Как сообщает Zarya.lg.ua, информация о возможном переходе полузащитника «Динамо» Николая Шапаренко в луганскую «Зарю» имеет под собой основания.
По информации источника, стороны близки к договоренности насчет перехода игрока. Шапаренко хотел бы сменить «Динамо» на «Зарю», поскольку заинтересован в получении постоянной игровой практики. В данный момент игрок выступает за дубль киевлян. «Бело-голубые» намерены отдать игрока в аренду луганчанам на остаток сезона.
Отметим, что ранее в стане «Динамо» на неофициальном уровне опровергли эту новость. Официальной реакции, как и комментария самого игрока, не было.
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
18.09.2019 10:14
Шапаренко, Попов, Цитаишвили, Русин, Булеца, Супряга... Ещё не одного талантливого футболиста загубят эти "тренеры". Им нужен "немедленный результат" и что? Есть результат? Ни результата, ни развития талантливой молодёжи. Это не профессионалы, а временщики с амбициями.
- 0
-
Leon L(u_kraini)
- Наставник
14.08.2019 08:30
Коля, беги в Зарю, иначе ХАЦ "убьет" твои способности, или не даст игровой практики, что даст тот же результат. И работай там как Зина в МС. Увеличивай для нагрузки больше, чем дают, хотя бы до уровня МС, а лучше еще больше.
- 0
-
Михаил Василькив
- Читатель
12.08.2019 22:36
Однозначно- тренер явно не на своем месте. Но,в то же время, не могу понять -почему сами игроки так инертно, без выдумки,без азарта "отбывают номер" на поле. Особенно странно выглядит как "отваляв дурака" 80-85 минут, начинают "рвать" в конце, надеясь на чудо в последние несколько минут!!! Явно, нестандартная , непредсказуемая игра Циташвили и Шапаренко не вписывается в узколобое "футбольное мышление" ХАНа. А характер ребят ему не по нутру (еще бы- перечить такому великому тренеру ?!). Но это мурло не понимает, что Динамо не его личная игрушка (как и его хозяев), а ДОСТОЯНИЕ страны !!! ЕСЛИ ЗАВТРА СНОВА ЧТО-ТО "НЕ ПОЛУЧИТСЯ" ПРЕДЛАГАЮ ОБЪЯВИТЬ ПОЛНЫЙ БОЙКОТ КОМАНДЕ ИБО ЭТО ВСЕ УЖЕ ОЧЕНЬ ДОСТАЛО, А СВЕТА В КОНЦЕ ТОННЕЛЯ ВСЕ НЕ ВИДНО!
- 1
-
Aндрей Викторович(andriyko97)
- Старожил
14.08.2019 01:12
Тут надо устроить организованный заезд на базу и провести профилактическую беседу с тренерским составом футбольной командой, внести предложения по оптимизации тренировочного процесса как это делается в Италии
- 0
-
valeriy НАУ
- Опытный писатель
12.08.2019 20:53
Як для команди так і для гравців ,навіть зірок, потрібен думаючий харизматичний тренер так і адекватний президент Гра в єврокубках ,це рівень бренду Динамо К иїв ,але це далеко не рівень керівника клубу і тренерів.Величезну армію вболівальників Динамо тримают за лохів!!!!!!
- 1
-
Вечно Молодой(Roa)
- Наставник
12.08.2019 19:15
Мне кажется что виноват сам Шапаренко что так все вышло, он явно снизил к себе требования, но так же уверен что свою лепту внес и Хацкевич своим убогим тренерством.
- 1
-
андрей семененко(andrey_sem)
- Опытный писатель
12.08.2019 19:09
Хацкевичу, похоже, вообще никто не нужен!!!
- 2
-
Dimka(Extrim_dimka)
- Опытный писатель
12.08.2019 18:34
Руки в ноги и беги Коля!!!
- 2
-
Gardemarinchik Гардемаринович
- Начинающий писатель
12.08.2019 16:55
В днепр
- 0
-
dodo dodo(dodo)
- Наставник
12.08.2019 15:33
В свои лучшие игры, когда Николай только входил в основной состав, он играл с душой,с азартом, полностью выкладываясь на поле, - при этом выглядел гораздо сильнее любого полузащитника в команде. Трудно сказать почему "игра с душой" так быстро исчерпалась, но воочию видно, что что прежняя его игра, с нынешней не сопоставимы: былой отдачи и близко нет...
- 6
-
Александр И(DK-UA)
- Опытный писатель
12.08.2019 19:48
А что не понятно, в Динамо махровая совковая дедовщина. Любого молодого сломают!!!
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.08.2019 14:13
Если Хацкевич действительно на Шапаренко сейчас не рассчитывает, то,возможно, Родригес будет играть на его месте. А в нападении будут конкурировать друг с другом Соль и Беседин.
- 0
-
Александр И(DK-UA)
- Опытный писатель
12.08.2019 19:51
А Беседин разве может конкурировать?
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
12.08.2019 21:44
Хацкевич прекрасно знает возможности Беседина. Реально Беседин, при всех его недостатках, до появления Родригеса, самый полезный для Динамо нападающий. Это моё мнение. У вас другое. Это вопрос кто как понимает.
- -1
-
Бо Пекарь(BoPek67)
- Наставник
12.08.2019 13:20
А вообще - как постригся, так и фсьо.:)))
- 5
-
Бо Пекарь(BoPek67)
- Наставник
12.08.2019 13:18
Хац на прессухе после ШД дал понять, что будет использовать Родригеса не центрфорвардом, а с ШД пришлось.. А это скорее всего под нападающими на подыгрыше. Тем более видим зачастую смещение Циганкова ближе к центру и одновременные выходы на поле его и Караваева. А это значит - конец карьере Шапаренко в ДК на ближайшее время. Поэтому пусть доказывает свою состоятельнсоть в Заре, хотя бы, чтобы не потерялся для сборной.
- 0
-
Андрей
- Наставник
12.08.2019 13:15
Вроде и задатки есть, но как всегда что то не хватает. Наверное отношения самого Шапаренко, старт был хороший но потом спад.
- 5
-
Слава Славків(lyra)
- Наставник
12.08.2019 14:16
йому потрапити в руки толкового тренера... на пару сезонів хоча б
- 0
-
Остап Герман(tiapa)
- Опытный писатель
12.08.2019 12:59
Можна скільки завгодно наїжджати на Хацкевича, але спочатку треба відповісти на одне питання - чого ми хочемо? Якщо успішних виступів в ЛЧ, то тренер не повинен бавитися з футболістами, які не готові до виступів за головну команду, а власник повинен забезпечити придбання якісних футболістів. Якщо ж власник не готовий вкладатися і орієнтується на власних вихованців, то не треба вимагати неможливого. Проблема з молодими футболістами в тому, що вони не "дозрівають" одночасно, відзначаються нестабільністю, часто втрачають мотивацію після підписання контракту. В такому випадку потрібен час і терпіння. Мені здається, проблема Динамо в тому, що насамперед власники не можуть визначитися з вектором розвитку. А звідси незрозумілі тренерські призначення, провальна трансферна політика (як в частині придбання, так і при продажі футболістів). Давайте пригадаємо часи Лобановського. Скільки часу пройшло між двома завоюваннями Єврокубків? Цей час, з якимись корективами і є тим, що потрібно для створення якісної команди, що орієнтується на власних (українських) вихованців. В іншому випадку потрібні гроші, багато грошей, яких в нас немає, та й в порівнянні з Реалами, Барселонами, Манчестерами і іже з ними ніколи не буде. Тому нам, болільникам Динамо, залишається завжди вболівати за любиму команду, терпляче чекати її успіхів, підтримувати збірну країни і наших футболістів, які виступають за зарубіжні команди.
- -8
-
B.J. Hunnicutt(rohroh)
- Наставник
12.08.2019 13:17
Так нехай не бавиться, де результат?
- 3
-
Остап Герман(tiapa)
- Опытный писатель
12.08.2019 13:56
А що для вас є показником вміння працювати з молоддю, де такі тренери? Адже ми говоримо про результат, а не про процес. Знамениті і успішні європейські клуби навіть не оперують такими поняттями, вони мають можливість купляти тих виконавців, які здатні реалізовувати бачення тренерів і виховання молоді - це не про них. А в нас що? Ті тренери, яких ви захочете назвати спецами по роботі з молоддю, є такими тільки тому, що іншого в них немає, вони не мають можливості купляти готових футболістів. І, до речі, вміння працювати з молоддю без результату (щось і не пригадаю, щоб хтось обійшов Шахтар і Динамо в турнірній таблиці ЧУ) навряд чи влаштовує власників клубів. Тепер щодо досвідчених гравців. Звання "досвідчений" не синонім якісний. Ви вважаєте що за ті гроші, які Суркіс готовий виділити на придбання виконавців, можна купити щось варте уваги? Більш-менш якісні футболісти починаються, по сьогоднішніх мірках, після 25 млн.дол., молоді і перспективні дешевші, але вони не підуть в Динамо. І зустрічне питання до вас - а скільки часу ви виділяєте на побудову команди в реаліях київського Динамо? Я так розумію, що десяток років, які будував команду Лобановський між двома завоюваннями єврокубків вас не влаштовують...
- -1
-
B.J. Hunnicutt(rohroh)
- Наставник
12.08.2019 15:25
Знову за рибу гроші.
- 2
-
B.J. Hunnicutt(rohroh)
- Наставник
12.08.2019 15:28
Які Єврокубки, шо ви причепилися до Лобановського і побудови команди 40 років тому?
- 0
-
Остап Герман(tiapa)
- Опытный писатель
12.08.2019 18:03
А для чого ви говорите про очевидні речі? Всі прекрасно знають, що результатів нема. Питання - чому? Ви вважаєте, що вся справа в Хацкевичу і звільнивши його, ми завтра отримаємо результат? Ні! Бо для отримання результату потрібний класний тренер, класному тренеру потрібні класні футболісти, а все це разом потребує неймовірних грошей. Жодний класний тренер не піде в команду, якщо йому не дадуть гроші на трансфери і час на створення команди. Ми скільки завгодно можемо говорити про Григорчука чи Вернидуба, але нічого кращого, ніж Чорноморець і Зоря кращих часів в Динамо вони не створять, не потрібно себе тішити надіями. Як мінімум тому, що можливості по підбору виконавців в них будуть обмежені. Так, ці (чи якісь інші хороші тренери) зможуть поставити гру команді, але результати буде визначати рівень задіяних футболістів і тут нас чекатиме розчарування. На сьогодні Український футбол неспроможний продукувати достатню кількість якісних футболістів, а доповнити їх нестачу легіонерами ми неспроможні фінансово. Щодо цілі команди, то це питання потрібно ставити не тренеру, а власнику. Тренер найманий працівник і покликаний досягати цілі, які перед ним ставить власник. Звучить дико, але власника все влаштовує...
- -1
-
B.J. Hunnicutt(rohroh)
- Наставник
12.08.2019 19:05
Де гра - ось головне питання.
- 0
-
Nika Ивонов
- Эксперт
12.08.2019 14:05
Нам потрібні результати і гра, і це можо зробити з тими футболістаи, які є зараз в команді. Крапа.
- -2
-
комментарий удален
-
Владимир Шубин(done)
- Наставник
12.08.2019 12:48
Ты в этом уверен?
- 0