Благотворительный матч. «Динамо» — «Базель» — 3:2. Обзор матча, ВИДЕО

2022-05-04 21:54 У середу, 4 травня, київське «Динамо» провело черговий благодійний матч у європейському турне. Суперником команди Мірчі Луческу був ... Благотворительный матч. «Динамо» — «Базель» — 3:2. Обзор матча, ВИДЕО

У середу, 4 травня, київське «Динамо» провело черговий благодійний матч у європейському турне. Суперником команди Мірчі Луческу був швейцарський «Базель».

«Динамо» — «Базель» — 3:2. Фото: fcdynamo.com

Благодійний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «БАЗЕЛЬ» (Швейцарія) — 3:2 (1:1)
Голи: Караваєв (23), Андрієвський (78), Попов (82) — Салаї (43), Еспозіто (61).

«Динамо»: 1.Бущан (35.Нещерет, 67), 28.Кравченко (99.Антюх, 46), 25.Забарний (6.Бурда, 77), 34.Сирота (4.Попов, 46), 44.Дубінчак (14.Вівчаренко, 46), 5.Сидорчук (К) (8.Шепелєв, 67), 10.Шапаренко (18.Андрієвський, 67), 29.Буяльський (89.Бражко, 82), 20.Караваєв (73.Боль, 77), 17.Ванат (22.В.Волошин, 82), 41.Бєсєдін (19.Гармаш, 67).

«Базель» (стартовий склад): 46.Гебхардт, 6.Джига, 7.Касамі, 11.Салаї, 19.Малес, 22.Лопез, 27.Ндойє, 28.Петретта, 35.Паласіос, 40.Чіпперфілд, 76.Хайдарі.

Матч розпочався із атак футболістів «Динамо», які вкотре під час цього європейського туру продемонстрували, що перебувають у досить хороших функціональних та фізичних кондиціях. Більше того, команда Мірчі Луческу могла відкривати рахунок вже на четвертій хвилині поєдинку, але Ванату, після передачі з правого флангу, забракло влучності — м’яч пролетів біля дальньої штанги воріт. «Базель» буквально за хвилину відповів своїм моментом, але м’яч також полетів повз ворота.

Із плином часу команди лише додавали у швидкості, що трансформувалось у купу небезпечних моментів біля воріт обох клубів. Черговий гольовий момент кияни створили на 9-й хвилині, але удар Караваєва заблокував захисник. За мить вже Бущан врятував команду «Динамо» від пропущеного голу, вигравши дуель сам на сам у Малея. Такий футбол однозначно сподобався глядачам, які продовжували палко підтримувати обидві команди.

Зруштою, відкрити рахунок у матчі вдалось саме динамівцям. Після дальнього удару від Ваната, м’яч від голкіпера «Базеля» відскочив у стійку, але першим на добиванні був Караваєв — 1:0! А вже за пару хвилин Олександр міг оформлювати дубль, але з його ударом під поперечину воротар швейцарців впорався. Але на перерву команди все ж пішли за нічийного рахунку: на 43-й хвилині Адам Салаї, звільнившись від опіки, зумів замкнути простріл з лівого флангу на ближній стійці — 1:1. На 45-й хвилині «Базель» міг забивати вдруге, але бездоганно зіграв Бущан, парирувавши два удари від суперника.

Після перерви «Базелю» все ж вдалось перехопити ініціативу і повести у рахунку: вибігши у контратаку, швейцарці доставили м’яча майже до штрафної «Динамо». Півзахисник «червоно-синіх» Бюргер вирішив пробити з дальньої дистанції — м’яч зачепивши Еспозіто, залетів у дальній кут воріт Бущана — 1:2. Попри те, що динамівці значно збавили оберти у другій половині матчу, під завісу поєдинку їм все одно вдалось не тільки зрівняти рахунок, але і вирвати перемогу! Спершу Андрієвський, відгукнувшись на навіс від Антюха, пробив з декількох метрів у дальній кут воріт — 2:2! А на 81-й хвилині перемогу «Динамо» приніс Попов, який скористався помилкою голкіпера «Базеля» і відправив м’ча у сітку воріт — 3:2! Вольова перемога нашого клубу!

Зазначимо, завтра динамівські збірники вирушать до розташування національної збірної України, яка проводить збір у Словенії, готуючись до матчів плей-оф відбору ЧС-2022.

Також нагадаємо, що свій наступний благодійний матч «Динамо» проведе 13-го травня. Суперником команди Мірчі Луческу буде найтитулованішим клуб Естонії — «Флора». Матч відбудеться у Таллінні на стадіоні A.Le Coq Arena. Початок гри — о 19:00.