Защитник киевского «Динамо» Владислав Дубинчак сделал новую татуировку. Об этом сообщила мастер Ольга Иванцова на странице в сети Instagram. На рисунке изображен архангел с крыльями и мечом, который побеждает демона.
Я здивувався б, якщо він додатково попрацював над своїми подачами з флангу. А татуху набити... Не здивував - це все, що на їх думку не хватало для результату.
Живописно, любов до чарівного художнього витвору, можливо Влад по життю помилився з вибором життєвих приорітетів. З футболом у нього не так радужно як з розмальовуванням тіла, тільки не говоріть, що одне другому не заважає. Можливо в когось і получається сувміщати, але не цей випадок.
(Джордж Клуни)
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
09.01.2026 10:11
Тому то і прогресу нема - всі думки у нових татушках. Думати про свою гру просто не вистачає часу.
- 0
-
volodymyr vasyliev(volodymyrvasyliev)
- Наставник
08.01.2026 22:29
Да йому пох-р що ми тут про нього думаємо. Не тратьте хлопці сили.
- 0
-
Скьяульвандафльоут -1800
- Начинающий писатель
08.01.2026 00:03
И архангел такой (прям на нашего Буншу похож(c))… католический
- 2
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
07.01.2026 23:51
Да-а-а-а...
- 1
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
07.01.2026 21:03
Коля Морозюк почав трошки нервувати...
- 2
-
Сергей Яровчик(SergeyYar)
- Наставник
07.01.2026 21:02
Не нахожу приличных слов.
- 2
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
07.01.2026 20:54
Очередной татухин....а от игры у них нет.просто не тянут быть игроками такого клуба.У них вечные проблемы.
- 1
-
Фёдор
- Начинающий писатель
07.01.2026 19:01
На такие действия они мастаки.
- 1
-
Ihor(IAKosta)
- Наставник
07.01.2026 18:46
Майстриня молодець, гарна робота. Особливо якщо порівнювати з малюнком нижче. І що це за пузо? Чи то кубік пресу? Один, зато великий)
- 1
-
Ihor pashik#73
- Наставник
07.01.2026 18:11
Я здивувався б, якщо він додатково попрацював над своїми подачами з флангу. А татуху набити... Не здивував - це все, що на їх думку не хватало для результату.
- 2
-
Андрій Матчук
- Опытный писатель
07.01.2026 16:27
Все,что они могут
- 4
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
07.01.2026 16:22
Ще б у них з грою було так як з тату тоді їм би ціни не було.
- 2
-
Юрій Танцюра(Jurtschyk)
- Наставник
07.01.2026 15:46
Ну все, до сезону готовий)))
- 7
-
Gector Kyiv(Maksimus77)
- Старожил
07.01.2026 15:43
Живописно, любов до чарівного художнього витвору, можливо Влад по життю помилився з вибором життєвих приорітетів. З футболом у нього не так радужно як з розмальовуванням тіла, тільки не говоріть, що одне другому не заважає. Можливо в когось і получається сувміщати, але не цей випадок.
- 3
-
Вадим Головащенко
- Начинающий писатель
07.01.2026 18:01
Так він же ж не сам малює. Якби сам, то інша справа, а так з життєвим вибором він явно не помилився - он які гроші загрібає, по суті нічого не вміючи
- 1
-
Александр(alex2604)
- Наставник
07.01.2026 15:38
"Феррари в наклейках не нуждается"
- 14