Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Артем Франков — о возвращении Мудрика в «Шахтер»: «Почему сейчас? Как версия — Соломон в «Арсенал»

2021-01-08 16:30 Главный редактор еженедельника «Футбол» Артем Франков прокомментировал новость о возвращении из аренды полузащитника «Шахтера» Михаила Мудрика. Артем Франков ... Артем Франков — о возвращении Мудрика в «Шахтер»: «Почему сейчас? Как версия — Соломон в «Арсенал»

Главный редактор еженедельника «Футбол» Артем Франков прокомментировал новость о возвращении из аренды полузащитника «Шахтера» Михаила Мудрика.

Артем Франков

«Ну что ж, Мудрик неплохо набрал в „Десне“. Почему сейчас? Как версия — Соломон в „Арсенал“. Шансы Тайсона и Коноплянки можете оценить сами, тем более первый нужен не только слева», — написал Франков в своем телеграм-канале.

Лучший комментарий

bilareg
Игорь Стоян - Начинающий писатель
08.01.2021 17:23
Якщо в цьому дійсно є потреба, то я поясню що мав на увазі Артем. Надійшла інформація що свого орендованого до Десни гравця Мудрика Шахтар зачасно повертає з оренди і він їде з Шахтарем на перший збір. Це перше. Друге. Кілька днів тому пройшла інформація що до Соломона дуже великий інтерес має Арсенал. Лондонський))) От Артем і задається питанням - для чого саме зараз Шахтар повертає в команду Мудрика а не влітку, як це передбачається орендною угодою. І як одне з пояснень, озвучує думку що робиться це тому, що Соломона можливо продають в Арсенал. Але, на мою думку, це не зовсім так. Мені здається що Каштру розуміє що Тайсон влітку піде з команди, можливо кудись продадуть Соломона, от він заздалегіть і вирішив ще раз вживу подивитися на гру Мудрика і оцінити його перспективи в команді. Тим більше що це лише перший, втягуючий збір, після якого Мудрика можуть знову повернути до Десни. Ось якось так)))))

Читать все комментарии (20)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть