Президент «Лехии» Паоло Урфер прокомментировал подписание полузащитника киевского «Динамо» Антона Царенко, который будет выступать в польском клубе на правах аренды.
«Его способности, темп, контроль мяча и техника — удивительны. Небольшой рост Царенко делает его сильнее благодаря его игровому стилю, и мы все рады видеть его в футболке нашего клуба. Мы усердно работаем над тем, чтобы продолжать приглашать лучших талантов в наш клуб, и нам приятно доверие, проявленное президентом Игорем Суркисом к нашему проекту», — цитирует Урфера официальный сайт «Лехии».
Два гола Царенка и ни одного голевого паса за два года говорят сами за себя.
Вже зараз, на цю мить, Царенко набагато сильніши від Буяльського , в тих матчах (навіть хвилинах) які він проводив на полі - був замітний величезний потенціал цього гравця.
Перший невдалий трансфер на вихід від Сашо
Царенко успіху в новому клубі і. повернутися в рідне Динамо !
Два гола Царенка и ни одного голевого паса за два года говорят сами за себя.
Царенко в минулому році зіграв у 7 офіційних матчах лише 189 хвилин, майже два повні матчі. За цей час він забив один гол. Нібито і не багато.
Проте, якщо подивитись статистику Буяльського, то з'ясується, що останній зіграв 2201 хвилину, або трохи більше 24 матчів, в яких забив 10 м'ячів. Тобто 1 м'яч на 240 хвилин. Думаю порівняння на лице. Так у Буяльського 5 асистів, проте, повторюся, у нього ігрового часу у понад десять разів більше, ніж у Царенка.
Царенко молодший за Буяльського на 10 років, досвіду і практики не вистачає. Тренер йому не довіряє, тож оренда - логічний крок.
На останок подивіться на статистику Буяльського 10 років тому. З 2013 по 2015 лише 5 голів і жодного асисту.
Мой ответ был на эту фразу:
"ВЖЕ ЗАРАЗ, на цю мить, Царенко НАБАГАТО сильніши від Буяльського " (с)
Я тоже не увидел в Царенко ничего выдающегося, даже когда он заменял травмированного Бую и играл достаточное количество времени.
А в физическом плане бороться с условными Поповым и Бражко он не может, к сожалению.
Что касается позиции на поле, то уже сейчас видно, что Пихалёнок работает с мячом быстрее и умнее.
Пусть играет, удачи Антону. Будет иметь практику, наверное, а там посмотрим.
Я сказав свою субєктивну думку, Царенко в тих хвилинах які провів на полі завжди був активним і виглядав цікавішим від Буї .
Був період (півтори сезони тому при Луче ) коли Царенко виходив в декількох матчах в основі; (коли Буя травмувався) - і тоді він і забивав і асистував .
Буя в нас просто "свята корова" яку неможна трогати, проте ця "корова" грає лише з Минаями і Колосами - як тільки суперник більш-менш пристойного рівня попадеться - його не видно на полі .
Тому , як на мене, краще довіряти молоді , вже одну "святу корову" Сидорчука продали - і раптом виявилося, що він нікому непотрібен, окрім аутсайдера ненайсильнішої ліги - як так?
Тут буде таж історія .