Сегодня в Житомире на Центральном городском стадионе «Полесье» состоялся второй полуфинальный матч Кубка Украины, в котором встречались харьковский «Металлист 1925» и «Чернигов».
Кубок Украины. 1/2 финала
«Металлист 1925» (Харьков) — «Чернигов» (Чернигов) — 0:0. По пенальти — 5:6.
Удаления: Шушко (4, грубая игра)
«Металлист 1925»: 30.Варакута, 13.Салюк (77.Баптистелла, 80), 18.Павлюк, 31.Шабанов, 27.Крупский, 5.Калюжный (К), 26.Забергджа (15.Антюх, 55), 45.Калитвинцев (17.Когут, 69), 16.Аревало, 19.Рашица (7.Моура, 55), 98.Итодо (99.Мба, 69).
«Чернигов»: 35.Татаренко (К), 12.Картушов, 23.Зенченко, 55.Романченко, 2.Галстян (95.Шаповал, 79), 38.Шушко, 8.Бибик (7.Мироненко, 60), 88.Столярчук (6.Шалфеев, 19), 77.Сердюк (13.Безгубченко, 46), 33.Порохня, 21.Безбородько (30.Тепляков, 60).
Таким образом, в финал Кубка Украины из этой пары вышел «Чернигов» — именно этот представитель Первой лиги сыграет в решающем матче турнира с киевским «Динамо». Финальный поединок пройдет 20 мая во Львове на стадионе «Арена Львов».
-
a ui(a_ui)
- Наставник
23.04.2026 00:42
Це за всі страждання з Пафосами і вже легендарну серію без поразок фортуна нам нарешті посміхнулася :)
- 0
-
Андрей Андреев(Petter5650)
- Эксперт
23.04.2026 00:08
Респект Чернигову. Вышли, отбились, причем вдесятером.
- 1
-
Vadim
- Эксперт
22.04.2026 23:24
Це не футбол , панове , це цирк.
- -1
-
Alex F(autodeal4us)
- Опытный писатель
22.04.2026 23:39
И клоунов сегодня вынесли из кубка.
- 3
-
вадим олефир(dimva)
- Наставник
22.04.2026 23:08
якби тільки в динамо не вирішили що вони вже обіграли чернігів--а то метал тоже після вилучення вирішив що вони вже виграли-потрібно налаштовуватись на бій
- 2
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
22.04.2026 23:15
Навряд чи в даному випадку може бути недооцінка.
- 2
-
A G(Toha111)
- Эксперт
22.04.2026 23:02
Феєричний футбол на відбій від Чернігова.
- 3
-
Зеленка™ (со Стены) *
- Эксперт
22.04.2026 22:58
А представляете себе эту картину - ведь в футболе всякое может случиться: Чернигов - победитель Кубка! И представляет украинский футбол в квалификации Лиги Европы.
- 1
-
Седой (Григорий)
- Старожил
22.04.2026 23:04
Ти закінчуй вживати заборонені речовини, а то твоя уява доведе тебе до фіналу (в медичному сенсі).
- -1
-
Leon L(u_kraini)
- Наставник
22.04.2026 23:28
Григорій, думка Зеленки, має право на існування. При чому тут медичний сенс до чоловіка, який, як я розумію старший за вас. До речі, яне побачив де він неправий.
- 2
-
Седой (Григорий)
- Старожил
23.04.2026 00:05
Леон, ти тупий ? Ні, не так. Леон, ти тупий, крапка. Яка думка у Зеленки має право на існування, якщо він вживає уяви замість реальності. Де факти ? Може Чернигів вже володар Кубку України ? В Україні існує УПЛ, юридично визнаний УЄФА, а може ти чи Зеленка розкаже мені про "лигу" без номеру, про яку Зеленка пише в коментарі . І розкажи мені Леоне, чому я повинен поважати вік, а не розум. Олігофрен - малий розум, не залежно від віку.
- -2
-
mr. Chonkin(mr-chonkin)
- Эксперт
22.04.2026 22:55
это позор не металиста, а всего украинского футбола.
- -3
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
22.04.2026 22:57
Чого це?
- 2
-
alex 69
- Наставник
22.04.2026 22:51
Хотілося б почути інтерв'ю з футболістами Металіста.Бо після матчу з Динамо ми тут тиждень читали.
- 6
-
Ник Бондяра(DoctorNo)
- Эксперт
22.04.2026 22:50
Думаю, тепер ніякої недооцінки з нашого боку бути не може,"Динамо" просто зобов'язано брати Кубок.
- 2
-
Седой (Григорий)
- Старожил
22.04.2026 22:44
На передодні одна істота, тута, на цьому ресурсі, розпиналася про те, як Металіст розмотає у фіналі Кубка України наш Динамо (К), бо в Чернігова в 1/2 нема шансів виграти у харків'ян. Далі був брєд про те як Динамо "проповзло" у фінал ігноруючи фейєр-гру, і що навіть "зірочка" Пономаренка світитеме не довго. Як би я був стукачем, то оприлюднив би погоняло цього чмошника.Та якщо в нього є трохи гідності і честі, то хай візьме в руки "мишу" і самозабанить себе на рік. Як мінімум.
- 3
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
22.04.2026 23:02
Ну, я допускаю, что он распространит и на Ваш комментарий свой обет молчания...). Помните: «Ввиду явной контроверсийности и антитрендности написанного, принимаю на себя обязательство не отвечать ни на какие комментарии под этим блогом...» ...?)))
- 2
-
Седой (Григорий)
- Старожил
22.04.2026 23:10
Мій комент він тоді просто зніс, а потім написав у "лічку" якусь муйню, хоча обіцяв... Ну і звісно заборонив коментувати у своєму блозі. Має право. А я маю совість.
- 1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
22.04.2026 22:39
Карма вернулась! Думаю, "металам" і в поганому сні таке не снилося. А сталось! Нарешті фарт покинув їх. Цілий матч проти суперника з 1 ліги, причому практично весь час у більшості... Яка красномовна статистика! А головне - як знову зіграв воротар чернігівчан! Неймовірно! Тепер - чекаємо на фінал! Надіюся і впевнений, що Динамо не повторить "подвигу" трьох попередніх кубкових суперників Чернігова, які поступилися їм по серії пенальті. Новий кубок повинен почати "прописку" з Києва! Чекаємо!!!
- 3
-
Rodzher Vesely(Old_cast-iron)
- Наставник
22.04.2026 22:38
Испытываю двойственные чувства. С одной стороны криптометалл вылетел, что радует. Карма вернула долг за сомнительный гол с Динамо.
- 3
-
Вадім F35
- Наставник
22.04.2026 22:37
Харків'янам вернулось після Динамо !
- 3
-
Сергей Красавчик(crasavchic)
- Эксперт
22.04.2026 22:56
Не совсем. Там был засчитан сомнительный гол. А сегодня они были обыграны в рамках правил.
- 2
-
Alex F(autodeal4us)
- Опытный писатель
22.04.2026 22:34
Двенадцатая команда пердива на данный момент. Фантастика. Металлист - лохи.
- 3
-
Седой (Григорий)
- Старожил
22.04.2026 22:56
Де Ваша повага та толєрантність до команд ? "Пєрдів", "Мєталіст-лохи". Благаю, продовжуйте ще !
- -1
-
Alex F(autodeal4us)
- Опытный писатель
22.04.2026 23:13
А я прямой и честный, а не толерантный и с дулей в кармане.
- 0
-
Седой (Григорий)
- Старожил
22.04.2026 23:21
Господи, та дочитай ти мій коментар до кінця )))
- 1
-
Alex F(autodeal4us)
- Опытный писатель
22.04.2026 23:31
)))))
- 2
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
22.04.2026 22:33
Чернигов не выиграл ни одного матча в основное время во всех стадиях и вышел в финал.Вот она какова реформа Кубка от Лужного.
- -1
-
vkdw
- Читатель
22.04.2026 22:38
Це проблема Чернігова, що їх обіграти не можуть в основний час? Кубок зробили краще, це факт, чи краще дивитися постійно Динамо-Шахтар?
- 5
-
Седой (Григорий)
- Старожил
22.04.2026 22:50
цифра 56 це твоє IQ. З (не)повагою, вболівальник Динамо (К)
- -2