Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
yarameel
Имя:
Victor de Sopiy
Статус:
Наставник (2993 комментария)
Зарегистрирован:
12.10.2014 10:34
Карма:
33353
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 25.10.2020, 22:28
  • 23.10.2020, 21:14
  • Прокомментировал пост → Не варто засмучуватись. Треба вчитись і робити висновки!

   Я все на цю тему сказав блогом.

   22.10.2020, 22:38
  • Прокомментировал пост → Не варто засмучуватись. Треба вчитись і робити висновки!

   Суть в тому, що я особисто побачив структуру, організацію, план на гру і тренерську руку. Я такого давно не бачив. Радіти не варто. Треба продовжувати зростати і тримати свою лінію.

   22.10.2020, 22:25
  • Прокомментировал пост → Не варто засмучуватись. Треба вчитись і робити висновки!

   Так, дуже організована і жорстка команда, настирна, нагла. Нагадує Зорю, тільки із гравцями більш високого рівня.

   22.10.2020, 22:24
  • Прокомментировал пост → Не варто засмучуватись. Треба вчитись і робити висновки!

   Дякую!

   22.10.2020, 22:23
  • Добавил пост → Не варто засмучуватись. Треба вчитись і робити висновки!

   Вже сказано багато думок після вчорашнього матчу. Написані цікаві матеріали, де детально розібрали помилки Бущана і Забарного. Пройшлись по слабкій грі Динамо в атаці. Але загалом відгуки позитивні. Бо сам малюнок гри не був безнадійним. Так, Юве мав набагато більше моментів, був куди агресивнішим в атакувальній стадії.

   Читать полностью →

   21.10.2020, 12:24
  • 21.10.2020, 10:08
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Суть не в тому, щоб критикувати за програш. Суть в тому як програти. Різниця в класі, якості гравців - всім добре відомо. Цікава тактика на матч. Стартовий склад. Гра від глибокої оборони чи спроба відсунути гру від власних воріт. Можливо навіть спроба першим номером зіграти. Може бути спроба забити в перші хвилини, як зробили з Гентом, чи навпаки сушити гру і чекати на помилку Юве. Як це було в нещодавньому матчі з Іспанією. Багато цікавих деталей. І те, як зіграє Юве. Італійці дали зрозуміти вчора, що перемога в першому матчі для них надзвичайно важлива, бо це зробить настрій на весь груповий етап.

   20.10.2020, 14:14
  • 20.10.2020, 08:33
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Так, Юве дійсно слабко розпочав чемпіонат. Але це ЛЧ. Інша психологія, інша підготовка, інша мотивація. Юве дійсно на стадії перебудови. Динамо ж також у цій стадії зараз. Тому ваш оптимізм - правильно. Луческу дійсно за весь період в Динамо по суті не провалив жодного матчу. І перемоги даються достатньо впевнено. Але Юве - Юве. ЛЧ - ЛЧ. Тому перемога - буде фантастика. Та я не кажу, що це нереально. На мою суб'єктвину думку нічия - буде величезне досягнення для молодого Динамо. Перемога - мега сенсація.

   19.10.2020, 23:30
  • 19.10.2020, 22:40
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Обіграти Юве із таким складом, без досвіду, із дуже молодим захистом, та й усім складом достатньо молодим - задача виключно величезного фарту на сьогодні. Хоча треба прагнути. Я впевнений, що селекціонери будуть дивитись за тим, як будуть прийматись рішення молодді Динамо на такому рівні і проти такого суперника. Тому бажаю Команді перемоги, але реально розумію, що нічія буде дуже вдалим результатом.

   19.10.2020, 22:19
  • 19.10.2020, 16:09
  • Прокомментировал пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Я думаю, що саме коли важко і прогресує молодь. В ЛЧ легко бути не може. Тим більше проти команд такого рівня.

   19.10.2020, 14:37
  • Добавил пост → Динамо Ювентус. Ребуси від Пірло, головоломки Луческ.

   Нарешті стартуємо у ЛЧ. Та ще й домашнім матчем проти невідомого Ювентуса. Саме так. Цей Юве є абсолютною загадкою. По суті команда зіграла тільки декілька матчів. Андреа Пірло – новий тренер, який і молодіжний склад не встиг нормально потренувати. Фантастичний гравець із власними ідеями, який абсолютно не нюхав ще тренерського пороху.

   Читать полностью →

   19.10.2020, 12:19
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ну, є ж лікарі, у яких беруть інтерв'ю. Працівники відомих інфекційних клінік, в тому числі і Жовтневої. Пам'ятаєте, що у них зараз потрійна зарплата.... А ви поспілкуйтесь із лікарями інфекціоністами платних клінік. Ви здивуєтесь їх позиції. А вона проста. Так, є ковід-19. Але той ж туберкульоз набагато небезпечніший. Ковід дійсно б'є по найслабшим людям. Багато хто з них і так доживали останні дні через дуже важкі хвороби і їх перебіг. Нажаль. Життя кожне безцінне. Але рівень смертності у жодній країні не виходить за якісь межі. Ковід не додав збільшення загальної смертності за день, місяць, рік. Пандемія - коли загальна смертність зростає у рази. У нас же помирають із ковідом ті, хто і так би помер найближчим часом. Цинічно звучить. Але це правда. Тому ця істерія абсолютно не виправдана. Люди хворіли, хворіють і будуть хворіти. Така суть життя. Чому ця істерія відбулась? Бо ВОЗ всіх налякав. А зараз якщо вийде хтось і скаже, що ми закрили вас всіх на декілька місяців, знищили бізнес, мільйони людей залишились без роботи... і все це робити було не треба... Які будуть результати на виборах у цієї влади? Ага)) Ковід є і буде завжди. Треба просто жити, а не зомбуватись і лякатись.

   15.10.2020, 17:14
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ні, немає жодної країни де загальна смертність зросла. У тій же Італії сметрність загальна у 20-мі році не більше смертності у попередні роки. Є ж статистика смертонсті по всьому Світу. Я не перевіряв на сьогодні, але за 6 місяців 2020 року у Світі померло менше людей, ніж за 6 місяців 2019 року на 200 тисяч людей.
   А стосовно серцевої системи, то дуже багато смертей - інфаркти у віці 35-45 років. Я знаю багато прикладів серед знайомих, які в важкому стані звертались до лікарів. І це, так для прикладу, 2015 рік. Лікар слухва, вимірював тиск і відправляв додому. людина каже, що болить, а її додома полежати. Це Київ. Потім болі продовжуються, швидку додому, ті приїхали, зробили укольчик і поїхали. Через годину лопнуло серце. Людині було 39 років. Знаю і інші подібні випадки. Багато випадків. Якби людину забрали в лікарні, поклали під крапельницю чи апарат... я не фахівець. Але точно б врятували. І жила б людина зараз. Мені таке періодично розповідають знайомі. Достатньо регулярні випадки. Медицина не рятує, по 35 - 45 - активне покоління людей.

   15.10.2020, 13:14
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   Ви ж не будете із держстатом України сперечатись? Це їх прогноз, який вони пару тижнів тому опублікували. Вся статистика ковіду - теж їх робота. Вони знають все в абсолютних цифрах.

   15.10.2020, 13:01
  • Прокомментировал новость → Сестра Роналду: «Вся эта пандемия и тесты — самое большое мошенничество за мою жизнь»

   А чому ніхто в Україні не оголошує боротьбу за життя людей із серцевими проблемами? Чому не створюють фонди, щоб закупити обладнання? 1 тисяча людей в день помирає. Всі про це мовчать. Стосовно забистості клінік, то так було завжди. Я скільки не лежав у клініках в Києві, завжди забиті всі коридори і проходи. Так було і 5 років тому, так є і зараз. Стосовно грипу, звичайного грипу. Який відсоток людей ним хворіє зазвичай? 90% населення країни мінімум 1 раз за рік переносять звичайний грип. Багато хто хворіє 2-3 рази. В 2019 році всі лікарні в жовтні місяці були вже забиті масово дітками, дорослими із пневмонією у дуже важкій формі. Люди згорали. Так було і у 2018. В період з жовтні по кінець квітня всі лікарні забиті хворими на пневмонію вже багато років. Давайте казати правду. Проти звичайного грипу знайшли ліки? Так чому 90% хворіють, дуже багато у важкій формі. Чому у 2019, 2015 не оголошували масковго режиму, пандемій? Ви ж знаєте, що за рік біля 6 тисяч людей помирало раніше від пневмонії? Я про ствтистику 2018, 2019 років кажу. А скільки звичайний грип б'є по почкам, очам... ніхто цього не каже. Відвідайте ВТЕК прозрієте. Туберкульоз. Вже багато років в Україні помирає стабільно біля 30 людей щодня від туберкульозу. Знаєте про це? Ця хвороба передається через руки, через повітря. І що? В 2019, коли щодня помирало стільки людей і закрили тубдиспансери... хтось масковий режим вводив? Ні. Ми зараз маємо ковід. Так, є така форма ГРЗ. Так, дає ускладнення. Але закривати школи, всіх саджати в квартирах, закривати магазини... це ж було з березня по кінець травня... що занадто, то не здраво. Більше того. Забороняли гуляти в парках людям. Ковід нікуди не зникне ні через рік, ні через два. Вакцина не буде дієвою. Бо і від грипу вакцини абсолютно не дієві. Треба продовжувати всім жити, без страху. Це не чума.

   15.10.2020, 12:59
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть