В лагерь «Динамо» приехал иностранный новичок — полузащитник Анхель Торрес.
Как сообщает бывший журналист Игорь Бурбас, Торрес уже третий день тренируется с «Динамо».
«Торрес — тот самый колумбиец, которого не удалось привезти из Австралии прошлым летом. Год назад футболист был обвинен в изнасиловании и возбуждено уголовное дело. Финальное судебное слушание состоялось месяц назад и оправдало фигуранта.
Таким образом, Торресу вернули паспорт, и он беспрепятственно прибыл в Украину и уже подписался на клубный аккаунт и нескольких партнеров. Футболист достанется киевлянам бесплатно, ведь сейчас свободный агент. Однако заявлять его уже будут на следующий сезон, ведь он целый год был без игровой практики», — написал Бурбас в своем телеграм-канале.
Рік тому швидкість мав, нехай не космічну, не авіаційну швидкість, але мав достатню. Що з ним нині - невідомо.
-
Хотаб Хоттабыч(Hotabyc)
- Наставник
05.05.2025 00:21
Як приїхав так і поїхав. Зараз навіть іноземцю з ПАР важко пояснити чому в основному контракті його зарплатня дві мінімалки в гривнях, а решта через Кіпр.
- 0
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
04.05.2025 09:02
Рік судився і в футбол не грав? "Кіт у мішку". Може, і буде корисним, якщо справді не втратив ігрових навичок та не має проблем з характером. Поживемо - побачимо.
- 0
-
Serg M(fanat87)
- Наставник
03.05.2025 23:42
Герреро треба назад в Зорю, не заграв
- 0
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
02.05.2025 21:00
про Де Пену також казали, що підібрали збитого льотчика, вільний агент - значить нікому не потрібен... а воно он як вийшло... тому будемо почекати
- -3
-
Volodymyr
- Начинающий писатель
02.05.2025 20:27
Очікування очікуваннями, проте останнє слово за ГТ Динамо Шовковським. Зачекаймо до серпня ц.р. Звісно, хотілося б, щоб заграв у нашій команді.
- 0
-
Anatolii
- Старожил
02.05.2025 18:56
А де школа Динамо? Чи там всі горбаті і криві ноги?
- -11
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
02.05.2025 18:55
Це така далека перспектива, що поки що зарано щось обговорювати.
- -3
-
Vas51 °
- Наставник
02.05.2025 18:09
Зауважте та оцініть, що не москаль, і в такий час, САМ приїхав...
- 0
-
LivоБeрeжнa Лівобережна
- Старожил
02.05.2025 17:00
прізвище, звісно, дуже футбольне, але оцінювати будемо не за паспортом
- 0
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
02.05.2025 16:57
Невже нарешті у нас заграє кваліфікований іноземець?!
- 0
-
Александр Д(AN-505)
- Наставник
02.05.2025 16:53
А чому про новини нашої команди повідомляє якийсь кротячий Бурбас?
- 1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
02.05.2025 16:10
новый ЖЕРСОН РОДРИГЕС?
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
02.05.2025 19:57
В мене теж така думка промайнула...
- -1
-
Anatol' Ivanov(carnivora)
- Наставник
02.05.2025 21:01
хай краще промайне думка про Карлоса де Пену
- -2
-
Pike
- Старожил
02.05.2025 14:48
Будь що може статися.
- 1
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
02.05.2025 14:46
Находка.
- 1
-
Веселий Бойко
- Наставник
02.05.2025 14:46
- -2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
02.05.2025 17:58
Головне, щоб гвалтував днонєтскіх)
- -2