Известный украинский спортивный журналист Руслан Свирин прокомментировал вчерашнюю пресс-конференцию Александра Петракова и Андрея Ярмоленко в Нур-Султане.
«Головний тренер і капітан збірної України на прес-конференції українською — нарешті. Респект Ярмоленку і Петракову. Мені це важливіше за спортивний результат. Бо я знаю, що на полі хлопці старатимуться зробити все для перемоги. А тут відбувся злам у свідомості. На який не спромігся Шева. Хоча італійську вивчив свого часу дуже швидко і це був своєрідний золотий ключик (так, мова більше, ніж гра), яким він відкрив серця вболівальників в «Мілані». Допоки не поцілував емблему «Челсі».
Спочатку було слово. Євангеліє від Івана. Розділ 1», — написал Свирин на своей странице в сети Facebook.
-
Кот kot61(kot61)
- Наставник
01.09.2021 16:39
- -3
-
Юра Секрет(Yra91)
- Наставник
01.09.2021 16:28
Шевченко без сомнения легендарный футболист...но как человек он для меня очень сомнительная личность его поступки как человека увы показывают то что хороший футболист это крайне редко мудрый патриот своей родины, он очень быстро приспосабливается и выбирает выгоду для себя и своей семьи иногда даже в ущерб уважению общества. Он кстати очень похож в этом плане с Блохиным но Блохин хотя бы как тренер достиг большего благодаря харизме и своего характера. Шева же подобрал конкурентный тренерский штаб но не увидел я в нём харизмы тренера и характера, там были только психологическая неуверенность. Они как спортсмены выполнили свой долг но не более...
- 3
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.09.2021 16:45
А що тут дивного... Психологію, характер і погляди на життя закладаються з самого дитинства і насамперед батьками. Які "підвалини особистості" міг закласти в своїх нащадках радянський прапорщик? Про яких в армії свого часу ходили анекдоти, що їм досить і одного погона - бо другий і так весь час мішком прикритий... Тому і бачимо "об'ємні хитання" ШАМа від "підтримки" медведчуківських партій до "баби з мрією"... І мову Батьківщини він так і не удосужився вивчити...
- -1
-
yavryk05 Яврик
- Опытный писатель
01.09.2021 16:20
- 3
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.09.2021 16:48
А коли був суцільно "російськомовним" Шовковський? Пам'ятаю, ще в дев'яностих давав інтерв'ю українською, один з небагатьох тоді динамівців - правда, після потрапляння в "обойму ШАМа" цю властивість значною мірою втратив...
- -1
-
Олександр Кучад
- Эксперт
01.09.2021 15:43
Свирин - провокатор!
- -4
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.09.2021 16:49
І тунець? Також? "Окститесь!"
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
01.09.2021 15:24
Сто раз за. Не даром Раша так "печется" о языке на каком говорят у нас спортсмены. Девиз "спорт вне политики" для ватников, спорт всегда был продолжением политики.
- 5
-
dima
- Начинающий писатель
01.09.2021 14:13
А кто такой Свирин, что-то я и не припомню такого "известного" журналиста? И да, если раньше такие команды как Казахстан мы обыгрывали одной левой, то теперь, оказывается, чтобы победить такую посредственную команду как Казахстан нужно совершать подвиги. Неее, так дело не пойдет. Не нужно подменять понятия. Выигрывать такие команды как Казахстан нужно без всяких подвигов, а спокойно на классе.
- -11
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
01.09.2021 14:10
То что Ярмоленко говорил на украинском это не перелом, это нормально и естественно. Как естественно что он говорит и на русском. Свиририн хотел пнуть Шевченко, а пнул себя. Ярмоленко говорил на украинском и при Шевченко.
- -7
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.09.2021 16:50
Прошу вказати - коли? Наведіть хоч один приклад. Інакше - голослівне твердження.
- 1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
01.09.2021 20:57
Гугл в помощь.
- 1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
01.09.2021 14:00
так і мало бути тільки свідома і розумна людина не дасть навіть спробувати сомпроментувати. ніколи не думав, що мова відіграє аж настільки важливу роль, і тільки живучи за кордоном зрозумів як це працює і почав розмовляти постійно і всюди тільки українською або мовою країни в якій проживаю. щоб була чітка ідентифікація, і не було запитань типу "ты что с россии, руссоязычный? так у вас там все русские.." хоча до 2016 року проживав в містах Київ Харків Донецьк. Малеча яка виросла за кордоном розмовляю українською і мовою де зараз проживає ...яка не розуміє "какая разніца" завжди зі здивуванням запитує перебуваючи в Києві...Як це Україна і розмовляють не українською. Націоналістами наче не назвеш малечу, бо вона ще не свідома -) але якусь логіку має.
- 5
-
Владимир
- Опытный писатель
01.09.2021 13:35
в принципе, это обычные вещи, Ты официальное лицо и представляешь Украину перед другими странами. На каком же языке ты должен говорить? Наверное на японском?
- 8
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
01.09.2021 13:22
Все правильно. Но украинский Азирова и Яныка еще не все забыли.
- -3
-
Stepan Ariy(Ariy1)
- Наставник
01.09.2021 13:13
Розуміння важко дається, і ми повинні підходити до цього толерантно. Україна 350 років перебувала в складі імперії, яка 460 разів забороняла мову, і цим все сказано. Імперія колись обрала свій шлях, зараз вона зазнає поразки на цьому своєму довгому шляху, конвульсивно опирається, розлючено веде інформаційну війну. Це також заважає багатьом розуміти, наскільки це важливо. Але потяг зрушив з місця і набирає хід, його не зупинити
- 12
-
Брюс Всемогутній(BruceWillis)
- Эксперт
01.09.2021 12:28
Головний тренер та гравець розмовляють українською. І це важливо також.
- 19
-
Avery
- Наставник
01.09.2021 12:18
Так Ярмоленко інтерв'ю українською почав давати ще під час Євро, при тренері Шевченко)
- 9
-
Иван Дем'яненко(dema85)
- Опытный писатель
01.09.2021 12:16
Да это перемога, что тут скажешь. Пофиг на победы над Испанией, Португалией и т.п. Мова, армія, віра.
- -32
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
01.09.2021 12:49
Нет. Лучше. Хохлом малоросом с верой за царя и отечество
- 10
-
Апологет Apologet(apologet)
- Опытный писатель
01.09.2021 13:21
Так почніть з себе) У нас тут куча експертів, які кричать, що молодці тренер і футболісти, говорять українською, а самі - так, як Ви, навіть в гугл-перекладачі свої коментарі перекласти лінуються.
- 5
-
Serj FCDK(cosoi)
- Наставник
01.09.2021 14:52
Апологет, ви правi, але не на 100% )))
- 2
-
Апологет Apologet(apologet)
- Опытный писатель
01.09.2021 16:55
Знаєте, як говорять: найкраще виховання (чи навчання) - власний приклад. А на рахунок мають чи не мають права, то якщо не мають, можемо подати на них в суд)
- 1
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
01.09.2021 18:51
Перепрошую, але мені немає сенсу перекладати свої думки на рідну мову, оскільки я чудово нею володію. Русскоязычные, безумовно в основній своїй масі не розуміють, посилаючись зокрема на форму щелепи і так далі. Враховуючи це, я залишив коментар на "общепонятном"
- -1
-
Апологет Apologet(apologet)
- Опытный писатель
01.09.2021 21:29
Мені здається, що всі відвідувачі цього сайту добре розуміють (а може й володіють) українську мову. Просто якщо Ви вже взялися потикати комусь мовою, то хоча б самі нею користуйтеся.
- 0
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
01.09.2021 22:21
Мені здається вам треба, якщо ви взялися писати розумні слова, то розуміти коли їх варто вживати ,а коли ні. Людина написала, на мій погляд нісенітницю, зневажливо, приправивши це хамством і зовсім не потрібною політичною агітацією. Мені не сподобалось це і я висловив свою думку, не порушивши при цьому правила спільноти. Враховуючи той факт, що людина писала російською, то я відповів йому тією ж самою мовою. Можливо він володіє китайською, ось тоді я б дійсно пішов гуглити,як вирішили ви про мене, при чому даже не вибачившись за цей випад в мій бік
- 0
-
Апологет Apologet(apologet)
- Опытный писатель
01.09.2021 22:55
Зневагою як раз була пронизана Ваша відповідь тій людині. Зневагою і зухвальством. Саме тому я Вам і написав.
- 0
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
01.09.2021 23:14
Дякую за уточнення, пане адвокат. Я все ще ̶ ̶п̶е̶р̶е̶к̶л̶а̶д̶а̶ю̶ ̶к̶о̶м̶е̶н̶т̶а̶р̶і̶, очікую вашу реакцію на ваш же необгрунтований випад в мій бік стосовно незнання мною державної мови
- 0
-
Апологет Apologet(apologet)
- Опытный писатель
01.09.2021 23:53
Я ніде не написав, що Ви її не знаєте. Образити Вас теж не хотів. Просто сама Ваша відповідь тій людині на таку тему, та ще й російською мовою, виглядала, як мінімум, дивно. Приємного спілкування.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
01.09.2021 16:53
Ідіоти ніколи не переведуться. І в Україні також... На жаль...
- -1
-
Efim
- Наставник
01.09.2021 12:10
До какого же бреда порой опускаются журналисты лишь бы напомнить о себе и не вывалиться из эфира .
- -32
-
Efim
- Наставник
01.09.2021 21:35
Ого , это сколько же поклонников у Свирина и ему подобных , разжигающих межнациональную рознь на языковой почве , если только у меня , за простенький пост без всяких политических заморочек , аж 32 минуса ?
- 0