Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-cubinos-partizanos
Имя:
Cubinos Partizanos
Статус:
Старожил (678 комментариев)
Зарегистрирован:
11.07.2017 16:18
Карма:
725
О себе:
So for now wave good-bye and leave your hands held high
Hear this song of courage long into the night
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Вадим Евтушенко и Михаил Михайлов не смогут руководить игрой «Динамо» в ближайших матчах

   Що це за слово таке: приглОшать?)))))))))))

   27.05.2020, 16:27
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «По-прежнему сомневаюсь, что нам по силам доиграть сезон»

   Хтось помітив хоч один знак пунктуації?

   04.05.2020, 20:12
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Левченко сидел на лавочке, играл на гитаре и кушал селедку, пока мы с кентом честь страны защищали»

   Вибачте, ви навіть не зрозуміли мого посилання. Я навіть не порівнював ні Алієва, ні Левченка, як футболістів. Тут порівнювати немає чого. Хоча за статистикою обидва на професійному рівні провели близько 300 матчів. Алієв дійсно назабивав вдвоє більше за клуб і 6 м'ячів за першу збірну у товариських матчах. Пороте один закінчив в австралійській Аделаїді Юнайтед, а інший у Боярському Інтері (навіть не смішно).

   А от виховання їх обох знаходиться на різних "полюсах". Левченко просто виховано відповів на питання, як він відноситься до ютуб каналу Алієва, а той образився...
   Ну немає чим Алієву крити, коли спільнота, що більш-менш розуміється на якості контенту, нехай і не професійного, по різному висловлюючись, але однаково натякає, що цей самий контент - повне гівно!

   28.04.2020, 17:48
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Левченко сидел на лавочке, играл на гитаре и кушал селедку, пока мы с кентом честь страны защищали»

   "Так он футболист и кстати настоящий и и говорить это не его."
   ________________________________________________________
   Оце Ви заліпили!)))))
   Однією фразою охарактеризували необхідний рівень розвитку футболіста))))))
   Ну, якщо він футболіст і и "говорить это не его", то чого ж він говорить? При чому, як правило, несе різну нісенітницю.

   А взагалі про що питання? Левченко лише висказав особисту думку з приводу якості і ютуб-каналу Алієва і свого особистого відношення до нього. Алієв у свою чергу, нічого не придумавши повів себе як отець Федір з "12 стільців":
   "Удовлетворенный Остап (у нашому випадку - Левченко), хлопая шнурками по ковру, медленно пошел назад. Когда его массивная фигура отдалилась достаточно далеко, отец Федор (Алієв) быстро высунул голову за дверь и с долго сдерживаемым негодованием пискнул:

   — Сам ты дурак!"

   28.04.2020, 15:33
  • Прокомментировал новость → ФИФА разослала письма в национальные федерации

   Ні про що.

   23.04.2020, 17:59
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «История с Нидерландами — мощнейший удар по всем оптимистам-«доигровщикам»

   Саме цікаве, що Франков раніше не те що «доігровщиком» був, він взагалі пропонував не зупиняти турнір. Щочь швидко у нього думка змінилась
   https://dynamo.kiev.ua/news/341689-artem-frankov-ostanavlivajte-sorevnovaniya-kol-uzh-tak-prispichilo-deyateli?skip_infinite=1#comment-5936991

   22.04.2020, 13:38
  • Прокомментировал новость → Футбол в Украине после 24 апреля разрешен не будет

   Якась нісенітниця. Порівняти футбол без глядачів, на відкритому повітрі і музей у замкненому просторі із чхаючими та кашляючими відвідувачами. Здогадайтесь, де більший шанс заразитись?

   21.04.2020, 16:33
  • Прокомментировал новость → Мигель Велозу: «Обыграть Роналду и увидеть его злым — это было невероятно!»

   Про таких "вальяжних", як Велозу, зараз нам доводиться лише мріяти.

   08.04.2020, 21:38
  • Прокомментировал новость → Николай Морозюк: «Моя супруга перенесла коронавирус, посещала один салон... Была большая паника»

   Она заметила у себя симптомы..... Ей сказали, что все чисто, будь спокойна. Ирина вызвала врача домой, а она ей сказала, что это может быть коронавирус....
   ____________________________________________________________
   Одні сказали одне, інші сказали інше. Коли перехворіла, то підтвердили короновірус...
   Що за нісенітниця?
   Може не треба піаритись на хоробі? Чи Микола вже "інфікувався" від дружини?

   06.04.2020, 12:37
  • Прокомментировал новость → Исполнительный директор «Карпат»: «Предлагаем оставить 12 команд в чемпионате и добавить 4 из первой лиги»

   Я з Вами частково згоден. Чому частково?... Все просто. Зараз у першій лізі як мінімум перша п'ятірка нічим не гірші від Колоса і Дніпра-1 При цьому як мінімум сильніша нинішніх Карпат. 16 команд для України у змагальному контексті зараз - це нормально. Не більше.
   Однак мій пост був не про кількість клубів, а про чергову хитрожопість керівництва львівського клубу.

   02.04.2020, 23:14
  • 02.04.2020, 17:01
  • Прокомментировал новость → Генеральная прокуратура отреагировала на заявление депутата по поводу долга Ващука Гусеву (СКРИН)

   Звичайна стандартна відповідь на депутатське звернення. Нічого більше.
   Фрази: "Згідно з вимогами чинного законодавства" та "строки, передбачені законодавством України" не несуть ніякої конкретики, а лише натякають на формальність дотримання термінів ділової переписки.

   Є два реальних варіанти розвитку подій.
   Перший: в терміни передбачені законодавством України нададуть відповідь, що факти, викладені у зверненні перевірено і порушень законодавства не виявлено. Та за недостатньою кількостю доказів, досудове розслідування закрите. Скоріше так і буде, якщо у Гусєва не було ніяких нотаріально завірених документів передачі грошей.
   Другий варіант, за нашого часу дуже реальний. Під тиском депутата від партії діючого президента з метою банального популізма закрутять справу по новій колії, протягнуть до того часу, коли всім вже стане не цікаво, спишуть знову таки на недостатню кількість доказів шахрайства.

   02.04.2020, 12:41
  • Прокомментировал новость → Исполнительный директор «Карпат»: «Предлагаем оставить 12 команд в чемпионате и добавить 4 из первой лиги»

   В принципі, 16 команд - це було б чудово. Однак, якщо слідувати так як каже цей функціонер, то його Карпати знову відскочать і залишаться в прем'єр-лізі

   02.04.2020, 11:59
  • Прокомментировал пост → Непатриотичные заметки

   Ви знаєте, погоджусь з Вами частково.
   Для прикладу: Малиновський.
   Вихованець ШД. Грав за Севастополь, Зарю, і третю (!!!) команду ШД. Так, дуже старався. Особливо у Зорі, де був системоутворюючим гравцем центру поля. Якби не збіг обставин, і не вояж до Бельгії, то мабудь і до сих пір "бовтався" десь між "Зорею", "Шахтарем" та "Динамо".
   Теж саме Пластун, який в ЧУ окрім "Оболоні" та "Карпат" - команд явно не першої п'ятірки, ніде не грав. І за його словами в 26 (!!!) років, граючи за "Карпати" вже подумував закінчити карьєру футболіста. Потім друге дихання у Болгарії і зараз основний ЦЗ у Генті.
   Можна ще пригадати Яремчука та Соболя.
   І це все повторюсь, не старання гравців, а здебільшого збіг обставин, який допоміг ім розкритись.

   До чого я веду?
   Циганков, Ледньов, Миколенко, Матвієнко і багато інших явно дуже перспективних гравців, що захищають кольори вітчизняних клубів, як би не намагались підскочити "вище своєї голови", самі нічого вирішити у своїй карьєрі не зможуть.
   Чому?... Тому що де-які наші власники клубів, тренери та функціонери, якім закінчувати з футболом потрібно було ще у 90-ті, вважають (або лише позиціонують таким чином свої бажання), що 21-22 роки - це лише дуже рано для перспективного гравця, і йому потрібно ще трохи "обкататись" у нашому вітчизняному футбольному "болоті".
   Однак ці "акули" вітчизняного футболу чомусь не кажуть, що в Європі у 21-22 роки гравець не може бути перспективним. Він або сформувався, або ні. Крапка.

   Приклад: двоє уже "обкатались" (Ярмоленко, Коноплянка) і де їх карьєри зараз? Так, так, зараз в мене може полетіти лайно, за те що "доторкнувся до недоторконого", мовляв - травми, не той стиль гри команди, тренер не підійшов тощо. Однак це все полеміка, а факт остається фактом. Основним тут є одне: гравця потрібно відпускати у Європу у 20 років для кращої адаптації і до стилю нової команди і до тренера і взагалі до життя. А в 27 років більшості гравців із нашим совковим менталітетом там уже нічого ловити.

   19.03.2020, 10:49
  • 19.03.2020, 10:20
  • Прокомментировал новость → Юрий Вернидуб: «Поколение Алиева и Милевского — самое страшное в плане алкоголя»

   Одним словом: Мужик!

   19.03.2020, 10:11
  • Прокомментировал новость → Александр Алиев: «Слышал, что вчера в Италии от коронавируса умерло около 400 человек. Но, я думаю, это все фейк!»

   Ні, він не знає, що таке газета!

   19.03.2020, 10:00
  • Прокомментировал новость → С сегодняшнего дня приостановлен выпуск еженедельника «Футбол»

   Воно то так, однак про що писати? Футболу зараз немає, як мінімум у всій Європі.

   18.03.2020, 10:18
  • 18.03.2020, 09:56
  • Прокомментировал пост → Русин и Кадири

   Не можна просто скопіювати і встввити паралельну лінію у фотошопі, тому що фото плоске, а футбольне поле трьохмірне, де є ширина, висота та глибина. Тобто повинна бути похибка на перспективу і без спеціальної апаратури не обійтись

   13.03.2020, 10:33
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть