Півзахисник Данило Ігнатенко прокоментував дебютний у кар’єрі виклик до національної команди України.
![](/media/posts/2022/06/04/55.png)
«Виклик до національної команди став для мене несподіванкою. Дуже довго чекав цього моменту. Це мрія дитинства, дуже радий, що вона збулася. Майже всіх хлопців знаю, з усіма грали в чемпіонаті України, в одній команді, в „Шахтарі“.
Я робив усе від себе залежне, намагався допомогти «Бордо» в дуже складній ситуації. Трошки не вийшло, але я витиснув із себе максимум. Однак є тренери, преса, люди, які мають мене оцінювати.
Будемо конкурувати, адже футбол — такий вид спорту, де не можуть грати двоє хлопців на одній позиції. Хто буде сильнішим, той буде грати. Це завжди добре, адже за рахунок конкуренції ти стаєш сильнішим.
Я дивився матч із Шотландією. Дуже сподобалася гра, ми повністю переграли суперників, у них не було жодного шансу, хіба що наприкінці гри, але цього було замало. Вважаю, що це стовідсоткова перемога України.
Уельс — дуже хороший суперник. Команда сильна індивідуально за рахунок гравців. Будуть проблеми, але, думаю, ми розберемо їх на теорії та спробуємо нейтралізувати.
Я сподіваюся, що з першого матчу потраплю до заявки, але це вирішувати тренеру. Дуже довго цього чекав, тож хочеться тренуватися з командою», — поділився враженнями від виклику до збірної Ігнатенко.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости
Читать все комментарии (4)