Форвард «Десны» Александр Филиппов рассказал о мяче, который он забил в ворота «Динамо» в матче 23-го тура чемпионата Украины (1:1).
— В той ситуации просто был такой момент, что Караваев был развернут к своим воротам, и единственным вариантом для него было только отдать мяч вратарю. Я сыграл где-то хитрее, прочитал ситуацию. Хорошо, что забил и принес «Десне» ничью, — сказал игрок в эфире программы «Профутбол» на телеканала «2+2».
1. Самый простой - выбей мяч в аут!
2. Останови мяч, подними голову, прикрой корпусом, пока ЦЗ отойдут.
3. Останови мяч, подними голову и развернувшись выбей мяч вперед.
К сожалению, он выбрал вариант 4.
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
17.03.2020 11:28
Ну надо же было показать, какой Я, в смысле филиппов, крутой игрок.
- -1
-
Игорь Хоменко(wild_ice)
- Старожил
17.03.2020 09:55
Як же вони дістали! Ну скажи просто (з посмішкою), що Караваєв зробив шикарний подарунок, але ні, він на всю країну розповідає про те, як він геніально рухався, і саме від цієї геніальності у Караваєва зовсім не було шансів. Ще б розповів про суперстратегію, яку він втілив в життя. Тьфу блін. Аж гидко....
- 1
-
Сергей Качмарчик(DynamoForever10)
- Эксперт
17.03.2020 02:30
Один вариант? ))
- 0
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
16.03.2020 21:23
Та ну....
- 1
-
Eataw
- Наставник
16.03.2020 21:09
Было бы глупо со стороны Филиппова не поддержать своего ассистента. )
- 2
-
Владимир Михайлов(vladimir-mihajlov)
- Эксперт
16.03.2020 20:22
Филиппова занесло. У Караваева было много вариантов и время, чтобы на автомате, принять решение и исполнить. Решение он принял, а исполнил.... Лучше не вспоминать.
- 1
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
16.03.2020 19:46
давайте панове не будемо так жорстко критикувати Сашу Караваева ?! так він дуже грубо помилився але ж він був одним з найкращих на полі !! в житті всяке буває !! я можу собі уявити він мабуть ціну ніч не спав і переживав за той нещасний випадок !! це буде йому наука на все життя ! я впевнений він ще покаже класну гру на найвищому рівні за наше Динамо!!
- -6
-
Андрій ФКДК(Diamox)
- Наставник
17.03.2020 08:54
Может мы разные игры смотрели, если он был одним из лучших. Моё мнение, Караваев, это балласт, ничем не лучше ушедшего ширинки, прекрасно помню его привоз с Брюгге и единственный мяч в наши ворота. Возможно я ошибаюсь и Вы мне напомните, когда он забивал мячи в ворота соперников и был лучшим на поле. В составе Динамо.
- 0
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
16.03.2020 19:23
Не нужно себе льстить, там была куча вариантов беспроигрышных.
- 3
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
16.03.2020 18:59
Та, ладно!!
- 1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
16.03.2020 18:49
У него было столько времени, что и посидеть на мяче мог, а о вариантах, кому отдать и говорить нечего - море.
- 5
-
КАФУ
- Наставник
16.03.2020 18:36
Караваев должен был поднять голову и потом уже делать передачу,а не пасовать на авось!
- 3
-
Вашкулат Оксен(oksen)
- Наставник
16.03.2020 18:30
Да були там варіанти. І не один. Він вибрав можливо найгірший та ще і втілив його в життя просто жахливо. Цей косяк може коштувати Динамо місця в ЛЧ якщо чемпіонат зупинять з фіксацією поточних результатів.
- 2
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
16.03.2020 21:54
Не в ЛЧ , а в отборе в ЛЧ.
- 0
-
юрий
- Читатель
16.03.2020 18:16
ему надо было молги включить
- -4
-
юрий
- Читатель
16.03.2020 18:16
ему надо было молги включить
- -8
-
юрий
- Читатель
16.03.2020 18:16
ему надо было молги включить
- -7
Еще комментарииТам була ціла верениця дурниць, яка призвела до голу. М'яч в 10 метрах від штрафного суперника. Робиться безглуздий пас назад в центр, звідти ще дурніший на фланг, а потім взагалі епік фейл. Хоча ні Шепелєва, ні Караваєва ніхто активно не пресенгував. І якщо Караваєва вже вирішив пасувати на воротаря, на хіба було робити це так слабенько.
Не варто вішати всіх собак на Караваєва, бо почалось не з нього, а зі штрафного, який відрізав майже всю команду. Але саме Караваєва зробив вирішальну дурницю, ще й зовсім не вимушену...
Вариантов куча была