Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (4454 комментария)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
45769
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 02.05.2022, 21:34
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Офіційної інформації у публічному просторі немає. Є інформація від Української Правди. І я довіряю цим журналістам.

   Є заява ФК Динамо і прикладений якийсь лист без підписів і печаток, що він вивзив 10 тисяч євро.

   Окрім того добре відомо, що виїжджали із ГМС два онука, хлопці1993 і 2002 р.н. Чи теж брехня?

   Моральна сторона питання дуже проста. Чоловіки повинні залишатись в Україні.

   Я так, розумію, що ви або не в Україні зараз, або не рядах захисників. Навіть простих волонтерів. Бо якби ви там були, то ніколи б не виправдали чоловіків, які втікли з Батьківщини під час війни.

   04.04.2022, 19:55
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Відмовили не тільки вам. В Києві в тероборону записані сотні тисяч чоловіків, які чекають дзвінка. Але нажаль не дзвонять. Бо беруть із досвідом і у віці придатному. Але ж ви і без мене знаєте, що міг настати момент, коли кожен чоловік повинен був вийти і стати в ряди. Просто стати і захищати. І не тільки чоловіки. Всі, хто не хоче, щоб у Місті була Буча чи Ірпінь.

   На щастя такий момент не настав. Та я впевнений, що ви з Києва не тікали. Хоча маєте повне право виїхати за кордон.

   04.04.2022, 00:18
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!


   ІМС себе показав всім тим, хто розуміє суть його вчинку. Особисто для мене він повністю втратив залишки поваги. Тепер я повністю підтримую ультру і у питаннях відставки луческу. У нього там спортсменів з мордору не можна відстороняти від турнірів, бо вони позаполітикою. Тому тепер я в категоричній опозиції до ГМСа, ІМСа і будулая.

   03.04.2022, 23:56
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Всім. Абсолютно всім. У нас в теробороні Києва багато мужиків старші за нього. Скажу більше, що навіть не громадяни України.

   03.04.2022, 20:01
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Я так розумію, що ви підтримуєте чоловіків, громадян України, які виїхали за межі України вже після початку війни? Ваше право.

   03.04.2022, 18:02
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Коломойський і Ахметов знаходяться в Україні. Такі собі дрібнички.

   03.04.2022, 17:36
  • Прокомментировал пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Підтверджено тим, що він офіційно пересік кордон. І знаходиться зараз за межами України.

   03.04.2022, 17:35
  • Добавил пост → Все буде УКРАЇНА!!!

   Більше місяця тому, за 1,5 доби до початку війни в Україні, я написав свій останній блог. Весь цей час я не писав. Чому? Бо головна задача на сьогодні – виграти цю війну. Чому? Бо мова йде про існування не тільки України, як суверенної держави, а і кожного з нас. Вчорашні кадри із Бучі, та й історія Маріуполя, Чернігова, Харкова, Рубіжного, Волновахи, Тростянця і інших міст і сіл України.

   Читать полностью →

   03.04.2022, 16:03
  • Прокомментировал пост → Третя Світова Війна ! #WorldWarIII ! І прощання з цим сайтом назавжди !!!

   Дуже багато емоцій. В деяких моментах зайвих. Безумовно. Мовне питання не повинно ставати тим, що нас роз'єднує. Кожна людина еволюціонує. В моєму Києві, де я і моя родина залишаємось всі ці дні, мовне питання ніколи не було критичним. Не думаю, що на цьому варто робити акцент. Я свій вибір зробив давно. Ще до 2014. Тому у тому, що Шурік зараз повністю підтримує Україну - достатньо подивитись його фейсбук. А мова і загострення - тільки роз'єднує. Кожен спілкується на тій мові, яка зручна. І сайт, я впевнений, з часом буде мати українську версію.

   По переговорам і зраді - не правда. Ніхто Україну зраджувати не буде. Референдум, якщо він буде, тільки після завершення війни, не раніше ніж через 6 місяців. І народ має право там сказати те, що думає.

   По зброї. Ніхто офіційно не скаже те, що нам вже дали. А дали дуже багато всього і достатньо давно. І зараз дають багато. Але навіщо це викладати публічно? Зараз пішов переломний момент у цій війні. Важкий, складний. І ми отримаємо все, що треба. Та простіше б одна тварюка застрелилась у бункері. Всім би від цього стало легше.

   А покидати сайт не варто. В єдності наша сила!

   Слава Україні!!!

   01.04.2022, 11:53
  • Прокомментировал пост → "... бесконечные чувства моего стыда и вины" или "да это все политики виноваты..."

   Вони просто бояться вийти і протидіяти "увлекшемуся историей императору". Всі бояться. Їм соромно. І вони бояться. Чому? Бо у них немає сил, єднання і готовності протидіяти. Йому соромно, бо він слабкий. Всі вони слабкі. Чому? Бо вони раби, а ми вільні люди.

   23.02.2022, 17:04
  • 23.02.2022, 17:00
  • Прокомментировал пост → Контрпресинг - основна ударна сила Динамо?

   Тут із складом все прозоро достатньо давно. За шахтою на зборах ніколи не стежив, що зараз, що 10 років тому. Але всі ці 1,5 місяці 3-х зборів була певна стабільна еволюція складів. Дійсно грали багато і різні гравців. Та от чим ближче до фінішу, тим чіткіше проглядається основа. Наразі, як по мені, Луческу вже визначився із 10 з 11. Під питанням лише лівий край. Караваєв чи Дубінчак. Поки більше шансів саме у Караваєва.

   22.02.2022, 17:20
  • Добавил пост → Контрпресинг - основна ударна сила Динамо?

   Збори нарешті завершені і здавалось би, що скоро почнеться чемпіонат. Нас буде зігрівати емоційно перемоги Динамо. Та от зараз все розвертається в інший бік. Виникає логічне питання про старт весняної частини сезону взагалі. Сьогодні головне питання – чи відновиться чемпіонат? Якщо відновиться, то це буде Україна?

   Читать полностью →

   22.02.2022, 14:35
  • Прокомментировал новость → «Все оставшиеся матчи чемпионата «Динамо» проведет на «Олимпийском», — источник

   Таке враження, що джерело, як і завжди, відірвано від реальності. Питання взагалі у тому, чи буде відновлений чемпіонат. І якщо буде, то де саме. Тому так впевнено казати про матчі у березні - ще та фантасмагорія.

   22.02.2022, 12:15
  • Прокомментировал пост → Що вони тут роблять?

   А де ж кротам ще бути? Хіба у них є цікаві ресурси? Немає. Тому природньо, що їх тут багато. Інша річ у тому, що тут залишилось мало цікавих блогерів. Це правда. Чому? Свої їх же і з'їли. Я про це вже писав, що є група тих, хто заздрить адекватних блогерів і починає їх нищити, давити у приватних повідомленнях. Чорні заздрощі - менталітет. Замість того, щоб об'єднуватись у нас нищать своїх же. Це не тільки у блогах. Це на всіх рівнях життя.

   Вже писав, що наших футболістів, які грають за кордоном, всіх просто знищують наші ЗМІ. Це якась манька. Миколенко, Супряга , Лєднєв, Коноплянка, Ярмоленко, Маліновський, Зінченко, Яремчук... свої ж ЗМІ їх нищать, принижують, гадять на них. Жодної підтримки.

   Власний чемпіонат принижують. Українські клуби принижують. Всі ЗМІ працюють на негативі. Динамо від Шуріка навпаки пише дуже багато цікавих авторських матеріалів, які підтримують гравців, молодь. Це світло в чорному тунелі.

   І ще є блогери, які поставили хрест на Динамо і бачать все лише у чорному світлі. У них все пагано і жодних перспектив. Цілком можливо, що на негативі легше збирати. От напишеш про позитив і що? Ні, позитив, ніяких емоцій. А от негатив, сканадли - ж можна обсмоктати, прополоскати.

   А кроти є тут і це нормально. Якщо люди адекватні, то завжди цікаво спілкуватись. Навіть із тими, хто вболіває за інші команди. Якщо ж це неадеквати, то вони і серед вболівальників Динамо у достатній кількості, нажаль.

   20.02.2022, 21:35
  • Прокомментировал пост → Ігор Гомес. Реально чи ні? І чи є в такому гравці потреба?

   Для підвищення якості гри необхідно мати конкуренцію в середині колективу. І, безумовно, підписання якісних гравців. Але і власна школа повинна працювати. У Динамо школа працює. За Забарним вже є Боль. Є і легіонери, той же Діалло. Він же легіонер. І - безумовне підсилення Першої Команди. Чому цю опцію не активують - питання для Луческу. Самба - талантіще. Тому ми побачимо по факту весни те, наскільки покращиться якість гри Динамо.

   Стосовно обіцянок всіх ваших, то це недоцільно. Підпишуть чи ні гравця у центр поля - не настільки критично, щоб припиняти писати)).

   20.02.2022, 09:58
  • Прокомментировал пост → Ігор Гомес. Реально чи ні? І чи є в такому гравці потреба?

   Ні, ці інвестиції вже приносять свої плоди. У відновленому манежі вже грають і тренуються. Фітнес центр запрацює зараз і Перша Команда там вже буде готуватись до матчів. На автобусі команда вже їздить. І на сучасних полях вже всі грають і тренуються. це інвестиції, які вже працюють.

   Стосовно Сан Паулу і трансферу Гомеса, то чим раніше, тим більше грошей цей трансфер принесе. Влітку, за півроку до кінця дії контракту, ніхто більше 5-6 млн вже не запропонує. Зараз можна отримати 8-10. Тут часіки тікають не на користь команди, яка має великі борги. Інтерес абсолютно реальний. І хочеться вірити, що сторони доволяться. Хоча загроза війни дійсно ускладнює цю задачу.

   19.02.2022, 21:50
  • Прокомментировал пост → Ігор Гомес. Реально чи ні? І чи є в такому гравці потреба?

   Насправді питання суми - лише наші думки. ІМС заплатить стільки, скільки буде треба. Інетресу Динамо до бразильця вже більше року. І зараз зручний час, щоб його придбати. Історія видатків уже обговорювалась багато разів. 5 нових футбольних полів прошитих ниткою, автобус, капітальний ремонт манежу, в тому числі і 6 поле постелили, синтетичне. Завершується будівництво фітнес центру великого біля тренувального поля на базі. Розпочався розбор старого комплексу бази, де буде побудований новий житловий комплекс. Розпочалось будівництво 2-го клубного манежу. Із більшістю основи перезаключені контракти на тривалий термін із підвищенням зарплатної відомості. Але ж так, цього ніхто не бачить і не знає. А це все десятки мільйонів витрати.

   19.02.2022, 17:56
  • Прокомментировал пост → Ігор Гомес. Реально чи ні? І чи є в такому гравці потреба?

   Ні, зараз так не здається. Нажаль всі дивляться Джо Байдена у Світі. І він виглядає вкрай песимістично налаштованим. Хоча є великим оптимістом. Тому це ж не просто слова. Ми знаходимось на краю, на самому краю. І час готуватись кожному з нас. Ми на краю. І це я серйозний як ніколи.

   19.02.2022, 14:13
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть