Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Евгений Левченко: «Худшая игра сборной Украины под руководством Шевченко»

2020-09-07 11:23 Бывший полузащитник сборной Украины Евгений Левченко прокомментировал поражение нашей национальной команды от Испании в матче Лиги наций. Евгений ... Евгений Левченко: «Худшая игра сборной Украины под руководством Шевченко»

Бывший полузащитник сборной Украины Евгений Левченко прокомментировал поражение нашей национальной команды от Испании в матче Лиги наций.

Евгений Левченко

«Худшая игра сборной Украины под руководством Шевченко. Испания — другой уровень и такие игры действительно нужны нашим ребятам. Ужасные ошибки как индивидуальные, так и командные, тактические. Плюс отсутствие Степаненко», — написал Левченко на своей странице в сети Twitter.

Лучший комментарий

gvaavg
Володимир: з Динамо назавжди - Эксперт
07.09.2020 11:46
Не думаю, що присутність Степаненка щось особливо змінила б... Згадайте "прольоти" кротовні в т. ч. і за його присутності... Потрібно багато чого міняти, особливо - в підході до формування складу збірної. Її основа на базі кротовні може грати з командами рівними або ж нижчими за класом. У зустрічах з серйозними суперниками спостерігаються перманентні "провали". І це пов'язане як з рівнем нашого чемпіонату, так і з "тепличними умоваим", створеними у ньому для окремої кротовні. Якщо цього не бачать "керівники" нашого футболу в особі ффу-фла і його очільника, а, якщо ще більше - це їх влаштовує, то гріш ціна такому "керівництву". Питання - а де брати потрібних гравців? Саме на нього і потрібно насамперед давати відповідь, виходячи з організації, в т. ч., і змагань ЧУ, і розглядаючи усіх можливих кандидатів до збірної, не зациклюючись на "вічно перспективних" і розпіарених "голденбоях" з однієї або ж двох команд. Як показує вже наявний досвід, такий підхід, м'яко кажучи, "не гарантує успіху".

Читать все комментарии (11)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Культ Личности 78
Блог
11.05.2021, 09:17
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть