В минувшую среду состоялось совещание руководства «Вереса» и главного тренера команды Юрия Вирта, на котором было принято несколько важных решений, сообщает клубная пресс-служба.
— Тренерский штаб и команда за первую половину сезона получили оценку «удовлетворительно»;
— руководство клуба выразило доверие Юрию Вирту;
— цель на сезон неизменна — выход в первую лигу;
— в ближайшее время тренерский штаб объявит о кадровых изменениях в команде;
— принято решение относительно украинского языка в команде и во время официальных мероприятий клуба: отныне все интервью и комментарии футболистов и тренеров будут исключительно на украинском языке.
-
Андрей Е(anyok)
- Начинающий писатель
01.12.2019 21:59
Підтримую! 100%!
- 0
-
Микола Деркач(nderkach_1956)
- Наставник
01.12.2019 21:38
Підтримую таке рішення.
- 0
-
Макс Мищенко(Shinigurai)
- Наставник
30.11.2019 13:13
Безпрецедентним таке рішення можливо буде назвати тоді, коли його приймуть у "Шахті", чи у "Маріку". Для інших клубів це не є безпрецедентним...
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
30.11.2019 09:13
Чудове рішення ! Чекаємо тепер, коли усі гравці та тренери Динамо та Шахти перейдуть на українську.
- 1
-
helphelp
- Наставник
30.11.2019 10:04
...саме Ваш приклад надихнув мене декілька років тому назад повернутися до спілкування українською. Щиро вдячний за Вашу позицію.
- 1
-
helphelp
- Наставник
29.11.2019 22:05
Все вірно, але я дивуюсь іншому - чому це рішення ввижається безпрецедентним?
- 3
-
Shapych
- Эксперт
29.11.2019 22:25
Напевно, тому, що раніше в Україні прецеденту не було.
- 4
-
helphelp
- Наставник
29.11.2019 22:55
Таки є правда в Ваших словах - але я думаю, що розумові здібності та кваліфікація журналіста хоче зробити з нормальної та буденної події сенсацію... і дозволяє цьому журналісту так тупо завернути заголовок новини в сторону сенсаційності...
- 2
-
Shapych
- Эксперт
30.11.2019 00:31
думаю, справа не в розумових здібностях, а в намаганні зробити заголовок привабливим або провокуючим.
- 4
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
29.11.2019 20:34
и шахтер принял такое же решение! с 1 декабря 2019 года даже тайсон и срна будут восхищаться своим клюбом на украинском языке. (источнок - терикон. бурбас.)
- 4
-
Сергей Р(rdk1)
- Старожил
29.11.2019 20:11
Чудове рішення!)
- 2
-
Вашкулат Оксен(oksen)
- Наставник
29.11.2019 19:43
Гарний приклад для інших.
- 3
-
Vadim
- Эксперт
29.11.2019 19:39
Хорошее и правильное решение.
- 3
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
29.11.2019 19:19
Чи будуть бажаючі підтримати цей патріотичний почин ?
- 2
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
29.11.2019 19:14
Клуб - український. То чому його гравці-українці мають давати інтерв'ю іншою мовою? Бо "так історично склалося" і вони не вміють розмовляти державною мовою? "Вчіть матчасть!" Пригодиться.
- 0
-
Сергій Колома
- Наставник
29.11.2019 18:42
Мінусів більше ніж відвідувачів сайту,вата повзуча! Є різниця!
- 0
-
Константин Ванзуряк(joker63)
- Старожил
29.11.2019 18:40
Самая главная проблема в стране это язык.Если бы все на украинском розмовляли,то и мы были быы могтней и квитучей страной и все ни на что б не жаловались.и команды б все в Европе рвали бы как тузик грелку.
- -13
-
Виктор (БелУкр)(z_viktor)
- Наставник
29.11.2019 19:34
Стесняюсь спросить, а вы на каком языке розмовляете?
- 1
-
Константин Ванзуряк(joker63)
- Старожил
29.11.2019 21:22
На том каком удобно и на каком понимают,могу на родном украинском,и могу по русски,но ненавижу когда кто то кого то заставляет говорить на определенном языке.И считает свое мнение единственно правильным.
- -3
-
Dynamo TV(dynamotv.com)
- Опытный писатель
01.12.2019 22:52
Насправді, все так і є. Тільки коли (майже) всі в країні усвідомлять, що требе поважати державну мову, можна буде говорити про процвітання країни.
- 0
-
николай котик(vektor.06c)
- Начинающий писатель
29.11.2019 18:15
Борітеся і поборете!
- 4