Полузащитник киевского «Динамо» Владимир Бражко сделал предложение руки и сердца известной блогерше Даше Квитковой.
«Тысячу раз «да», — написала Квиткова на своей странице в сети Instagram, приняв предложение Бражко.
Напомним, пара сообщила об отношениях в день рождения Квитковой — 9 июля.
у котёнка - на 5 день,
у щенка - на 10-ый,
а у человека - только после свадьбы-)))..
-
John C(J.Coffey)
- Старожил
07.09.2025 22:13
Абсолютно не цікава новина. Тим паче, він давно вже не гравець основи.
- 0
-
s2r Дед
- Эксперт
07.09.2025 20:48
"Пропал калабуховский дом!" і давно ... Це я про футбольну складову.
- 4
-
ArchiArchi
- Наставник
07.09.2025 19:47
Йшов 2025 рік, "справжні чоловіки" в коментарях пишуть на жінку з дитиную "з прицепом". І ці ж коментатори, навіть не здогадуються, що не про цю пару пишуть, а вивалюють на загал свої комплекси.
- 2
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
07.09.2025 19:05
Не розумію цього хейту.
- 0
-
Edo II
- Старожил
07.09.2025 17:39
Ой, дурень. Вона ж тупа як калоша.
- 0
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
08.09.2025 07:34
А Бражко прям Исаак Ньютон
- 0
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
07.09.2025 16:15
В мене одне питання .... ну красива - ок ...... але навщо одружуватися ?!
- 0
-
s2r Дед
- Эксперт
07.09.2025 20:52
Щоб підкреслити серйозність своїх почуттів.
- 4
-
011010010001
- Наставник
07.09.2025 21:18
отже, є сумніви?
- 0
-
s2r Дед
- Эксперт
07.09.2025 21:50
Історію про Рубікон пам'ятаєте?
- 4
-
011010010001
- Наставник
08.09.2025 12:25
нє.
- 0
-
s2r Дед
- Эксперт
08.09.2025 12:39
https://www.google.com/search?client=ms-google-coop&q=%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%8E+%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D1%82+%D0%B4%D0%B0%D1%82%D1%8C+%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D0%BE&cx=741251a464fba4b95#fpstate=ive&vld=cid:6c0ce151,vid:jAvXDVHtiuM,st:0
- 4
-
a ui(a_ui)
- Наставник
07.09.2025 16:04
Дізнався про це з соцмереж і одразу зрозумів - це буде головна новина неділі на Шурику! Моя чуйка мене не підвела :)
- 1
-
- РОНИН -(ronin-za-dynamo)
- Эксперт
07.09.2025 15:46
Ой, дураааааааак...
- -2
-
Валерий Сикорский(VTS)
- Эксперт
07.09.2025 15:46
Хочется вспомнить слова Йожефа Йожефовича Сабо, что футболисты после свадьбы выбывают из ритма на несколько месяцев. Далеко ходить не надо в правоте его слов. У нынешних динамовцев в этом году была не одна свадьба и все они затормозилось. У Бражко этот период идёт с опережением.
- -1
-
Edo II
- Старожил
07.09.2025 17:41
Ну, вони вже півроку як живуть разом. Саме стільки часу Бражко перестав потрапляти до основного складу. Не знаю, що говорив Сабо, а Базилевич говорив, що весь сезон у футболіста пропадає.
- 0
-
Vitalik
- Старожил
07.09.2025 15:45
новину потрібно корегувати,відомій футболіст зробив пропозицію відомій блогерці
- 0
-
виталий шемуда(wdsh56)
- Эксперт
07.09.2025 15:08
Чесно кажучи , я дуже дивуюся футболістам(спортсменам), Таке враження , що вони мусять вибирати жінок з певного кола. Кульбаба- Міля - Яковенко. Алієв -взяв дружину футболіста(там були величезні скандали), Морозюк -відома б..логерка. І візьміть Ярмоленка і Сидорчука. Звичайні дівчата -нормальні сім*ї. Бражко! Вона на 4 роки старша ! З прицепом і неоднозначною поведінкою! Твоя доля з нею читається без ніяких карт. Ще одне дитя, скандали і розбіжитеся. Колись я ще був геть хлопцем і мене повчав дядько(ровесник мого батька) -Вітя, то воно тільки зверху попи...но, а всередині- труба! Вибачте, Неначе тобі судом присудили негайно одружуватись.
- 3
-
Outlaw UA(outlaw)
- Старожил
07.09.2025 18:09
Бувша Алієва це екс Максимюка, який пропав без вісті під Покровськом :(
- 0
-
Олександр Кучад
- Эксперт
07.09.2025 14:41
А вы знаете, что у телёнка глаза открываются сразу после рождения,
- 15
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
07.09.2025 15:06
:)
- 2
-
Сергій К(Booh)
- Наставник
07.09.2025 16:49
А у футболіста через рік після весілля )
- 2
-
Док .
- Наставник
07.09.2025 18:27
І десять плюсів би Вам поставив.
- 2
-
Maxwell Johnes
- Наставник
08.09.2025 00:15
Тобто, почне потрапляти в основу?
- 0
-
Олександр Хмельницький(hmelnickiy)
- Эксперт
07.09.2025 14:04
Це вибір Бражка.
- 3
-
Core
- Начинающий писатель
07.09.2025 13:43
РСП
- -2
-
Олександр Кучад
- Эксперт
07.09.2025 13:50
І шо?:))
- 2
-
Руслан Жук
- Эксперт
07.09.2025 18:46
Я теж одружився з розведенню і теж з дитиною. 10 років жеве разом. Ні секунди не пошкодував.
- 4
-
Core
- Начинающий писатель
10.09.2025 14:18
Співчуваю
- 0
-
Александр mikasa(mikasa)
- Старожил
07.09.2025 13:39
таракани в голові, ну то таке. Нехай спробує. Якби це грати краще допомогло.
- -3