Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Кое-кто говорит, что Петраков «совок», а он разрывает шаблоны!» — журналист

2021-10-11 15:47 Известный украинский спортивный журналист Руслан Свирин обратил внимание на один нюанс работы и.о. главного тренера сборной ... «Кое-кто говорит, что Петраков «совок», а он разрывает шаблоны!» — журналист

Известный украинский спортивный журналист Руслан Свирин обратил внимание на один нюанс работы и.о. главного тренера сборной Украины Александра Петракова.

«Олександр Петраков розриває шаблони! Кого ви бачили з головних тренерів, щоб пробігав розминочні кола стадіоном всередині команди? Навіть «молодий» Шевченко обмежувався вказівками і хлопці самі намотували метри. Але ж Петраков обрав інший спосіб відокремитися від колег по цеху і бути ближче до колективу. Якщо ця пробіжка тренера у гущавині його підопічних принесе команді результат у матчі з боснійцями, буду тільки радий, якщо ні, це теж чудово. А дехто каже, у Петракова «совкова» закваска. Ось приклад, що він відходить від кліше ретрограда. Це заслуговує на повагу, як на мене», — написал Свирин в Facebook и добавил фото.

Лучший комментарий

auto-yavryk052
yavryk05 Яврик - Опытный писатель
11.10.2021 16:15
Ось цікаві критерії "совкового тренера", "фізрука". Що вкладається в поняття "совковості"? Поставив на місце гравця, який вважав себе вище за збірну, давав інтерв'ю українською, виграв ЧС з досить посереднім складом, зважаючи на суперників, яких долав. Може, щоб не бути совком, треба було на ЧС катати мяч між ЦЗ і влетіти Італії 5-0 у півфіналі, чи в недавньому матчі з Французами 7-0 отримати? Лобановський і Маслов, новатори футболу, серед 25-ти найкращих в історії футболу, вони теж "совкові"? У нас так люблять щось наговорити, аби наговорити, задавати ідіотські запитання на прес-конференції і ображатися на тренера за лаконічність, радити кого викликати, всід називаючи "совком", абсолютно токсична атмосфера.

Читать все комментарии (6)

Dynamo.kiev.ua нуждается в поддержке. Обращение к посетителям сайта

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть