Как сообщил журналист Олег Ящук в эфире программы «Футбольный формат» на «Эспрессо ТВ», голкипер «Шахтера» и сборной Украины Андрей Пятов принял решение завершить профессиональную карьеру после Евро-2020.
Ему на смену, что примечательно также из полтавской «Ворсклы», откуда перешел в стан «горняков» и сам Пятов, придет молодой голкипер Дмитрий Ризнык.
Как отмечает Ящук, вопрос о переходе Ризныка практически решен, и в скором времени стороны объявят о подписании предварительного контракта.
-
ЭШ Против кротов
- Наставник
28.10.2020 20:30
- 0
-
Олексій Савченко(oleksiy_1927)
- Наставник
28.10.2020 19:18
Очередний гравець якого ДК профукало((
- 0
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
27.10.2020 16:42
Класний голкіпер - половина команди. Ця істина стара, як світ. Я б на місці Суркіса і його тренерського штабу до Паньківа придивився. В матчі з нами він відіграв на всі 100. Зверніть увагу, як він відбивав мячі після розстрілу воріт. Не прямо перед собою, як наш Жора, а так, що ніякий Мората його не добив би в сітку. Ці сейви Паньків видавав протягом матчу. Бущан же "прокурив" цілу гру, а в єдиному епізоді знову відбив прямо перед собою, добре, що полтавчани не повірили своєму щастю. Я нічого не маю проти нашого №1, навпаки, дякую за його роботу, але якщо кіпер в 26 не має "чуйки", коли саме потрібно вийти на перехоплення і обрати правильну позицію в своїй штрафній, то ніяка блискавична реакція і феноменальна гра ногами "аля Нойєр" не нададуть впевненості захисникам.
- 0
-
Кот Матроскин(miko)
- Наставник
29.10.2020 21:21
"Класний голкіпер - половина команди"
- 0
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
27.10.2020 16:34
А вот последняя новость:"Вице-президент «Ворсклы» Олег Лысак прокомментировал появившуюся накануне в СМИ информацию о переходе голкипера Дмитрия Ризныка в донецкий «Шахтер».
- 0
-
Андрей Кан
- Наставник
27.10.2020 15:59
- 2
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
27.10.2020 15:54
Почему опять Шахтёр? Опять он из-под носа игрока уводит.
- 0
-
Леонід Новохацький(Novoxackiy)
- Наставник
27.10.2020 16:30
Много раз писал что Ризныка нужно забрать в "Динамо". За спиной у Бущана нет вратарей класса Ризныка.
- 0
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
27.10.2020 14:05
Отже Пятов буде основним воротарем на ЄВРО :(
- 1
-
Garok Кочергін
- Наставник
27.10.2020 13:06
В деяких з нас коротка пам'ять на добрі справи П'ятова. Забули вже весну 2014 року та фото з упирями -сепаратистами з посмішкою на вустах. А тепер їх, кротів, бачте не влаштовують усього то тризіркові готелі у Кропивницькому, тому все це на їх думку - пролеми тієї ж Ворскли. Гидота...
- 2
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
27.10.2020 11:25
В одном ресурсе Пятова уже нет в составе. Он в списке отзаявленных.
- 0
-
kiralexi
- Старожил
27.10.2020 11:03
Лучше до Евро
- 3
-
Victor de Sopiy(yarameel)
- Наставник
27.10.2020 09:46
Насправді у Пятова контракт до 31.12.20 із шахтою. Тому як і де він до Євро готуватиметься - велике питання. А по Різнику, так він не так довго грає на високому рівні. Я б не поспішав з оцінками. У нас колись Сарнавський теж юнним заграв, а потім пішов у шахту і зник. Нещерет точно перспективніше. Але і йому треба вже грати.
- 6
-
Garok Кочергін
- Наставник
27.10.2020 10:18
Мабуть ще продовжать на півроку-рік. Та на Євро-21 йому вже робити нічого.
- 0
-
Василий Теркин(SVOJN)
- Старожил
27.10.2020 09:31
https://www.youtube.com/watch?v=7uRs-mZt72
- 2
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
27.10.2020 09:31
Раскручивали - раскручивали Трубина.... всё - в пустую....)))... Джуниорный маркевич уже радуется новому ворОтнику....
- 4
-
ЮРІЙ ДНІПРОВСЬКИЙ
- Наставник
27.10.2020 09:12
Не получилось бы как с Тимощуком. Футболист никакой а ставят потому что карьеру заканчивает,и Ахметов приказал.Тот футболки собирал, а этот что,голы будет?
- 2
-
Андрей Кан
- Наставник
27.10.2020 16:03
- -1
-
ЮРІЙ ДНІПРОВСЬКИЙ
- Наставник
27.10.2020 16:50
Почитайте что о том времени рассказывают сами футболисты,ничем Фоменко тогда уже не руководил.А Тимощук хоть и не играл тогда за Донецк но не переставал быть донецким, " русский мир" батенька .
- -2
-
ksf ksf
- Эксперт
27.10.2020 09:07
дуже жаль , що після Євро , а от "уход" П"ятова до Євро-2020 - був б більше, ніж своєчасним !
- 1