Защитник «Динамо» Александр Караваев покинет «бело-синих» после завершения этого сезона. Об этом сообщает телеграм-канал «Динамо Киев Inside».
«Караваев, по нашей информации, отказал „Динамо“ в продлении контракта. В следующем сезоне сможем увидеть его в клубе, где он и начинал. С существенно улучшенными условиями», — говорится в сообщении.
Напомним, ранее стало известно, что Караваев может перейти в «Шахтер».
-
Тезка адміна Шурик
- Начинающий писатель
21.05.2026 12:36
ЛНЗ
- 0
-
Альберт Нескользский(Duglus)
- Наставник
20.05.2026 21:35
Не треба вірити "качці". Караваєв гарниц гравець, але його пік позаду.
- 0
-
A L(touri7t)
- Старожил
20.05.2026 12:36
Роздули з мухи слона, ні в яку шахту він не потрібен, там своїх вистачає.
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
20.05.2026 01:50
Cашко ... нормальна Людина ! В Шахтар... за гроші більші ніж у Динамо ?
- 1
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
20.05.2026 01:51
Може к Сашку ще треба було на долаток відрузити "3-4 кабаєвих"
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
19.05.2026 22:51
Якщо не продовжить контракт,скажем дякуєм і най виступає де він схоче.В якому клубі?Це вже його діло.Якщо до кротів піде,буде прикро...але....
- 1
-
dmitry dmitry(Dmitry55)
- Наставник
19.05.2026 21:42
Если это правда, рад за Сашу. Претензий к нему нет, помогал Динамо, как мог.
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
19.05.2026 19:46
Казкова маячня !!!
- 0
-
Залізничник Васильович
- Наставник
19.05.2026 19:33
Уявляю собі обличчя Олександра, який читає цю гілку. Як його поливають гамном за те, що він не зробив і не факт, що збирався зробити.
- 0
-
omaudit3
- Читатель
19.05.2026 19:30
Не понимаю одного. Зачем он Шахте?
- 0
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
19.05.2026 19:48
Вже було ТРИ спростування з боку самого "Шахтаря", ось тут їм повага за поважливі коментарі. Перше спростування було ще в передсезоння, друге - десь на початку квітня, третє - буквально після нашої з ними гри.
- 0
-
Тезка адміна Шурик
- Начинающий писатель
19.05.2026 19:18
жаль що нема в столиці нормального клубу типа СКА. перейшов би без цих обговорень. не вірю я що до кротів Сашко перейде
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
19.05.2026 18:47
Проблема в тім що вікові футболісти будуть відходити з команди. Де вони будуть продовжувати карьєру це вже їхнє діло. Відповідні служби Динамо не підготували рівноцінної заміни як і знайти гідних легіонерів.
- 0
-
Георгий Кречетов(shadov)
- Наставник
19.05.2026 18:41
чому розмова йде про Шахтар? Починав Караваєв в Зорі.
- 1
-
Залізничник Васильович
- Наставник
19.05.2026 19:02
Судячи з даних трансфермаркета - професійно починав в Севастополі, але це неможливо
- 0
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
19.05.2026 18:29
Сьогодні у Динамо тільки Караваєв і Ярмоленко мають право називати себе справжніми динамівцями і лідерами команди! Маємо тільки подякувати йому за роки практично лідерства у Динамо, забиті голи і важку працю не зважаючи на практичну відсутність командного результату! Хай щастить і ще раз дякуємо!!!
- 1
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
19.05.2026 19:57
А чому вам не подобається молодший Суркіс? :)))
- 0
-
Віталій
- Старожил
19.05.2026 18:26
Хто б що не говорив але перехід в Шахту рахую як зраду і ці всі бла-бла закінчення кар'єри,заробить гроші це чуш,не може бути такого щоб гравець ДК носив футболку крота.ГАНЬБА
- 3
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
19.05.2026 19:24
Кого он предаст если перейдет в Шахтер?
- -4
-
Віталій
- Старожил
19.05.2026 22:38
Це антагоністи як Реал-Барселона як Біле і чорне
- 1
-
Мр Ебенезер Дорсет, есквайр(kna)
- Эксперт
20.05.2026 12:16
Це Ви намагаєтесь пояснити кроту?
- 1
-
Черкаський вареник
- Наставник
19.05.2026 17:46
ВІн зараз кращий крайній захисник в Динамо, Так само тут розказували про те що Сидорчук баласт,а хто прийшов на місце Сидорчука,вони його варті , З З кожною такою втратою рівень Динамо тільки знижується.
- -2