Благотворительный матч. «Динамо» — «Боруссия» Д — 3:2. Обзор матча, ВИДЕО

2022-04-26 20:54 У вівторок, 26 квітня, київське «Динамо» провело черговий благодійний матч у європейському турне. Суперником команди Мірчі Луческу була ... Благотворительный матч. «Динамо» — «Боруссия» Д — 3:2. Обзор матча, ВИДЕО

У вівторок, 26 квітня, київське «Динамо» провело черговий благодійний матч у європейському турне. Суперником команди Мірчі Луческу була дормундська «Борусія».

Артем Довбик (ліворуч). Фото: gettyimages.com

Благодійний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «БОРУСІЯ» (Дортмунд, Німеччина) — 3:2
Голи: Буяльський (9), Ванат (11, 35) — Байно-Гіттенс (4), Роте (65).

«Динамо»: 1.Бущан (35.Нещерет, 74) — 20.Караваєв (8.Шепелєв, 74), 4.Попов, 25.Забарний (34.Сирота, 66), 44.Дубінчак (14.Вівчаренко, 46) — 5.Сидорчук (18.Андрієвський, 66), 10.Шапаренко, 29.Буяльський (19.Гармаш, 74), 99.Антюх (41.Кравченко, 46) — 9.Довбик (28.Кулач, 74), 17.Ванат.

«Боруссия» (стартовий склад): 35.Хітц, 37.Семич, 34.Понграчич, 16.Аканжі, 14.Шульц, 23.Джан, 44.Ферай, 49.Тац, 11.Ройс (К), 43.Байно-Гіттенс, 9.Холанд.

Напевно, це був поки що найкращий матч «Динамо» у даному турне. Саме по якості гри. Так, «Борусія» виступала далеко не основиним складом, але тим не менш — наявність у складі Холанда, Ройса, Аканджі також багато про що говорить. Саме господарям вдалось відкрити рахунок у зустрічі вже у дебюті — після швидкої атаки, Холанд відпасував у центр штрафної «Динамо» і Байно-Гіттенс пробив чітко у кут воріт — 0:1.

Проте команді Луческу вдалось дуже швидко відігратись. Буквально за декілька хвилин Буяльский виконав чудовий удар з кута штрафної — прямо у дев’ятку воріт Хітца — 1:1! Далі — більше. Ще за дві хвилини Ванат вже вивів український клуб вперед. Вигравши боротьбу у захисника в штрафній «Борусії», Владислав пробив точно у дальній кут воріт — 2:1!

Власне кажучи, ближче до середини першого тайму, динамівці могли забити ще декілька м’ячів. Вище воріт пробив Антюх, а Довбик, який вийшов у стартовому складі киян, поцілив у стійку. Проте найкращу нагоду забити третій гол змарнував Шапаренко, не реалізувавши пенальті. І все ж, на 35-й хвилині підопічним Луческу вдалось забити третій гол. Після передачі від Сидорчука у центр штрафної, Ванат прийняв м’яч і пробив точно повз воротаря німецького клубу — 3:1! Лише після третього пропущеного м’яча господарі почали знову активно атакувати, але їхнім ударам бракувало точності. Натомість «Динамо» на перерву могло піти ще з більшою перевагою у рахунку, але Буяльский з декількох метрів пробив по центру воріт, що не стало проблемою для Хітца.

У другому таймі вже краще виглядали саме футболісти німецького клубу, які помітно додали у швидкості. Крім тоого, дались у знаки і заміни від Марко Розе. «Динамо», в свою чергу, почало грати другим номером, адже сили гравців були не безмежні. Напевно, найкращим футболістом у складі киян у другому таймі можна назвати Бущана, який безліч разів рятував команду від пропущеного голу, але і він не зумів зарадити на 65-й хвилині. Після розіграшу кутового і передачі у штрафну, Роте вдалось пробити точно з декількох метрів — 3:2. Цей гол ще більше надихнув німців, які продовжили атакувати.

Щоправда, і динамівці змогли відповісти своїми гольовими моментами — спочатку Довбик прорвався до воріт «Борусії» і відпасувати на Буяльського, але Віталії не вдалось з двух спроб переграти голкіпера дортмундського клубу. А згодом вже Кулач з метру не зміг пробити по воротам… Зрештою, мінімальна перемога «Динамо» — 3:2!

Нагадаємо, наступний благодійний матч «Динамо» проведе 28 квітня проти загребського «Динамо». Початок зустрічі — о 19:00.