Тогда скажите.зачем покупать игроков.которые потом не хотят играть за клуб.потому что у нас война?Думаю приобретения будут после завершения боевых действий.
Попов - Михавко. Такою є пара основних центрбеків на сезон. Таке рішення СаШо. Треба вірити, що пара захисників стабільно заграє і влітку обидва поїдуть на Євро.
Якщо на "наборі дерев’яних футболістів" написати "вищий гатунок" замість другого, то взагалі не треба ніяких трансферів! Картонні чемпіонські медалі на шию і вперед!!!
і дійсно навіщо шукати центрбека для Динамо ??? у нас грають зірки світового рівня як Попов Близнюк Дячук тільки вони трохи помиляються в захисті і привозять дитячі голи але то нічого !! вони зірки чи не правда ??? і Динамо стане чемпіоном в цьому рокі не очкам а по пропущеним голам через зірок світового рівня ???? тай воротарі у нас також світового рівня що Бущан що Нещерет пропускають дитячі голи але нічого страшно все добре ??!! у нас в Динамо просто блискуча атмосфера один одного підтримують ніхто ні з ким не свариться !!? тільки на жаль чомусь немає результату а так все просто чудово !! браво Суркіс так тримати !! одне маленьке питання на скільки вистачить наших нервів ???
перегляди товарняків впали майже в 10 раз - це відповідь скільки вистачить наших нервів. Ніхто вже в цю команду і ії успіхи в еврокубках та боротьбі за чемпіонство не вірить. Так, ще дехто дивиться по інерції.
Не має грошей на футбол - це пів біди.Не має грошей на снаряди -це трагедія. Президент Чехії знайшов 800000 снарядів ,але не має кому оплатить. Чому в суспільстві не бачу заклику (в керівництві держави також) багатим людям на чолі з більшостю Ради оплатить так необхідні снаряди.
Суркіс всі зайві гроші витрачає на допомогу ЗСУ. А брати якогось гравця за 200 - 300 000 на перспективу сенсу не має, бо вони нічим не кращі за своїх вихованців. Мабудь так.
Если честно, то я был больше удивлён не этой новости (про прекращение поиска центрбека), а той новости тогда ранее, что будет начат поиск центрального защитника... И дело тут не в мастерстве теперешних защитников Динамо...))
У Бессонова скоро днюха, будут готовиться, опять селекционный отдел Заваров-Бессонов и КО будет бухать до лета, а там по новой ближе к сентябрю просохнут дождутся отмашки великого владельца 300млн Шапаренко и начнут искать "усиление по подвалам чемпов Польши и Румынии."
И так 20 последних лет при Изе Рахмильиче
PS.Просто удивляюсь как этот клуб все ещё жив с такими полководцами в селекции и менеджменте.
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
19.02.2024 17:28
Тогда скажите.зачем покупать игроков.которые потом не хотят играть за клуб.потому что у нас война?Думаю приобретения будут после завершения боевых действий.
- 0
-
Данило Косач
- Читатель
19.02.2024 11:41
Попов - Михавко. Такою є пара основних центрбеків на сезон. Таке рішення СаШо. Треба вірити, що пара захисників стабільно заграє і влітку обидва поїдуть на Євро.
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
18.02.2024 14:35
Якщо на "наборі дерев’яних футболістів" написати "вищий гатунок" замість другого, то взагалі не треба ніяких трансферів! Картонні чемпіонські медалі на шию і вперед!!!
- 0
-
николай соляник(nikosol)
- Эксперт
18.02.2024 11:45
і дійсно навіщо шукати центрбека для Динамо ??? у нас грають зірки світового рівня як Попов Близнюк Дячук тільки вони трохи помиляються в захисті і привозять дитячі голи але то нічого !! вони зірки чи не правда ??? і Динамо стане чемпіоном в цьому рокі не очкам а по пропущеним голам через зірок світового рівня ???? тай воротарі у нас також світового рівня що Бущан що Нещерет пропускають дитячі голи але нічого страшно все добре ??!! у нас в Динамо просто блискуча атмосфера один одного підтримують ніхто ні з ким не свариться !!? тільки на жаль чомусь немає результату а так все просто чудово !! браво Суркіс так тримати !! одне маленьке питання на скільки вистачить наших нервів ???
- 0
-
Хотаб Хоттабыч(Hotabyc)
- Наставник
18.02.2024 13:01
перегляди товарняків впали майже в 10 раз - це відповідь скільки вистачить наших нервів. Ніхто вже в цю команду і ії успіхи в еврокубках та боротьбі за чемпіонство не вірить. Так, ще дехто дивиться по інерції.
- 0
-
Serhio
- Опытный писатель
18.02.2024 11:40
Ясно-понятно.Чекаєм нових необдуманих привозів від захисників.Тут вже махзохізмом попахує дивлячись як останній рік задня лінія грає
- 1
-
Микола Скрибець
- Опытный писатель
18.02.2024 11:24
Не має грошей на футбол - це пів біди.Не має грошей на снаряди -це трагедія. Президент Чехії знайшов 800000 снарядів ,але не має кому оплатить. Чому в суспільстві не бачу заклику (в керівництві держави також) багатим людям на чолі з більшостю Ради оплатить так необхідні снаряди.
- 2
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
18.02.2024 11:12
И на ГТ постоянно экономим.
- 1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
18.02.2024 09:25
Суркіс всі зайві гроші витрачає на допомогу ЗСУ. А брати якогось гравця за 200 - 300 000 на перспективу сенсу не має, бо вони нічим не кращі за своїх вихованців. Мабудь так.
- 1
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
18.02.2024 09:40
Це ви де таке почули? То не поміч, то піар! Дуже сподобались(чи навпаки, засмутили слова Богдана Бенюка) -Динамо вбило у мене любов до футболу!
- -3
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
18.02.2024 09:22
В першу чергу було б бажання купити захисника. Все остальне від лукавого.
- -1
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
18.02.2024 08:46
Сага закончилась. Похоже искали то, не зная что надо.
- 0
-
Борис Чорний(cbobs)
- Наставник
18.02.2024 08:22
"прежде чем купить что-то ненужное, надо продать что-то ненужное. а у нас денег нет" Кот Матроскин
- 1
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
18.02.2024 14:37
Вообще то так Дядя Фёдор сказал, но ход мыслей правильный)))
- 0
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
18.02.2024 04:47
"Динамо" припинило пошуки центрбека. А також пошуки гравців на інші проблемні позиції. Бо проблем у нам нема і бути не може.
- 1
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
18.02.2024 00:55
Если честно, то я был больше удивлён не этой новости (про прекращение поиска центрбека), а той новости тогда ранее, что будет начат поиск центрального защитника... И дело тут не в мастерстве теперешних защитников Динамо...))
- 1
-
Вова ДК(vovick)
- Наставник
18.02.2024 00:24
Краще нікого не підписувати , ніж якогось Самбрано чи Пантіча.
- 2
-
Хотаб Хоттабыч(Hotabyc)
- Наставник
17.02.2024 23:49
У Бессонова скоро днюха, будут готовиться, опять селекционный отдел Заваров-Бессонов и КО будет бухать до лета, а там по новой ближе к сентябрю просохнут дождутся отмашки великого владельца 300млн Шапаренко и начнут искать "усиление по подвалам чемпов Польши и Румынии."
- 2