Юнацька збірна України з перемоги стартувала в еліт-раунді Євро-2022. Із голом Гусєва

2022-04-20 16:45 Юнацька збірна України стартувала в еліт-раунді відбору Євро-2022 U-17 iз перемоги над Косовом. Фото: uaf.ua Еліт-раунд відбору Євро-2022 ... Юнацька збірна України з перемоги стартувала в еліт-раунді Євро-2022. Із голом Гусєва

Юнацька збірна України стартувала в еліт-раунді відбору Євро-2022 U-17 iз перемоги над Косовом.

Еліт-раунд відбору Євро-2022 U-17, Група 6

Косово U-17 — Україна U-17 — 0:2 (0:0)
Голи
: Кремчанін (75), Гусєв (90+1).

Косово U-17: Гікай, Марку (Локай, 88), Сілай, Зегірай, Байрактарі (Ахметі, 88), Башота (Муйї, 82), Фазлійя, Ясхарі (к), Кайтазі, Краснікі, Мерлакі (Бллака, 72).

Україна U-17: Кравець, Гусєв, Сизонюк, Балаба, Білоконь, Василець, Янович (к), Маткевич (Бац, 90+2), Кремчанін, Фірман (Нагрудний, 76), Дзень (Деркач, 68).

На старті турніру підопічні Олега Кузнецова змогли зламати опір збірної Косова лише в другому таймі. Для головного тренера українців Олега Кузнецова найбільша проблема була в тому, що його підопічні, по суті, ще з минулої осені не мали ігрової практики. Саме це й позначилося на дебюті цієї гри. У діях нашої команди було багато сумбуру, як, утім, й у діях суперника. Проте м’яч більше тримався у збірної України, а косовари намагалися контратакувати. Варто відзначити й газон, який був не найкращої якості, плюс було багато боротьби, тому медичному персоналу не раз доводилося вибігати на поле.

І лише в другій половині першого тайму перевага синьо-жовтих почала набувати реальних обрисів, але м’яч у ворота не йшов.

Дебют другого тайму став продовженням першої 45-хвилинки. Протягом двох хвилин удари Фірмана та Кремчаніна відбив воротар суперника. Своєю чергою збірна Косова також відповідала небезпечно. На 55-й хвилині Кайтазі влучив у каркас. На 73-й хвилині Кравець врятував свої ворота після удару Бллаки, але певну нервозність за дві хвилини зняв Кремчанін, який після передачі Деркача відкрив рахунок у поєдинку. 0:1.

За сім хвилин до кінця основного часу Кремчанін міг зняти питання про переможця, однак після його удару голкіпер косоварів перевів м’яч на кутовий. Але те, що не вдалося Кремчаніну, на 90+1-й хвилині зробив Гусєв. 0:2. До речі, автором гольового пасу став Кремчанін. Перемога дозволяє синьо-жовтим із гарним настроєм готуватися до наступного матчу, проти поляків, який відбудеться 23 квітня.

Польща — Косово 16:00

Фінальний турнір проходитиме із 16 травня до 1 червня в Ізраїлі.

Підопічні Олега Кузнецова в разі подолання еліт-раунду відбору в групі 6 із першого місця виступатимуть у квартеті А разом з Ізраїлем, Німеччиною та Люксембургом. Якщо ж українці виборють другу сходинку у своїй четвірці кваліфікації, то вони можуть потрапити у групу В до Франції, Нідерландів та Болгарії. Але для цього їм потрібно буде показати кращий результат, ніж в Угорщини, що посіла друге місце у групі 1 з одним золотим очком і різницею м’ячів — 2.