Журналист Владимир Зверов прокомментировал поражение «Динамо» от «Полесья» (2:3) в 10 туре чемпионата Украины.
«Как «Динамо» выигрывало большинство матчей этого сезона? Атака киевлян по сути выигрывала у своей же обороны. Доставить быстро мяч поближе к чужой штрафной, а там будут комбинации, много касаний, удары.
Против «Полесья» «Динамо» вышло без Ярмоленко, и это стало ключевым фактором «такой игры». То количество соперников, которые концентрировали внимание на Ярмоленко, позволяло находить больше коридоров для других.
Слышал определенные споры, насколько Ярмоленко в свои скоро 34, может быть двигателем «Динамо». Двигателем может и нет, но бортовым компьютером — 100%. Без него «Динамо» не выиграет этот чемпионат. Трофеи выигрывает защита, однако это не случай «Динамо»-23/24», — написал Зверов в Телеграме.
-
Сергій Андрійович(Wturmovik)
- Старожил
09.10.2023 09:55
Ключовим фактором стало наявність на місці тренера старого маразматичного пердуна!!!
- 0
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
08.10.2023 10:36
"Динамо" програло насамперед в обороні, а не в атаці. До чого тут Ярмоленко?!
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
07.10.2023 15:09
При чому тут "без Ярмоленка"??? Вони без нього вигравали 2-1, 2-1 КАРЛ
- 1
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
07.10.2023 12:36
Таке враження, що якийсь звєров вирішив лизнути майбутньому спортдіру... Програли тому, що попереджали - Динамо ще не грало з по справжньому небезпечними суперниками в чемпіонаті, пропускаючи по 2 від несильних команд. Чи хтось думав, що Луческу зробить якісь висновки після Чорноморця? Ну так Біловар вам в поміч, у нас же в основі нема місця мажорам, грають тільки таланти.
- 1
-
Олександр Кучад
- Эксперт
07.10.2023 10:24
В матчі Чорноморець - Динамо грав Ярмоленко... нагадати комусь рахунок?...
- 0
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
07.10.2023 07:08
До чого тут відсутність Ярмоленка? Він що, цементує захист? Програли не тому, що забили лише 2, а тому, що пропустили 3.
- -1
-
uri rozenberg(uwara)
- Наставник
06.10.2023 21:31
То есть, отставки мы и сегодня дождемся.... Советую ЭТО писать ВСЕМ постоянно и только ЭТО....Может, хоть так что то изменится. Результаты и качество игры уже ни на что не влияют.
- -1
-
~ I n c o g n i t o ~
- Эксперт
06.10.2023 21:20
Чесно кажучи якась бредова відмазка. Без Ярмоленко Динамо не може перемогти команду рівня Полісся??
- 0
-
Ihor Petrovskyi
- Читатель
06.10.2023 23:51
Хлопці, без образ. але що ви знаєте про рівень Полісся? Це наче ті хлопці шо хлопнули срібних Дніпр омінус 1 в кубку і зараз на першому місці. По грі Макуана просто знущався з ваших захисників на швидкості, всі це бачили,, не малюйте собі райдугу і розбийте рожеві окуляри
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
06.10.2023 20:36
А что в остальных нет ума играть в футбол быстро.Передвижение и точный пас.удары по воротам.А у нас просто сброд неуправляемый.Ведь дед уже не тянет.
- -1
-
Volodymyr Balamut(The_Balamut)
- Наставник
06.10.2023 20:34
Я би зрозумів, коли б проти Реала, Баварії тощо. А то проти команди, яка тільки вийшла в УПЛ. Відсутність 34-річного гравця (вибач Андрію, що таке пишу, але це виключно ситуативно) зводить нанівець потуги (іншого слова не підберу) Динамо Київ.
- 0
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
07.10.2023 07:03
А навіщо Реалу і Баварії грати з Динамо?
- 0
-
Смажелюк Василь
- Наставник
06.10.2023 20:23
Та до чого тут Ярмоленко??
- -1
-
Vis Vis(vertolyk)
- Эксперт
06.10.2023 19:59
в матче с Оболонью Ярмола не помог
- 5
-
Виталик Я(Chernuha)
- Наставник
06.10.2023 22:24
он один в том матче играл за всю команду и это было видно но один он победить не может нужно еще 10 человек
- 1
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
06.10.2023 19:17
Ярмоленко повезло. Не участвовал в позоре.
- 5
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
06.10.2023 19:05
Якщо Ярмоли в 34 не вистачає проти Полісся, то йдіть хлопці лісом гриби збирати. Я ще зрозумів би щоб його досвіду не вистачало в єврокубках, але щоб з Поліссям??? Позорники.
- 5
-
Ihor Petrovskyi
- Читатель
06.10.2023 23:52
Хлопці, без образ. але що ви знаєте про рівень Полісся? Це наче ті хлопці шо хлопнули срібних Дніпр омінус 1 в кубку і зараз на першому місці. По грі Макуана просто знущався з ваших захисників на швидкості, всі це бачили,, не малюйте собі райдугу і розбийте рожеві окуляри
- 0
-
Сергей Герасимов(vvs70)
- Наставник
12.10.2023 15:14
Ніякої райдуги у нас немає. Динамо опустилося на рівень Полісся та інших, а не інші команди піднялися до рівня Динамо. Тому таким гравцям, які зараз в Динамо місця в такій прославленій команді бути не повинно. Щодо Полісся подивимося що буде далі. Вже далеко не одна команда піднімалася, потім власнику набридли ці іграшки та понти і команда просто пропадала з футбольної карти
- 0
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
06.10.2023 18:49
якщо брати авторитет Ярмоленка на арбітраж то Звєров дійсно правий
- 1