Рангнік — про виліт із Ліги чемпіонів: «Були цікаві суддівські рішення»

Ральф Рангник, Чемпионат Англии, Манчестер Юнайтед, Лига чемпионов, Чемпионат Испании, Атлетико
Лига чемпионов Ман.Юнайтед Англия Атлетико Мадрид 15 марта 2022 в 22:00

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік прокоментував виліт своєї команди з 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Зазначимо, що «червоні дияволи» поступилися мадридському «Атлетико» з рахунком 0:1.

Ральф Рангнік

— Ми непогано провели перший тайм. Ми грали так, як хотіли. Ми були енергійні, більшу частину часу проводили на їх половині поля, але, на жаль, не змогли конвертувати цю енергію в один чи два голи. Ми мали один чи два стовідсоткових моменти, однак нам не вдалося відзначитися. Потім, незадовго до перерви, ми проґавили цю контратаку і пропустили, що ускладнило нам життя.

Були цікаві суддівські рішення. Я б не назвав їх визначальними, проте, рефері дуже часто закривав очі на дії суперника, коли той тягнув час. Чотири компенсовані хвилини — це смішно, — сказав Ральф Рангнік.