Форвард «Бурсаспора» Евгений Селезнев в прямом эфире Tribuna.com поделился мнением о политике в Украине.
— Давайте не трогать политику, я в ней не силен. Вот что изменилось в стране после Майдана?
— Думаю, что лучше. Безвиз, Томос, уход от России.
— Томос или безвиз людям хлеба дал? Экономика, ВВП стало больше?
— Нет. Ранее было искусственно высоким.
— Ну все, давайте тогда лучше не будем об этом.
-
FCDYNAMO -GENYA(FCDYNAMO-GENYA)
- Наставник
04.05.2020 12:34
Что на поле был деревом, что в жизни. Лучше бы просто промолчал
- 2
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
04.05.2020 12:31
Ну дебил же, так зачем делать ему рекламу упоминая о его выс.ах?
- 1
-
helphelp
- Наставник
04.05.2020 09:30
Ну от я реально не розумію - як можна не розуміти простих речей...
- 2
-
Dimas Dinamo88(fan-dryg)
- Опытный писатель
04.05.2020 09:03
Спроси у тех сотен тысяч , которые работают за границей, что дал им безвиз.....
- 0
-
Вперед Динамо(Konstantinlutsk)
- Опытный писатель
04.05.2020 09:59
Безвиз штука класная, но по безвизу в Европе работать украинцам запрещено. Так, что этим сотням тысяч он не дал НИЧЕГО. Так же как и студентам. А вот кто ездит в Европу время от времени в пол года не более 90 дней дал очень много.
- -2
-
Роман Лобойко(Hunter_on_moles)
- Наставник
04.05.2020 06:05
Это чмо, увы, право.
- -5
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
04.05.2020 00:56
Быдло, вали на свою любимую "расею" !!!
- 2
-
superman SM(kshan)
- Опытный писатель
03.05.2020 23:52
Ещё один «не разбирающийся в политике».
- 2
-
Владислав Михайлович Панасюк
- Эксперт
03.05.2020 23:34
Ни в политике , ни в семейных ценностях .
- 2
-
VA- UA(vladimirDK1927)
- Эксперт
03.05.2020 22:47
Ещё одно пополнило ряды дебилов. .
- 4
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
04.05.2020 00:57
А он из их рядов никогда не выходил.
- 4
-
Viktor Khm(ViktorKhm)
- Наставник
03.05.2020 22:17
Кому что, а вшивому - баня! Кормильцам, как животным - дай пожрать!
- 2
-
Глеб Жеглов ( Сізов Генадій )
- Опытный писатель
03.05.2020 21:57
"А що мені ця країна дала?" - типова відповід ватника-малороса. Країну створюють її мешканці, народ,що живе на цій території. Він на виборах наймає собі владу, яка повинна створити державу і всі властиві цій державі інстітуції : уряд, армію, суди, правоохоронні органи іт.д. Саму державу і всі її інстітуції утримує народ, сплачуючи різні податки в бюджети всіх рівнів. І, якщо ти звертаєшся до країни, де ти народився і питаєш: а що ж ти мені дала, то це ти звертаєшся до сусіда, до мене, і до всіх інших громадян. Ну і що я повинен сказати цьому йолопу у відповідь : "А що ти дав Україні, як її громадянин, ти що захищав її на фронті, створював свій бізнес і робочи місця,піклувався про її культуру, мову, національні релігійні об'єднання, ти вибирав у владу чесних, компетентних людей, а не тих, хто майже тридцять років намагалися перекрасити той же совок з червоного у жовтоблакитний колір? Тебе, синок, навчили правильно буцати м'яча, ти потрапляв у досить непогані команди нашіх мільярдерів, де зміг непогано так прибарахлитися І поки все! І для мене ти ніхто і звати тебе ніяк. Ти поки що в Україні моїй на утриманні у її працівників- бізнесменів, фермерів, робочих, інженерів і т.д. І твоя професія мою пенсію не півищить, не підвищить зарплату вчителям і медикам,військовим і вченим. І за все треба платити - і за гарну освіту, і за безпеку країни, і за заможне життя І, головне, за свободу, Іноді навіть своїм життям. Перепрошую за цю лекцію, просто вже набридло вислуховувати сентенції малоосвітчених мордоворотів(там ще й боксер є), які повилазили на всіх сайтах і формують думки своїх прихильників. Кому не цікаво - можете не звертати на мій комент увагу, вважайте його монологом сам з собою.
- 7
-
Николай Моя(nickcol)
- Наставник
03.05.2020 21:52
Селезень, тебе не дал, кому-то дал. Появилась возможность заработать денег за границей. Не одному же тебе семью кормить.
- 4
-
Shapych
- Эксперт
03.05.2020 22:23
В принципі, ті, хто зараз їздить на роботу, і раніше їздили...
- -8
-
Demetriusz _(dmitrey)
- Наставник
03.05.2020 22:59
Беднота у нас в Польше сейчас сносно зарабатывает. Въезжают по безвизу, получают разрешение на работу, предусмотренное законом, - и работают. Безвиз здорово всё упростил.
- 1
-
Shapych
- Эксперт
04.05.2020 12:03
Я живу відносно недалеко від Польщі і ситуацію бачу на місці. Принаймі, у нас к-ть заробітчан якщо і збільшилась, то не завдяки безвізу, а через те, що в останні роки бізнес глохне і маса людей осталася без роботи. Хто хотів раніше поїхати, не чекав безвізу, а хто не міг (хвороби, старі батьки і т.п.) раніше, той і зараз не їде. Я працюю в освіті і раз в 2 роки змушений зондувати ситуацію по 30 сім'ях, заповнюючи дані по своїх студентах.
- 0
-
Demetriusz _(dmitrey)
- Наставник
04.05.2020 16:45
у нас к-ть заробітчан якщо і збільшилась, то не завдяки безвізу, а через те, що в останні роки бізнес глохне
- 0
-
Андрей
- Начинающий писатель
03.05.2020 21:46
Шо ви хочте от футболіста. Спорцмен, шо візьмеш!
- 4
-
Юрій Морозов(piligrim71)
- Наставник
03.05.2020 21:23
Очередной высер, очередного дебила.
- 4
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
03.05.2020 20:59
Он не селезень. Дятел!!!
- 3