Бывший полузащитник «Ливерпуля» Стивен Джеррард возглавил список самых переоценённых футболистов всех времён по версии Ace Football.
Издание опросило 6121 болельщика, попросив выбрать самого переоценённого футболиста в истории футбола. Затем список сократили до 20 кандидатов, и респондентам предлагалось назвать игроков уже из предложенного списка.
Топ-10 рейтинга выглядит следующим образом:
1. Стивен Джеррард (23,5% опрошенных).
2. Поль Погба (22%).
3. Пеле (20%).
4. Килиан Мбаппе (19%).
5. Диего Марадона (18%).
6. Райан Гиггз (16%).
7. Мохамед Салах (15,5%).
8. Дэвид Бекхэм (15%).
9. Криштиану Роналду (14%).
10. Лионель Месси (13%).
Автор: Ігор Адамович (igorok9526091995)
Статус: Опытный писатель (226 комментариев)
Подписчиков: 123
-
Энди Калифорнийский
- Начинающий писатель
14.10.2020 14:55
А Неймар?
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
14.10.2020 13:01
Бурбасятина, кроме Погба все крутые звезды!
- 0
-
Евгений
- Читатель
14.10.2020 09:15
опросили болельщиков....ну ок, болельщиков эвертона и МЮ?
- 0
-
Артем Вознесенський(artcasanova)
- Наставник
14.10.2020 07:33
Список тих «кому найбільше заздрять»!
- 1
-
Vova VoVa(Vovanatb)
- Старожил
14.10.2020 06:35
Список бредовый, сюда даже не попал Николай Анелька, Балотелли... Зато попали лучшие футболисты всех времён и народов!
- 0
-
Kyrylo Kotelenets(kutia)
- Старожил
14.10.2020 04:51
На первом месте в этом списке должен быть Леоненко
- 1
-
Юрій TFAvtor(TFavtor)
- Наставник
14.10.2020 02:40
Авторам цієї ідеї та виданню - АнтиОскара з дивну не просто ідею, а цілий ряд осіб в списку. З якого дива суперкапітан Ліверпуля, який був не просто відданим багато років своїй команді, а бився за неї з викладанням на всі 100% своїх таланту і сил має очолювати цей список ?, Що. мало виграв в порівнянні з іншими гравцями не лише згаданими далі ? Та один подвиг веденої ним команди в фіналі КЧ-2005 чого вартий ! Або ж Райян Гігз - один з лідерів легендарного складу Ман Ю, що виграв не лише купу титулів в Англії, а й лігу чемпіонів - 99. Про Пеле і Марадону й говорити не доводиться. Один був діамантом - рекламою всього супертехнічного бразильського футболу, та й не останнім ))) причетним до 3 ! золотих перемог Бразилії на чемпіонатах світу. Інший - попри мою не над велику повагу до нього як до людини за його не гайкращі етичні якості і ганебну *руку Бога!* на ЧС-86 все ж таки видатний гравець - чемпіон світу - 86. Де зіграв певно вирішальну роль в перемозі в ЧС. І лідер Наполі, заслугу якого неможливо переоцінити у здобутті цією командою двох своїх єдиних ! чемпіонств в Італії. А як Марадона дотягнув не найкращу тоді за готовністю збірну Аргентини до фіналу ЧС-90 ? Його є за що критикувати, та це дійсно видатний гравець в історії футболу. Належить до числа тих небагатьох загалом футболістів, що виводили своєю лідерською грою свої команди до видатних перемог. Тож цей *рейтинг* і сам список дуже вже переоцінений, можливо як і самі його автори )
- 2
-
Arashido Den
- Наставник
14.10.2020 01:21
Бекхэм явно должен быть в тройке
- -1
-
Alex Schmidt(slott)
- Опытный писатель
14.10.2020 01:02
По-поему журналисты Ace Football очень переоценены. Интересно, можно было составить ещё более бредовый список? Давайте туда ещё Кройфа, Де Стефано и Рональдо с Зиданом допишем, чего уж там...
- 8
-
Strike Force
- Начинающий писатель
14.10.2020 00:38
6 легенд Ливерпуля и Мю, понятно.
- 1
-
Strike Force
- Начинающий писатель
14.10.2020 00:41
Точнее 5+погба
- 0
-
Кирилл Лавриненко(perfect_gentleman)
- Наставник
14.10.2020 00:37
При наличии Оуэна, Неймара, Балотелли, Погба, Денилсона, Верона, Вудгейта, Метцельдера... И целой прорвы игроков, коих пачками скупали в конце 90х-середине нулевых за больные деньги
- 3
-
Слава Славків(lyra)
- Наставник
14.10.2020 13:35
ой, ви так серйозно до цього поставили...
- 0
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
14.10.2020 00:25
Голова дымит пытаясь взаимоувязать какие-то последовательности и логики.... как минимум, непонятно: они достигли бОльшего, чем заслуживали.... или о них мнение лучше, чем они есть на самом деле?))))) А может поступить, как 6121 человек: просто интерпретировать задачу по своему....
- 1
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
14.10.2020 00:21
Та, бред какой-то )))
- 2
-
Maximus
- Старожил
14.10.2020 00:19
Що за дурня? 3,5,9,10 - це кращі футболісти за всю історію. Мбаппе буде кращим у найближче десятиліття.
- 0
-
Птичку Жалко
- Старожил
14.10.2020 02:24
You never know..
- 0
-
Сергій Бєлік
- Старожил
14.10.2020 00:16
Яка дурня... мабуть вже не знають як пропіаритись...з такими конкурсами цей тамада нікому не цікавий)))
- 2