Известный журналист Сергей Тищенко коротко о решающем голе в матче 28 тура чемпионата Украины «Шахтер» — «Динамо» (1:0).
«После силовой борьбы Виталий Буялский остался лежать на газоне. «Шахтер» разыгрывает на фланге лишнего игрока, что завершается пенальти.
Я бы понял, если бы Буе было 20 лет или не хватало опыта. А так, опытный игрок остался лежать на газоне оставив свою команду без одного игрока. Была просто немного грязная игра на грани фола. Удара по ноге не было. Какой смысл было лежать на газоне? На что рассчитывал Виталий?
Матч против «Кривбасса» показал, что на уважение на соперника, правила фейер-плей, для игроков «Шахтера» не очень важны. Опытный футболист просто подвел свою команду… Все командные действия, вся тактика коту под хвост из-за одного игрока», — написал Сергей в Телеграмме.
І це далеко не перший раз, коли буяльський корчиться від будь-якого стику. Не знаю, це в нього підвищений больовий поріг, намагання вимучити жовту для противників чи просто йому дуже страшно грати в футбол
КАПІТАНІЩЕ
-
Денис Борщов
- Эксперт
15.05.2024 16:40
А не Шапаренко ли тут біл ближе всего к Сикану.Да и Бражко и к, уж легко дал подать Кевину.Вообще все действовали в єтом моменте,очень расслаблено не напрягась.Ну разве кроме Бущана і Дячука яку до речи там він зону тримав?
- 0
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
14.05.2024 18:32
У нас в чемпионате от "боли" корчатся во всех командах. Возьмем Шапоренко. До первых игр за зборную он корчился при каждом столкновении. Потом, играя в сборной, увидел реакцию судей на свои болевые синдромы перестал валяться. К сожалению судьи у нас не могут различить где может быть нанесена травма при столкновении, где нет и этим прекрасно пользуются игроки. Как на меня, встал и побежал как лось, после мучений - получи желтую за симуляцию.
- 0
-
Geels9
- Старожил
14.05.2024 17:50
Для меня Буяльский - человек из Говерлы , хотя провёл в Динамо неплохие пару сезонов . То как он корчиться в силовой борьбе , то просто жах ! Такие моменты ещё круче донецких ( но там даже Бондаренко отдыхает ). Весной Буя очень слабо играет...удар по мячу самый слабый в команде , скорость минимальная .Про Вивчаренку . То , что отвернулся от мяча , говорит об отсутствии смелости и решимости .Пенальти больше левый , чем бесспорный ( расстояние очень небольшое при ударе , в матче Барселоны с Сосьедадом похожий момент , судья не поставил пенальти ...потом до игры рукой игрок ранее рукой мяча коснулся )
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
14.05.2024 14:40
Виталий-это один из примеров,когда падают и корчаться.Лежат а потом ,как ни в чём не бывало,вскакивают и играют.А сколько при борьбе падают и лежат?А игра продолжается.А по поводу уворачиваний.так сейчас это у них нормально.Они не закрывают ворота грудью(как раньше)Просто хлипкое поколение.
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 00:05
Буяльский став жертвою культа карго. Він не може допетряти, що шекспіроівські страждання не працюють інакше, як в тандемі з прикормленими суддями. Скажіть йому хтось, шо він грає у чемпі України. За Динамо. Не за Шахтар. Може попустить.
- 1
-
Funt Return
- Наставник
11.05.2024 22:39
У дівчинки в дитинстві був вибір: художня гімнастика, синхронне плавання і футбол. Нажаль, вона вибрала останнє....
- -6
-
Epitaph , King Crimson (Перевертун)
- Эксперт
11.05.2024 21:53
После силовой борьбы Виталий Буялский остался лежать на газоне(С)
- 0
-
еrik son
- Опытный писатель
11.05.2024 22:13
Мирослав Ступар: «По пенальті «Шахтаря» питань немає, але…»
- 1
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 00:05
Напузяло то ой як.
- -2
-
Old Akkerman(bizhelp)
- Наставник
11.05.2024 21:43
Начнём с того, что попадание мячом в руку Вивчаренко - просто несчастный случай (увы, такое случается). И даже если бы Буяльский в это время уже был бы на ногах, вряд ли что изменилось бы. Просто ДК в этом эпизоде банально не повезло. Что касается Буяльского, то обвинять его в симуляции и выпрашивании штрафного не совсем корректно. Была жёсткая силовая борьба, возможно был удар от соперника (повтор эпизода был только с одного ракурса), в конце концов было не совсем удачное падение после этой борьбы. Так что тут далеко не всё однозначно. А слова Тищенко скорее всего вызваны эмоциями, и не более того.
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 00:11
Ще раз повторю, таким нещасним випадком закінчується приблизно кожен четвертий такий половинний тулуп. Ще варіанти - м'яч йде в тіло ссикливого оборонця, но той якось викручується(але й не ляпає рукою) й тоді це проблема кіпера, або він, не бачучи вже м'яча якось колупне його ногою чи іншим куском тіла і кіпер вже не має взагалі проблем, що можна вирішити. Це в ті три четверті входить. Це ж років п'ять максимум, як взяли таку моду, обов'язково розвернутися, навіть коли встигнути принципово не можна.
- -4
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 02:00
А жругий такий епізод у матчі - Дячук на останніх хвилинах, коли Ласана не забив. Він відвернувся, й відкрив можливо кут. Можливо ні, і Траоре вдарив максимально то что у відкрите місце, та я дуже сумніваюся. Думаю, Максим у тому епізоді сдав наші ворота, (бо відвернувшись вже свого положення відносно м'яча ніяк не контролював, ну і змістився до центру ворот, хоча стоячи прямо мабуть затуляв кут), просто Ласана також обісрався в гарному моменті. А як потім після матчу було виконане 'держіть мене семеро, вшістьох не втримаєте'. Буду бити того заробітчанина з Бразилії, це не важливо ж що я на роботі.
- -4
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 02:08
А гарно блокував в цьому матчі Попов, коли у першому таймі вийшов удар по центру, а Бущаг його доволі незграбно відбив, то через рикошет від Попова. Тут дійсно ні в чому Дениса дорікнути, була б прикра випадковість, якщо б зробив рікошетом гола. Але Попов так само відвернувся в котромусь з минулих матчах, я запам'ятав, бо то ж Попов, герой-вікінг, маскулінності на трьох вистачить. А те ж саме, сцить м'яча. Може дійсно всі футболісти особисто знають декількох колег, що стали імпотентами від попадання м'яча, чи загинули від попадання у голову чи у область серця, агов, ті шо грали, поясніть мені. Бо старші люди ещодавно говорили "м'ячем ще нікого не вбило", щось й мені здається, що то не удар коліном від кікера, м'яч буде деформуватися. Може через кілька днів та получиться з дівчинкою, то ще й попаде акцентовано один з тисячі разів, може не кожному за кар'єру. Пам'ятаєте як Роналду Зубастик в матчі з Динамо аж двічі за матч отримав дуже не слабо, зі штрафного і другого разу також зі штрафного, та ще друзяка Роберто Карлос копитом додав (не зі зла, він навпаки його в стінці замінив, так не повезло, і всі реготали). Щось не чув після цього трагічного оповідання про гірку долю діаманта.
- -3
-
Олег Богун(oleg-bogun)
- Читатель
11.05.2024 21:28
а може, шановні автор і "експерти", йому просто було боляче? як варіант?
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
12.05.2024 12:04
Вони не грали в футбол і не знають як буває після накладки.
- 0
-
Алексей Бурлаченко(Alejandro9)
- Наставник
11.05.2024 21:14
В аренду, в условный Черноморец. Пускай спустится с небес на землю. Пижонит очень много
- 0
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
11.05.2024 21:04
все ж буяльському потрібна вже краща заміна-нема з нього вже користі
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
12.05.2024 12:05
Буяльський - 10 голів.
- 0
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
11.05.2024 20:50
Скоріше за все,розраховував на те,що суддя зупинить гру,але це такий собі розрахунок,у всякому разі я іншого пояснення не бачу.
- 0
-
Володимир
- Наставник
11.05.2024 23:02
Для чого йому зупиняти гру, яка на той момент була загроза? Його або все таки якось зачепили, ногою чи навіть м'ячем, або він невдало впав. Скоріше перше. Я добре не бачив, але навіть Ступар звернув на це увагу заявивши що арбітр міг би призначити штрафний.
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 02:12
Ні, дотику не було. В обзорі два ракурси, повільно переглянув, нема перетину, там десять сантиметрв мінімум під будь-яким кутом. Можливо його з ритму та шпага перед носом (умовно, поперек його руху) злякала й він погано на праву ногу став і отримав дискомфорт у коліні. Ну чи треба після того півхвилини лежати й плювати що гра йде.
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 02:16
Пам'ятаєте як Віталіка вилучили нещодавно після фінального свистку коли арбітр не видалив у нобрейнер епізоди іншого бразильца, що стукнув його ногою у неігровому вже епізоді? Як він тоді кричав! Хотілось крикнути та вколіть йому скоріше обезбол, він же через шок зараз сконає. Через хвилину вже бігав. От мені здалося, що саме на це на нього арбітр образився тоді й не вилучив оппонента. Не мав такого права, але дещо я б таке зрозумів. Чи дійсно такий аномально відносно інших футболерів низький больовий поріг. Чи він таки хитророблений. Це треба його питати, та щоб відповідав чесно.
- 0
-
Денис -(dltoster)
- Наставник
12.05.2024 02:19
Свиснути там небезпечну гру суддя міг й був би правий, ну вирішив так. Не попав кріт, і то не Віталік вивернувся, дійсно він доволі точно ногу вставив. А про вар ви вже чули пояснення нещодавне (від ще одного італійця на нашу голову з судейського комітету) - він не може втручатися, коли не хоче, хай все польовий арбітр вирішує.
- -1
-
A weel(anatolij-vikul)
- Наставник
11.05.2024 20:47
вопросы к Буяльскому не в этом моменте, а к количеству голов и голевых передач в этом матче.
- 0
-
Феномен Фаната(mc_moder)
- Эксперт
11.05.2024 20:44
Не беру до уваги думки цього «відомого журналіста», але тут не можу не погодитись
- 4
-
Eugene Smart(eugene01)
- Наставник
12.05.2024 04:22
Я згоден з вами, та прізвище нашого "капітаніща" все ж варто писати з великої літери. З малої прийнято писати тільки прізвище самі
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
12.05.2024 12:07
Дійсно гнати. Забив всього 10. Гнати, ф забивати буде фанат.
- 0
Еще комментарии== И да, вот тут подумал вчера над одним комментом: якоби все таки була опассная игра против Буяльского, если так, почему вар не рассматривали с того места,как делают это во всех развитих странах,может и Буя думал именно так?
після якої силової боротьби?
Ніякого дотику ногою суперника не було .
Руку на потенціал та приховуй, тобі ж мільйон на рік платять. Я колись тиждень тому побачив захисника, що не засцяв, склав руки в паху та не моргнув дивився на м'яч, він хоч і був з ворожого табору (я проти них поставив), але така повага до нього, ще буду мабуть рік згадувати, така це зараз рідкість.
І це далеко не перший раз, коли буяльський корчиться від будь-якого стику. Не знаю, це в нього підвищений больовий поріг, намагання вимучити жовту для противників чи просто йому дуже страшно грати в футбол
КАПІТАНІЩЕ
знаєте кого.