Полузащитник киевского «Динамо» и сборной Украины Александр Караваев объявил о выпуске авторского крафтового пива, которое создано в сотрудничестве со столичной пивоварней Andersen Craft Beer.
«КАРА 0220 beer» — именно так называется пиво. Это Milkshake IPA со вкусом арбуза, что является отсылкой к родному городу Караваева — Херсону.
Также известно, что болельщики уже могут попробовать пиво в столичных пабах: Bestia Pub и Andersen Brand Pub.
-
Галас Оксана
- Наставник
02.11.2024 09:30
Не знаю, як поєднується кавун з пивом, але треба скуштувати. Хто знає телефон або ел. пошту Караваєва, підкажіть,хай надішле мені пляшку.:)
- 0
-
Сергей Балыч
- Опытный писатель
01.11.2024 18:58
Це не пиво
- -1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
02.11.2024 10:36
Ні, це Milkshake IPA. Ви неуважно прочитали текст.
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
01.11.2024 18:52
Попробував ,сподобалось
- 3
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
01.11.2024 18:43
какая гадость , какая гадость это ваше арбузное пиво.
- -1
-
Vas51 °
- Наставник
01.11.2024 18:39
Один пише мемуари, другий зробив фітнес- клуб, третій випускає власне пиво ... це добре, але ...
- 3
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
01.11.2024 18:24
Пиво з кавуном то вже не пиво, а якийсь зовсім інший пивомісткий напій!
- 3
-
Сергей Балыч
- Опытный писатель
01.11.2024 19:00
У Мілевського наче є паб
- 0
-
Aragorn Alahorn(Aragorn)
- Эксперт
01.11.2024 18:16
Вот чем у них мозги заняты.
- -3
-
НСМЕП Україна(nsmep)
- Старожил
01.11.2024 17:19
КАПА? Не «КАРА 0220 beer», а «КАRА 0220 beer»
- 0
-
Андрей Лазко(andrei39)
- Эксперт
01.11.2024 16:14
Це непогана ідея, але перша реакція була -
- 3
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
01.11.2024 15:38
До Kz точно не доберется. Но и пиво с арбузом - это, конечно, жесть...
- -2
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
01.11.2024 20:28
Любопытно, кто минусует очевидные вещи. Сам Саня что ли?
- -1
-
NK14 ..............(evanikon)
- Наставник
01.11.2024 14:59
Рад за Караваева !!!
- 3
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
01.11.2024 14:59
пиво со вкусом арбуза? мы всё дальше от Бога...
- 0
-
Солнечный Свет(rudenkovv)
- Наставник
01.11.2024 14:33
Скоштую!!
- 2
-
Garry
- Наставник
01.11.2024 14:10
Чим більш напишеш англійською, тим більше будуть купувати. А де ж мова рідного міста Херсон, к якому відсилає смак цього напою?
- 1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
01.11.2024 14:56
ну то грамотно перекладіть Milkshake IPA...
- 3
-
Залізничник Васильович
- Старожил
01.11.2024 21:22
Пан мабуть каву замовляє у кавʼярнях ʼвичавленуʼ або ʼпо-американськіʼ?
- 1
-
Garry
- Наставник
01.11.2024 21:25
Пан замовляє еспресо. Українськими літерами.
- 0
-
Залізничник Васильович
- Старожил
01.11.2024 21:26
Тоді Вас влаштує ʼмілкшейк іпаʼ?
- 1
-
Garry
- Наставник
01.11.2024 21:28
Іпать-копать! Звісно ні.
- 0
-
Залізничник Васильович
- Старожил
01.11.2024 21:31
Чому? Алгоритм той самий, хіба ні?
- 1
-
Залізничник Васильович
- Старожил
01.11.2024 21:29
Зараз такий час, що деякі бізнесмени експлуатують запит на рідну мову і таке інше, але це не має нічого спільного з патріотизмом, тільки бізнес
- 0
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
01.11.2024 13:58
Леоненко оценит
- 1
-
Фанера "М`Gladbach 0-10"під MUN 0:7, МAN 0:6 і ROT 1:7(zloe_bobro)
- Эксперт
01.11.2024 14:01
вряд ли он крафт пьет...:))) Ему б массмаркетовую торпеду, да побольше...:)))
- 2
-
s2r Дед
- Эксперт
01.11.2024 15:51
Бочками грузите :-)
- 4