Полузащитник «Динамо» Карлос де Пена добрался до Уругвая и рассказал местным журналистам о том, что пережил в Украине, ставшей объектом агрессии России и Беларуси.
«В поезде мы ехали с девочкой четырех лет, которая была с нами примерно 14-15 часов. Пото́м мы узнали, что она умерла. Будучи отцом, мне тяжело об этом думать. Я не намерен возвращаться в Украину. Никогда!» — сказал де Пена в аэропорту Монтевидео.
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
03.03.2022 16:48
Погоджуюсь, що це не його війна. Але де повага до України і до українського клуба, який витяг його з гівна та реанімував його кар'єру?
- -1
-
Vladimir .(k_vlad53)
- Опытный писатель
03.03.2022 11:16
Ну і йди туди, куди пішов російський корабль.
- 0
-
Роман Т
- Опытный писатель
03.03.2022 01:59
Як іноземця, цк його особисте рішення.
- 1
-
Outlaw UA(outlaw)
- Старожил
03.03.2022 00:14
Где ссылка на источник ?
- 0
-
Павел Квач(DinamoandUkraine)
- Наставник
02.03.2022 23:19
это может быть вырвано из контекста теми же московитами
- 0
-
Konstantin(dk_4_ever)
- Эксперт
02.03.2022 22:26
Война - это ужас... А Карлос... Это его решение, имеет полное на это право.
- 4
-
Oler O(Oler)
- Эксперт
02.03.2022 22:22
Якась мутна історія с " дєвочкой"
- 4
-
Фёдор
- Наставник
02.03.2022 22:19
Главное что ты жив и здоров. Теперь ты можешь рассказать не только на своей родине, но и всему миру о не человеческих преступлениях которые совершили фашисты в 21 веке.
- 3
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
03.03.2022 16:49
Йому це нах_р не потрібно. Він невдячний заробітчанин
- -1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
02.03.2022 22:02
Не вертайся... Ніхто особливо жалкувати і не буде...
- -13
-
Jeka Sidor(mal4utan)
- Старожил
02.03.2022 21:57
Это дез информация-"Моє серце з українським народом, моїми колегами та їхніми родинами. З кінцем цього жахливого, що відбувається.
- 8
-
Артур Китнюк(archibaldo)
- Наставник
03.03.2022 00:12
Перечитайте еще раз - https://www.americanjournal.news/carlos-de-pena-says-on-his-return-to-uruguay-that-he-does-not-plan-to-never-return-to-ukraine/
- 0
-
Jeka Sidor(mal4utan)
- Старожил
03.03.2022 14:31
журналисты dynamonia обратились напрямую к футболисту,ответ футболиста я написал
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
02.03.2022 21:52
Легіонерів, які тікають з України через війну, можна зрозуміти: це не їх Батьківщина. Дивно було б, якби залишилися. Але коли з України в цей час тікають молоді амбали з українським паспортом - це вже інше.
- 10
-
Олександр Стадник(A.S.S.)
- Старожил
02.03.2022 21:06
При чому тут Де Пена, Вітіньо, Луческу і всі інші іноземці, коли тікають з України її "сини" з відгодованими ряхами, з баблом і на "крутєйших" авто. Люди, будьте толерантнішими до іноземців. Це наша війна і нам тут жити. І помирати, якщо доведеться.
- 10
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
02.03.2022 20:56
- 6
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
02.03.2022 20:05
Рыба ищет где глубже...
- -14
-
Владимир Макаров(Mackar)
- Старожил
02.03.2022 19:56
Прост нет слов…
- -14