Гвардіола — про поразку від «Ліверпуля»: «Складно було повернутися до гри після 0:3»

2022-04-17 11:08 Наставник «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував поразку своєї команди в півфінальному поєдинку Кубка Англії проти «Ліверпуля». Хосеп ... Гвардіола — про поразку від «Ліверпуля»: «Складно було повернутися до гри після 0:3»

Наставник «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував поразку своєї команди в півфінальному поєдинку Кубка Англії проти «Ліверпуля».

Хосеп Гвардіола

— Ми повністю виклалися після важкого першого тайму. Стосовно першого голу, то суперник дуже сильний у грі на стандартах. Другий гол був випадковістю. Складно було повернутися до гри, проте в другому таймі хлопці зуміли зробити це. Ви бачили наший заряд. У нас були шанси зрівняти рахунок. Нарешті у нас буде два дня вихідних. Ми розуміємо, що попереду сім поєдинків в АПЛ і Ліга чемпіонів. Ми постараємося піднатиснути і подивимося, що відбудеться далі, — сказав Хосеп Гвардіола.