Часом трапляється, що видатна у своїй справі людина стає всесвітньо відомою не завдяки цьому.
Британський музикант Оззі Осборн здобув визнання не співом у складі без сумніву видатного рок-гурту Black Sabbath, а тим, що на сцені відкусив голову живому голубу. Потім казали, що ніби й не живому, і ніби не голубу, але вже було пізно — Оззі став знаменитим саме як відкусувач голубиних голів.
Щось подібне сталося з футболістом на ім’я Ерік і на прізвище Кантона. Він став першим французом і взагалі першим іноземцем, якого визнали вибагливі вболівальники «Манчестер Юнайтед». І не просто визнали, а зробили кумиром, більшим за Девіда Бекхема чи ще когось із тих, хто грав після нього.
Але подібно до співака Осборна Кантона став суперзнаменитим після того, як у січні 1995-го під час гри вдарив ногою вболівальника з першого ряду трибун, який гукнув йому щось образливе. Той удар досі переглядають частіше, ніж усі голи Еріка за його славну кар’єру в «Манчестері» та національній команді Франції.
Чи прикро від цього йому самому? Гадаю, що ні. Тому що Ерік Кантона виявився насправді талановитим і поза футболом.
Перший фільм за його участю я побачив років 10 тому. На екрані Ерік був не менш переконливий, ніж на полі. Саме як актор, а не той, хто торгує обличчям. Чому так сталося? Причини, як на мене, дві. Перша добре відома — талановита людина талановита в усьому. А друга полягає в тому, що для справжнього таланту футбольне поле затісне. Для Еріка воно стало таким, ще коли він здійснив той самий удар не по м’ячу, а по кривднику. І саме цим ударом закінчив одне життя і розпочав інше.
Микола Несенюк
Несенюк первый сошел с ума ....
-
Andriy
- Начинающий писатель
28.07.2020 01:20
есть отличные музыканты или игроки, как Оззи и Кантона - знаменитые тем, что отличные музыканты или футболисты. А есть, шакалы, питающиеся на околофутбольной помойке, как Несенюк - знаменитые тем, что шакалы.
- 0
-
Михаил Янчевский
- Эксперт
28.07.2020 00:05
Перечитал три раза... Так и не понял, какое отношение к Динамо и Луческу имеет откушенная голова голубя и удар в пах болельщику от Эрика Кантона?
- 0
-
kostyanayanoga
- Наставник
28.07.2020 08:19
Так все просто. Что бы стать известным ультрас ,во время игры необходимо перепрыгнуть ограду и пнуть под зад Луческу . В анналах такой болельщик останется навсегда!
- 1
-
Ігор Равлінко
- Наставник
27.07.2020 23:51
Дуже змістовно і прямо в десятку !
- -1
-
Konstantin V(chees2104)
- Наставник
27.07.2020 22:17
"Ни... не понятно, но очень интересно"©
- 4
-
alex1964 B
- Наставник
27.07.2020 20:14
Если ближе к нашей действительности,то понятно, что Суркис откусил то,во что Ахметов заехал ногой? И оно будет сниматься в кино,если успеет.
- 2
-
Kos Kosman
- Наставник
27.07.2020 20:00
Не читайте Несенюка на ночь.
- 4
-
Иван Дем'яненко(dema85)
- Опытный писатель
27.07.2020 19:40
Ну да, конечно, Оззи не пением заслужил свою известность)))
- 5
-
Сергей Яровчик(SergeyYar)
- Наставник
27.07.2020 19:37
Ну и...
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
27.07.2020 19:35
Глибоко... І дуууже змістовно. А головне - по злободенній темі...
- 3
-
Павлуха Иванько
- Старожил
27.07.2020 19:30
Здесь наверняка какой-то очень глубокий смысл. И наверняка это о Динамо (иначе зачем этот текст на этом сайте). Но я видимо слишком тупой, чтобы понято о чем речь..
- 8
-
Аndreas51(andreas51)
- Наставник
27.07.2020 19:29
Колісь ікола Несенюк написав, що не вживає алкоголь. А читаєш таку маячню і виникають питання...
- 3
-
Vito Gor(vitogor)
- Наставник
27.07.2020 22:58
О нет, это не алкоголь, тут что-то покрепче.
- 0
-
Влад Владский(panhohol)
- Наставник
27.07.2020 19:26
ну вот ...
- 10
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
27.07.2020 19:47
можливо найкращий на сьогодні вибір
- 3
-
петр иванченко(ykcyc)
- Эксперт
27.07.2020 19:24
- 4
-
Igor Chernets(IngvarC)
- Наставник
27.07.2020 19:20
Оззи откусил голову на сцене летучей мыши вообще-то... Любой мало-мальски грамотный журналист это знает! Но нашим "акулам пера" в лице Несенюка это невдомек... Віттоді й розповсюджує свої несенітниці!
- 6
-
T. A.G.(T.A.G.)
- Опытный писатель
27.07.2020 19:50
- 0
-
Igor Chernets(IngvarC)
- Наставник
27.07.2020 20:01
Оззи об этом точно не думал))
- 0
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
27.07.2020 19:18
Чому не про Луческу?))))
- 0
-
Евген Yvgen(pirat_ez)
- Наставник
27.07.2020 19:23
тут про Луческу и Ахметова. Изопов язык
- 3
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
27.07.2020 19:27
эзопов
- 2
-
nickmax
- Старожил
27.07.2020 19:40
Точно! Язык Изопа!
- 0
-
T. A.G.(T.A.G.)
- Опытный писатель
27.07.2020 19:52
- 2
-
nickmax
- Старожил
27.07.2020 19:54
Только так.
- -1
-
misha pevzner(mishap.51)
- Наставник
27.07.2020 19:56
Луческу пока не поёт и голубей ест жареными (пока).
- 0