Полузащитник сборной Украины Александр Зинченко прокомментировал поражение в товарищеском матче со сборной Канады.
«Это была очень важная для нас игра во всех аспектах. Конечно, мы с тренерским штабом проведем анализ наших ошибок, однако для меня хорошо, что это произошло на товарищеском турнире, а не во время квалификации на чемпионат мира. Мы сделали много ошибок, не только технических. Мы не можем играть без желания, нам откровенно надрали задницу. Извините за такое выражение, но именно так и было на протяжении всех 90 минут на поле. Нам нечем было ответить достойно — результат на табло», — цитирует Зинченко телеграм-канал «Взбірна» со ссылкой на «Футбол TIME».
Саме у ці роки найбільше гравців роз'їхались у більш сильні ліги! Війна не нашкодила футболу, а навіть десь допомогла! Бо "завдяки" війні ці убожества почали втікати в інші ліги і таким чином пішов якийсь прогрес (саме для збірної).
Але при цьому українські гравці залишаються посміховиськами завжди. Безхарактерні непрофесіонали! Ці посміховиська в усіх відборах мучаться з командами, які на 3 порядки слабші. Вийти на якийсь великий турнір можуть хіба що чудом.
Навіть ті, які поїхали в Європу, у 95% випадків не можуть зробити крок вперед і перейти в ТОП-клуб! Навіть ті, які відносно нормально грають. А чому так? - А тому, що в Європі всі все розуміють і всі бачать, хто чого вартий! Це тільки в нас вони ляльочки і "звьозди".
-
Jivago Doktor
- Наставник
09.06.2025 11:49
Вам треба так надерти зади, щоб ви присісти не могли тижнів два! Ганьбища на весь світ не тільки команді і "тренерському мостику", ви представляєте країну УКРАЇНА і представляєте так, що крім ганьби нічого не видно!
- 3
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
09.06.2025 10:32
Как он всегда хорошо говорит. Его оптимизм - бальзам на рану.
- -4
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
08.06.2025 20:11
Погано що біженці вам не надрали...
- 0
-
FC_DK_2025 Д
- Наставник
08.06.2025 20:02
Під час матчу і після моменту виходу віч-на- віч з воротарем Зінченка , написав комент " Зіна- піжон.." Отримав 5 " мінусів". Після цього інтерв'ю знову напишу " Зіна- піжон"...бо так воно і є...
- 1
-
СЕРГЕЙ ЗУЕВ(AKKOR)
- Наставник
08.06.2025 19:09
Хоть один сказал чистую правду!
- 0
-
ZANREGENT Роналду
- Начинающий писатель
08.06.2025 18:45
К сожалению Реброва не уволят а дадут ему ещё целый отбор на ЧМ. Но у меня большие сомнения что Украина попадёт на ЧМ. Францию я даже не беру в расчёт -тут первое место. Исландия вот кто меня беспокоит. Хотя если Бондаря Ребров будет ставить то Украина и Азербайджану проиграет.
- 1
-
Ігор Равлінко
- Наставник
08.06.2025 18:25
Ви здається вже привикли, що деруть вас в хвіст і гриву , вже навіть болільників , до цього приучили . Виходьте грати голими , не ганьбіть наш стяг, в який кутаєтесь .
- 2
-
Михаил Коронкевич(nijail-39)
- Начинающий писатель
08.06.2025 17:56
Так і у відборі є всі шанси на це. Із такою грою - навіть від Азербайджану, не кажучи про решту
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
08.06.2025 17:00
І два капітани з радістю його підставили.
- -1
-
Артем З.(zaytsart)
- Старожил
08.06.2025 16:40
Надо было 1 на 1 реализовывать надежно и Судакову в пустые ворота попадать, а не хрен знает куда бить.
- 0
-
Юрий Романович
- Наставник
08.06.2025 16:21
Рівень світового футболу в тим числі Північної Америки не стоїть на місці. Це у нас рівень мінусовий. І не тільки війна в цьому винна.
- 1
-
С. Кравченко
- Начинающий писатель
08.06.2025 16:41
Абсолютно не війна! Бо саме після початку війни (з 2014 року) у нас кадровий склад збірної вийшов на пік у новий час.
- 4
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
08.06.2025 17:01
Кадровий склад вийшов на пік? Ви кого маєте на увазі? матвієнка, бондаря, судакова?
- 0
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
08.06.2025 16:13
Современная фармацевтическая промышленность предлагает широкий спектр действительно эффективных препаратов от боли и ссадин в прямой кишке. Правда, они бессильны против неумения играть в футбол.
- 2
-
TIV
- Наставник
08.06.2025 16:11
Мені здається, панове, що ми маємо дуже хибне уявлення про рівень футболу у Америці (США) - їх збірна постійно виходить до плей-офф мундіалів, тобто номінально вона у топ 16 у світі. Збірна Канади теж не хлопчики до побиття, бо топ канадські футбольні клуби грають у так би мовити вищій чи премʼєр лізі МЛС, а деякі гравці її збірної у серйозних европейских клубах. Чи маємо, або чи мало ми когось, хто б грав скажімо за Баварію Мюнхен у своїй збірній (тільки не треба мені про того, хто назавжди викреслений з історії футболу України)? А канадці мають
- 1
-
Vovkulaka IIIzub
- Опытный писатель
08.06.2025 16:25
- 2
-
TIV
- Наставник
08.06.2025 16:34
усе іде з рівня дитячого футболу та футбольних академій. у північний америці іх дуже багато, де праціють досвідчені тренери, у минулому професіональні гравці европейскіх клубів середнього гатунку. рівень конкуренції серед дитячих клубів дуже високий. деякі провідні клуби європи також мають там свої академії. у нас найкраща академія то динамівська, але ви ж самі бачите якого гатунку вона випускає футболістів (останній матч на кубок України можна подивитися , наприклад)? то що вже казати про інші, що мають мізерне фінансування. от тепер і маємо проблему зі збірною.
- 1
-
Vovkulaka IIIzub
- Опытный писатель
08.06.2025 17:51
- 1
-
TIV
- Наставник
08.06.2025 17:55
там у Aмериці, у кожному великому парку є декілька футбольних полів, з воротами різних розмірів з сіткою, на яких є трава, а не гола земля, та розмітка. приходь на уік-енді, та грай. То так ті місцеві "аборигени" і роблять.
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
08.06.2025 15:55
Выход один-в-один надо реализовывать, а не пижонить. Нет, задум, конечно, огонь!!! Но, простите, Александр, вы не Салах ни разу
- 3
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
08.06.2025 17:03
Можна було з центру поля пулять. А шо результат той же. А воротар між тим ВІДСТУПАВ до воріт і можна було просуватись вперед. Але зінченко бачив себе і м"яч.
- 0
-
Tujh Tujh(veryoldman)
- Эксперт
08.06.2025 19:02
О!
- 1
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
09.06.2025 15:25
Нормальний гравець ще б наблизився до воріт. А бити зі складних позицій...
- -1
-
Дмитро DK(pdi)
- Старожил
08.06.2025 15:54
Вам його постійно деруть.
- 2
Еще комментарииСаме у ці роки найбільше гравців роз'їхались у більш сильні ліги! Війна не нашкодила футболу, а навіть десь допомогла! Бо "завдяки" війні ці убожества почали втікати в інші ліги і таким чином пішов якийсь прогрес (саме для збірної).
Але при цьому українські гравці залишаються посміховиськами завжди. Безхарактерні непрофесіонали! Ці посміховиська в усіх відборах мучаться з командами, які на 3 порядки слабші. Вийти на якийсь великий турнір можуть хіба що чудом.
Навіть ті, які поїхали в Європу, у 95% випадків не можуть зробити крок вперед і перейти в ТОП-клуб! Навіть ті, які відносно нормально грають. А чому так? - А тому, що в Європі всі все розуміють і всі бачать, хто чого вартий! Це тільки в нас вони ляльочки і "звьозди".
учетная запись этого пользователя была удалена
учетная запись этого пользователя была удалена
https://dynamo.kiev.ua/blog/676803-kanada-ukrana-42-sensatsya-chi-n
Он пятился, прыгать вверх ему было легко. А вот, если низом под опорную - всё!