Сегодня проходят ответные матчи 3-го квалификационного раунда Лиги Европы. В одном из них криворожский «Кривбасс» со счетом 0:1 уступил в гостях с чешской «Виктории» и по сумме двух встреч (1:2, 0:1) выбыл из турнира.
Лига Европы. 3-й квалификационный раунд. Ответный матч
«Виктория» (Пльзень, Чехия) — «Кривбасс» (Кривой Рог, Украина) — 1:0 (0:0)
Гол: Вашулин (52)
Первый матч — 2:1
Добавим, что согласно регламенту, теперь «Кривбасс» продолжит выступление в плей-офф раунде квалификации Лиги конференций. Согласно состоявшейся ранее жеребьевке, соперником украинской команды на этом этапе турнира будет испанский «Бетис».
Ой, боюся мене зараз "какхами" закидають...
Я зачем-то видел две последние игры Кривбасса. С Карпатами и вот это сегодня. Команда крайне слабая, беззубая, на мой взгляд. Как они заняли третье место в УПЛ мне непонятно, в прошлом году я их не видел, кроме матчей с Динамо, где они тоже выглядели откровенно слабо.
....бред
В меншій мірі я звинувачую в цьому самого Вернидуба; бо найбільше в цьому винувате керівництво клубу; те керівництво, яке законтрактувало цих легів. А Вернидуб вже виводить на поле тих, хто в нього є під рукою... І вангую, що в окремих матчах проти лідерів УПЛ леги гратимуть на команду з метою "взяти очки" та підвищені преміальні від нам відомих спонсорів...
А коли я бачу, як гравець після фіксації оффсайду хоче пробити вільний з половини поля суперника, то він не розуміє в принципі, ЩО таке оффсайд.
За останні 20 років не можу назвати жодного українського футболіста, який один в один обігрує суперників (раз в рік і палка стріляє) саме за допомогою дріблінгу, а не швидкостті чи силової боротьби.
Дивився гру Кривбаса, так негри на голову сильніші в роботі з м'ячем. Інша справа, що команди нема.
Я зараз як м-р Грін скажу - пацани моєї юності володіли дріблінгом краще нинішніх УПЛовців.
Печалька, як кажуть мої студентки.
Ну і, як і тепер, частина після школи змінила футбол на горілочку, дівчаток, частина після армії втратила рівень ( я, наприклад, за всю службу раз м'яча бачив і то в чоботях.)
А якщо брати техніку, то в ті часи здебільшого били тупо з пира, без закручування м'яча і тд. Зараз навіть гравці другої ліги без проблем так б'ють. І сам футбол був набагто повільнішим.
Таке враження, що гравці не розуміють один одного,вперше зустрілися на цьому тижні.
Труба йому.))