Кубкова гра між «Динамо» та «Шахтарем» стала, окрім іншого, поєдинком між центральними півзахисниками цих команд Сергієм Сидорчуком і Тарасом Степаненком.
Перемога Сидорчука зумовила впевнену перемогу динамівців. Тож після того, як усі змогли порівняти цих гравців у особистій зустрічі, безальтернативна позиція Степаненка в основному складі національної команди України вже такою не виглядає. Як виявилося, заміна «незамінному» Тарасу у збірній є. Причому ще невідомо, хто кому має бути заміною.
З одного боку, ця проблема приємна для тренерського штабу національної команди напередодні Євро-2020. З другого, Україна може повторити помилку Англії. У минулому десятилітті англійці мали двох без перебільшення видатних центральних півзахисників — Стівена Джерарда з «Ліверпуля» та Френка Лемпарда з «Челсі». І тренери національної команди мали проблему — кого з них ставити у склад? Це було дуже важливо — розуміти, навколо якого гравця будувати команду. У підсумку в Англії з цим так і не визначилися. Обидва — і Джерард, і Лемпард, були у збірній, граючи або по черзі, або разом, заважаючи один одному. Через це англійська збірна, маючи таких гравців, так нічого і не виграла.
На сьогодні збірна України будує свою гру «від Степаненка». Це поки що дає результат. Але кубкова гра з «Динамо» та матчі «Шахтаря» в Лізі чемпіонів довели, що у грі незамінного «опорника» є чимало недоліків. І в той же час Сидорчук, який нарешті знайшов себе після позаторішньої страшної травми, додає із кожним днем. Ось вам ще одна інтрига українського футболу, що робить його цікавішим.
Чому найважливіша саме вона? Тому що від того, як зіграє центральний півзахисник нашої національної команди на Євро-2020, залежатиме, чи виправдаються наші надії на успіх України у цьому турнірі.
Николай НЕСЕНЮК
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
08.11.2019 21:37
Оба не топ футболисты, скажем так. Да в сб. Украины, по большому счёту, их нет. Сборная добивается результата за счёт сыгранности. Если Степаненко не снизит свой уровень, то не вижу ни одной причины менять его на Сидорчука. Думаю что не видит и Шевченко.
- 2
-
Руслан Владимирович
- Наставник
08.11.2019 21:58
на мой взгляд уровень Степаненко начал падать год-два назад. он идет по убывающей, но Тарас намного мобильней,жестче и быстрей играет Сидорчука. пока в ЧУ рядом со Степаненко по уровню опорника нет. надо растить из молодежи.
- 3
-
ljk .lj(Geels)
- Старожил
08.11.2019 20:37
Все трое уступают одному Крыховяку ( Степ. + Сидор + Иванис. )...
- 0
-
Владимир Шубин(done)
- Наставник
08.11.2019 20:07
Что самое забавное, Несенюк позиционирует себя как футбольного специалиста.
- -1
-
Шурик anonimus
- Старожил
08.11.2019 19:39
Нужно задаться вопросом, а кто такой это НЕСЕНЮК. Иногда такую чушь говорит, что просто ужас. Я не удивлюсь, что он будет втирать, что Земля плоская.
- -4
-
Юрис .(asparagus)
- Наставник
08.11.2019 19:00
Игра сборной не строится вокруг Степаненко!
- 6
-
Руслан Владимирович
- Наставник
08.11.2019 22:01
чтобы эти двое что-то мастерили, нужен рядом автоген, который будет пахать в отборах. сильней Степаненко на сегодня никого нет. очень хочется молодых на смену, Тарас начал сдавать. начал опаздывать и фолить, много карточек, много разговоров с судьями. но все равно Сидорчук по уровню где-то за углом)))
- 1
-
Antimoskal Nemokshanov
- Начинающий писатель
08.11.2019 18:54
Автор как-то подзабыл про своего "любимца" Коваленко. При всех недостатках последнего, он никак не хуже Сидорчука.
- -10
-
Михайло Депутат
- Опытный писатель
08.11.2019 18:47
Два чоботи - пара.
- 4
-
Владимир Шубин(done)
- Наставник
08.11.2019 20:10
Стесняюсь спросить, а кто из них левоногий?
- -2
-
Михайло Депутат
- Опытный писатель
08.11.2019 21:23
Тарас
- -2
-
Владимир Шубин(done)
- Наставник
08.11.2019 20:12
Как часто Бессонов играл опорника?
- -1
-
Михайло Депутат
- Опытный писатель
08.11.2019 21:30
Володя грав справа, ліберо і опорника.
- -1
-
Руслан Владимирович
- Наставник
08.11.2019 22:07
Владимир Бессонов в целом феномен, как и почти все из того состава. он начинал как нападающий и даже забивал голы, но большую часть карьеры отыграл правым защитником. это если завтра Беседина поставить правым защитником и до конца карьеры))))
- 1
-
bolely bolely(bolely)
- Наставник
09.11.2019 12:27
я вообще не понимаю зачем Беседина из защитника в нападающего перевели?
- 0
-
bolely bolely(bolely)
- Наставник
09.11.2019 12:28
я вообще не понимаю зачем Беседина из защитника в нападающего перевели?
- 0
-
Руслан Владимирович
- Наставник
08.11.2019 22:02
Бессонов играл опорника? это в какой команде было?)))
- 2
-
Михайло Депутат
- Опытный писатель
09.11.2019 03:40
Подивився склад Динамо за 1978, 1979, 1980. Справа грав Зуєв в 77, 78,79. До 1977 правим захисником був Трошкін.
- 0
-
Руслан Владимирович
- Наставник
08.11.2019 22:03
мне кажется Фернандиньо не играл на уровне ни одного игрока Динамо 86)))
- 0
-
Михайло Депутат
- Опытный писатель
09.11.2019 00:46
Не згідний. Якраз він грав і грає.
- 0
-
victor3 Nazar
- Наставник
08.11.2019 18:35
На место Степаненко в сборную вызвали Иванисеня с Зари!
- 1
-
Viktor z
- Читатель
08.11.2019 18:17
Уважаю чужое мнение но на мой взгляд , смешно сравнивать Джерарда и Лэмпарда с Степаненко и Сидорчуком. Точно так же не корректно только по одному матчу делать выводы. Степаненко пропускает следущею игру с Себием, посмотрим как будет выглядеть Сидорчук, удачи Украине !
- 3
-
bolely bolely(bolely)
- Наставник
09.11.2019 12:29
без Степаненко мы уже играли с Нигерией, так что валидола будет с сербами до и больше
- 0
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
08.11.2019 18:16
Щось Несенюк останніми роками надто важко переносить осіннє загостреннє. І весняне. І літнє. Взимку йому його попускає трохи-немає матчів
- 4
-
комментарий удален
-
Михайло Депутат
- Опытный писатель
08.11.2019 18:50
Давно хотів це написати, але залишив це зробити іншим. Може некорректна, але правдива гра слів.
- 1
-
Олексій Приходько
- Старожил
08.11.2019 18:11
Шевченко Іванісенію викликав - скоріше на нього покладуть функції Степаненка, хоча не виключаю, що це заміна Зінченка.
- 1
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
08.11.2019 17:57
Степаненко уже давно ниже определенного уровня не опускается, а вот Сидорчук на волнах
- 4
-
OlesLito Лито
- Читатель
08.11.2019 16:57
Бред........ либо не закусил...........
- 0
-
Sky DK
- Старожил
08.11.2019 16:56
Якщо брати до уваги тільки матч з ШД , то так Сидорчук добре зіграв, але загалом - а це матчі за збірну, ЧУ, ЛЕ... Сидорчук не виглядает таким надійним як Степаненко ( хоч він мене бісить, але треба бути обєктивним) в плані захисту, а в плані атаки обидвох одинакові, що один то і інший "раз в рік" можуть плюнути добряче.
- 4
Еще комментарииСтепаненко выдал больше сотни стабильных матчей. И провальных матчей можно подсчитать пальцами одной руки. Сидорчук выдал хороших игр которых пока можно подсчитать пальцам одной руки. Но господин НЕСЕНЮК выстроил уже целую теорию заговоров. Задайтесь лучше вопросом, почему на позицию Сидорчука был куплен Кадири!!! Сидорчуку повезло, что Кадири травмировался, так бы на банке, сидел бы.
Он важный винтик в команде Шевченко, но сейчас игра строится вокруг Зинченко-Малиновского.
И они достаточно хорошо друг друга дополняют.
Два костолома.
Один лівоногий, другий правоногий - іншу ногу використовують для ходьби, що для опорника великий мінус.
Степаненко краще грає головою, у Сидорчука кращий удар здалека, якщо попаде.
Степаненко виглядає швидшим.
Два не думаючих гравці, які не раз це підтверджували. Жовта карточка на перших хвилинах матчу - це для них не проблема.
Точно не гравці збірної, хоча постійно там грають по одній причині - кращих не має.
Той же Гусин і Хацкевич були набагато сильнішими опорниками, а за Володю Бессонова я взагалі мовчу - на його рівні грав тільки Фернандіньйо.
Але маєм те, що маєм.
Як часто? А це мабуть треба спитати у нього або глянути статистику.
Але в тих матчах, що грав - то через центр поля нічого не проходило-це раз. А по-друге, він феноменально проходив з мячем 20-40 метрів, починаючи атаки киян.
Тільки Фернандіньйо мені нагадує його.
Бессонов прийшов в Динамо в 1977.
З 1979 до 1884 справа грав Лозинський. Динамо грало 4-4-2.
Бессонов грав в основному одного з двох центральних півзахисників. З 1985 він регулярно грав справа, а 1989 року справа почав грати Лужний і Бессонов перейшов грати ліберо.
Так я пам’ятаю, але то було 30 років назад може і щось наплутав, то вибачайте.
Чудовий півзахисник.
Ну і не треба забувати Степаненко грае на рівні ЛЧ, Сидор в ЛЕ з далеко посередніми командами в "мученіях".