Гімназист Поползухін, герой оповідання Аркадія Аверченка, написаного 1906 року, вмів «грати на грамофоні». Цим він вразив сільського поміщика Плантова, який той грамофон бачив уперше в житті, тому не знав як до нього підступитися. Поміщик цілий тиждень бігав за гімназистом і просив того «трохи пограти». На що той інколи милостиво погоджувався. Так тривало аж поки до села не приїхав інший гімназист, який показав поміщику як вмикати грамофон і ставити голку на платівку. На цьому щастя Поползухіна закінчилося...
Комітет арбітрів Української асоціації футболу стверджує, що грати на грамофоні, перепрошую, працювати із системою VAR в Україні вміють лише чотири арбітри. Серед яких лише двоє — Монзуль та Романов не є киянами і можуть обслуговувати матчі «Динамо». І кого, даруйте, хоче надурити цей італійський гімназист, що очолює українських футбольних рефері? Якими такими особливими навичками слід володіти аби дивитися на телевізійний екран аби визначити чи було порушення правил, чи не було? Видається, що для роботи із системою VAR арбітрові треба лише дві речі — двоє його власних очей. Навіть і одного вистачить коли що...
Невже це не зрозуміло тисячам людей, причетних до українського футболу? Невже вони як той поміщик, який понад сто років тому не вмів «грати на грамофоні», вважають, що для перегляду повтору на телеекрані слід мати якусь особливу освіту?
Друзі! Нас просто дурять! Таких «гравців на грамофоні», як Монзуль та Романов, можна знайти сотню тисяч! Але ж тоді не можна буде витрачати на «навчання» арбітрів роботі з VARом мільйонні суми! Та й не кожний отак одразу погодиться відсудити матч «Динамо» на потрібному комусь рівні!
Николай НЕСЕНЮК
Реально складывается впечатление что ей выдали "лицензию" с одной целью - топить Динамо.
Лицензия на убийство. Ей и Романову.
И она уже так намонзулила глаза что дальше неку
Вопрос в другом, неужели нельзя посадить в фургончик ВАР, вместе с арбитром, техника, обычного компьютерщика? Техник не обязан знать правила, он просто работает с аппаратурой. Вот в этом да, нас держат за... неумных...
А судьи, выбранные для "Обучения" работы с ВАР выбраны отнюдь не случайно. Ведь на первый план выходит не сама картинка с ВАРа, а то, что "увидели" там эти судьи. А еще удобнее вообще ничего не смотреть, а просто пару секунд рукой подержаться за наушник и далее вынести "справедливое" (читай: заранее запланированное) решение.
Где-то отбор судей для обучения пересекается с отбором кандидатов в политике!
Если планировали так плотно использовать ВАР в играх, именно с Динамо, то почему так мало некиевлян?
Зараз цей "досвід" активно впроваджується тут.
Реально складывается впечатление что ей выдали "лицензию" с одной целью - топить Динамо.
Лицензия на убийство. Ей и Романову.
И она уже так намонзулила глаза что дальше неку
отримує чималі гроші.
Чтобы судить с ВАР нужно получить разрешение от ФИФА которое дают в результате обучения, за обучение платят в ФИФА так, что в этот раз мимо - бало заходит мимо УАФ, единственный момент где УАФ могло поднять денег это при определении списка кого обучать.
Теоретически арбитры, заинтересованные в ВАР, могли в УАФ занести бабло, хотя как по мне такая вероятность не сильно велика ибо с каких денег арбитр заинтересует УАФ если ЗП чиновников выше в разы.
https://www.ua-football.com/ukrainian/high/1582541709-uaf-zaplatila-1-million-evro-za-obuchenie-raboty-s-sistemoy-var-8-chelovek.html
---------
Ну вот к примеру.
Ну или просто включите логику - лицензию на работу с ВАР дает ФИФА, разработчик ВАР предлагает продукт, за обучение придется платить либо через ФИФА либо напрямую разработчику , за лицензию в ФИФА - и где в комбинации УАФ, чтобы рубать бабло?
Так, перші есперти з ВАР вчились на курсах ФІФА (ініціатива Колліни та Буззаки).
Однак, на цих курсах також вчили як проводити навчання майбутніх експертів з ВАР. Не всі майбутні експерти ВАР повинні вчитись в ФІФА. Як і тренерську ліцензію, так і ВАРовську ліцензію можуть видавати (за дотримання певних умов) і національні дозвільні футбольні органи.
На сьогодні це бізнес Коліни, Бузаки, ну і Лучі (як для України). Була б їх особиста воля, то вони видавали б ліцензію на вміння свистіти у свисток.
-----------------
Можно подробнее откуда информация?
Лучше ссылочку.
И какие конкретно "условия" нужно выдержать и выполняет ли их Украина?
Например :
https://www.sport-express.ru/football/rfpl/news/ko-vtoroy-chasti-sezona-2019-20-vse-arbitry-premer-ligi-poluchat-licenziyu-na-rabotu-var-1567282/
----------------
Планируется, что с введением ВАР-центра во второй части сезона все судьи будут лицензированы ИФАБ. Все судьи из списка премьер-лиги будут лицензированы ИФАБ в качестве ВАР. Если судья не получит лицензию, он не сможет работать в премьер-лиге, – сказал Калошин на пресс-конференции. (с)(
-------------
Ни о каком "местном" лицензировании речь не идет - ИФАБ
- - - - - - - - - - - - - - - -
Для чого навчали цьому?
УАФФФУ легше відправити наших суддів на ліцензування до Колліни.
Можливо це не просто бізнес, а спільний бізнес (Коліна - Лучі - Павелко).
Існує багато варіантів отримати відкат в "офіційний" спосіб. І це стосується не тільки футболу. Озирніться навкруги.
Для того, щоб розібратися з "офіційним" відкатом треба мати бажання це робити. Це справа не наша з Вами. Ніякими зносками ми до істини не дійдемо. Вже навіть те, що доведено (футболні майданчики, штучна трава і т.і.) поки що без наслідків. Крав Павелко і продовжує красти.
Офіційні особи наших керівних футбольних органів ляпають язиком в різні боки. Тому я не дуже довіряв би їх словам. Тим більше за матеріалами Спрот-Експрес.ру.
---------
Ну предположим, а кто конкретно платит УАФ за обучение арбитров ВАР?
Если предположить, что действительно хоть кто то там платит УАФ за арбитров.
Скорее всего платят за арбитров с внутренних денег УАФ, ну разве, что какие-то меценаты согласились подогнать именно на арбитров.