Немногим более чем через час во Львове на стадионе «Арена Львов» прозвучит стартовый свисток в матче 1/4 финала Кубка Украины между местным «Рухом» и киевским «Динамо». Начало встречи в 18:00. Несколько минут назад стали известны стартовые составы команд на этот поединок.
«Динамо»: 51.Моргун — 20.Караваев (К), 25.Дячук, 40.Биловар, 2.Вивчаренко — 6.Бражко, 15.Рубчинский — 45.Брагару, 79.Пихалёнок, 9.Волошин — 79.Герреро.
Запасные: 35.Нещерет, 4.Попов, 7.Ярмоленко, 10.Шапаренко, 11.Ванат, 22.Кабаев, 27.Лучкевич, 29.Буяльский, 32.Михавко, 44.Дубинчак, 91.Михайленко, 99.Пономаренко.
«Рух»: 23.Ледвий, 4.Холод, 29.Дидык, 92.Слюбик, 93.Роман, 75.Китела, 16.Рябов, 17.Слюсар, 19.Пастух, 8.Карабин, 7.Климчук (К).
Запасные: 62.Ванивский, 6.Тлумак, 9.Ременяк, 10.Притула, 11.Рунич, 15.Пидгурский, 22.Джума, 25.Горин, 35.Эдсон, 73.Лях, 77.Алмазбеков, 99.Фал.
Он-лайн трансляция матча «Рух» — «Динамо» >>>
Сьогодні для багатьох цих гравців настає момент істини, тому вони повинні викластись на 200%!!!
-
сівер сівер
- Начинающий писатель
02.04.2025 18:56
Гереро ніби-то "приміряє" функції Буяльського. Вівчаренко принципово не бачить Брагару, який відкритий і знаходиться в атакувальній позиції, і віддає передачу будь-кому.
- 0
-
Николай
- Наставник
02.04.2025 18:56
Газон - як вигон для худоби, перемагати треба на класі.
- 0
-
Михаил
- Старожил
02.04.2025 18:48
Очень правильный ход. Если будут заминки, есть кем усилить.
- 0
-
Евгений Алексеев(evgenij-alekseev)
- Наставник
02.04.2025 18:04
Это что за состав? Кубок не возбуждает?
- 1
-
Павел Pavel58(pavel58)
- Эксперт
02.04.2025 17:58
СаШо похоже забил на Кубок ... Ставка на чемпионство !
- -2
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
02.04.2025 17:52
Буду вдячний за посилання на трансляцію матчу.
- 0
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
02.04.2025 17:51
Відмазки щодо логістики і мотивації вже відпали?
- -1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
02.04.2025 17:51
Будет битва титанов, Динамо-2 против фарма Карпат
- 1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.04.2025 17:48
У Бражка забрали навіть посаду другого віце-капітана; тепер ним - Караваєв...
- 2
-
Nika Ивонов
- Эксперт
02.04.2025 17:46
Перший склад ДК доводить супротивника до потрібної кондиції, а другий робить свою справу. А ми побачимо все це та скажемо, "Ай да молодець, тренер"... А може ні?
- 0
-
Vadim Radu(keter)
- Наставник
02.04.2025 17:46
Ни фига себе ротация.Сашо пошел во банк:)
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
02.04.2025 17:38
А куди подівся Ігнатенко з заявки?
- 1
-
Ігор
- Опытный писатель
02.04.2025 17:38
Здається, Шовковський, пожертвувавши Лігою Європи на догоду перемоги в чемпіонаті, тепер уже жертвує кубком України на догоду тій самій меті...
- 1
-
Олександр Вболiвальник Динамо(doktorim)
- Эксперт
02.04.2025 17:28
Трудно поверить в то, что на стадии 1/4 финала кто-то добровольно согласен прекратить борьбу за кубок. Наверное Шовковский думает, что и этим составом сможет одержать победу. В крайнем случае, в запасе есть кем усилить команду. Ждём от Динамо победу.
- 2
-
Олег Олег
- Эксперт
02.04.2025 17:23
Не забудьте после матча проводить Михайленко до автобуса!
- 1