Болельщики «Челси» оценили выступление Михаила Мудрика в домашнем матче против «Ливерпуля» (0:0) в перенесенном поединке восьмого тура чемпионата Англии.
noelle: «Меня тошнит от того, что существуют фанаты Мудрика»;
Unknown: «Покупка Мудрика — это урок для „Челси“. Не нужно налетать на игроков, потому что они нужны другим командам»;
classic: «Мудрик — это просто реклама и пустая трата денег»;
Abu: «Мудрик не умеет бить по воротам?»;
Carlos: «Мудрик — худшее подписание в истории футбола»;
р.: «Если команду возглавит Нагельсманн, то Мудрик может оказаться ненужен»;
Thee Maestro: «Мудрик — единственная причина, по которой Поттер больше не является менеджером «Челси».
Aryanda Ichsan: «Мудрику, возможно, еще нужно время»;
Nathaniel Johnston: «Если Мудрик проведет сборы, освоится и наберет форму, то в правильной системе он может процветать. Он должен быть ключевой частью планов следующего менеджера. Мы заплатили слишком много, чтобы не дать ему шанса».
Tiffkatabira: «Что это за тактика, при которой Пулишич играет в старте, а Мудрик выходит на замену?»;
uncircumcised: «Мудрик лучший!»;
Sarvin Menon: «Мудрику нужно больше времени»;
Tiffkatabira: «Без Мудрика мы бы проиграли этот матч».
-
Ігор Равлінко
- Наставник
05.04.2023 22:38
Давайте не будемо рубати з плеча ! Якщо б " Челсі " показував хорошу гру , тоді до Михайла дійсно виникли би питання , але команда сира , а організація гри на низькому рівні . Коли я дивлюся як Гаверц чи Фелікс не можуть попасти в ворота , то претензії до Мудрика відпадають . Дайте талановитому хлопчині час , я бачив , як він в тренажерному залі важко працює з штангою в двісті кілограмів . Це повинно дати результат .
- 2
-
Олександр Христенко(Aleksandr1960)
- Наставник
05.04.2023 21:29
Наверное, владельцы Арсенала выдохнули с облегчением, что не подписали Мудрика.
- 0
-
Колян
- Опытный писатель
05.04.2023 20:50
Чемпіанат Англиї дуже важкий там навіть Шева с Ребровим не заграли а нашим подавай Англію де така мьясорубка не кожен витримае більш досвідчннний. Як по мене це шахта винна в цьому а не Мудрик вони заробити гроші а на ігрова їм плювати. Вони що не бачили що він неготовий до такого вояжу.Головне щоб Михайло не зламався інакше ми загубим хорошого гравця яких у нас і так обмаль. Найкращий варіант на сьогодні це аренда
- 0
-
Макс Гончар
- Наставник
05.04.2023 19:42
От хорошего до плохого - один шаг у болельщиков...
- 4
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
05.04.2023 17:46
Це часом не оборудка штибу купівлі Чигиринського.
- 1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
05.04.2023 16:35
+\- щось таке і очікувалося... нажаль. Тещо ШД продав його за ту озвучену суму нічого спільного з реальною вартістю. якась комбінація.
- 0
-
kunysivzi k(kunysivzi)
- Наставник
05.04.2023 17:19
Чемпіоне!
- 2
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
06.04.2023 10:22
Непогане розслідування. Особливо враховуючи той факт,що Абрамович позбувся Челсі задовго до приходу Мудрика
- 1
-
Shapych
- Эксперт
05.04.2023 16:18
Я впевнений, що Мудрику, як мінімум, треба понизитись класом (слабший клуб), можливо, навіть, лігою.
- -3
-
Shapych
- Эксперт
05.04.2023 16:20
Був момент, я думав, хоч за збірну щось покаже на Уемблі, а на полі була та сама безтолкова навіть не біготня, а ходьба.
- -1
-
Юрий Романович
- Наставник
05.04.2023 15:42
Пока у Мудрика нет ничего кроме данных. В АПЛ нет время на учебу тем более за такие деньги. Похоже он и сам еще не понял что нужно пахать на тренировках и в личное время.
- 2
-
Смажелюк Василь
- Наставник
05.04.2023 15:08
Та будь-кому, хто хоч трішки розбирається в футболі, було зрозуміло, що Мудрик в Челсі на заграє. Він звик грати на контратаках, коли шахта грала від оборони. Саме тому, в єврокубках він феєрив(рівень ЧУ дозволяв Мудрику проходити захист не напрягаючись)! Але в АПЛ команди грають в "щільний" футбол, і швидкість, головний "козир" Мудрика, нівелюється.
- 4
-
MilLife !
- Опытный писатель
05.04.2023 14:52
из 13 приведенных комментариев 3 негативные, в заголовок выбрали самый провокационный
- 1
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
05.04.2023 13:30
Мудрика приобретали за его скорость. А не класс.
- 4
-
alex1964B
- Наставник
05.04.2023 13:21
Не будемо поспішати з висновками..Бесєдін забив,заб"є і Мудрик.
- 1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
05.04.2023 13:12
Ладно бы там вся команда играла, а Мудрик явно выпадал, но так там все такие как он, схемы безумные, нету нормальных билд-апов, на поле хаос...ждем Энрике и посмотрим что будет, уверен что Мудрик еще себя покажет
- 4
-
Jivago Doktor
- Наставник
05.04.2023 12:53
Власне - а що таке "Мудрик" у футбольному плані? Один із молодих та ранніх, безумовно - талановитий, але для Челсі і такого дорогого контракту ще надто зелений і неспілий! Одна справа бути на межі лідерства у кротівні, десь щось майже випадково показати у збірній і зовсім інша справа - бути хоча б у основній обоймі клубу АПЛ та ще і такого, як Челсі! Серун із йолкиПалкіном своє (мабуть все таки не своє) зірвали, а Мудрик тепер хай бовтається на хвилях футбольної фортуни як шматочок відомо чого! Сміливо можна сказати, що серуни із країни чорних пірамід зламали карьєру чергової перспективної української зірки виключно у власних ненажерливих інтересах!
- 4
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
05.04.2023 12:57
И что же этот Мурзик в сборной показал? В каком матче он блеснул? Просто интересно)
- 3
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
05.04.2023 13:58
Ніхто не пипише, що він у якомусь матчі збірної блєснув...але, якщо під критерій "щось показав", для мене це матч зі збірною Шотландії
- -6
-
Олег Сандальчук(sirius1994)
- Старожил
05.04.2023 16:38
Мурзіки грають проти колгоспів в нинішній УПЛ. Я можу зрозуміти не любов до Шахтаря,але тут молодий гравець,який в 20 років зацікавив серйозні команди, ні потрібно паскудити людину,тому що це не вихованець киян.Не розумію
- 4
-
FootballFan_69
- Опытный писатель