В субботу, 13 июня, делегация киевского «Динамо» отправилась на летний учебно-тренировочный сбор.
Команда доберется автобусом до столицы Молдовы — Кишинева, откуда самолетом вылетит в Австрию. Тренерский штаб в ходе подготовительного периода рассчитывает на следующих футболистов:
Вратари: Нещерет, Ольховой, Суркис, Манько;
Защитники: Попов, Биловар, Михавко, Дубинчак, Вивчаренко, Тиаре, Гусев, Захарченко, Дикий, Коробов, Малыш, Тымчик;
Полузащитники: Бражко, Буяльский, Волошин, Герич, Кабаев, Лонвейк, Михайленко, Огундана, Осипенко, Пихаленок, Редушко, Рубчинский, Саленко, Торрес, Шапаренко, Ярмоленко;
Нападающие: Герреро, Пономаренко.
В планах «бело-синих» проведение контрольных матчей и подготовка к сезону, который начнется для подопечных Игоря Костюка квалификационными матчами Лиги Европы.
-
Boban
- Начинающий писатель
15.06.2026 17:51
Одна из главных проблем - это игра в обороне.
- 2
-
просто
- Читатель
15.06.2026 08:38
Цирк уехал - клоуны остались!
- 0
-
Розумник
- Опытный писатель
15.06.2026 05:17
А точно в Молдову? Автобус начебто на Поділ шуршить...
- 0
-
antal k.(antal68)
- Опытный писатель
14.06.2026 22:01
Меня лично волнует почему Браграо не вернули, Полесье усиливаем? Или Кабаеву опять хотят шанс дать?
- 0
-
Сергій
- Читатель
14.06.2026 21:54
Де свіжа кров??? Це єдине питання. Відповідь зрозуміла. Сумно... Дуже сумно... Деградація продовжується.
- 0
-
Микола Денисюк(Praktik)
- Наставник
14.06.2026 21:12
34 гравця на збір, куди більше?
- 1
-
Олег
- Начинающий писатель
14.06.2026 21:36
34 гравця? Да ти оптиміст)
- 5
-
Черкаський вареник
- Наставник
14.06.2026 20:51
Яцик таки продається,і це дзвіночок,нам потрібні гроші,навіть 3мл за Яцика видно потрібні,тому що з грошами проблема,він продається щоб прогодувати тих хто залишились і кого взяли на збори. Знову ж таки, Дячука і Царенка немає, хоча Суркіс назвав Царенка як підсилення Дикий говорив що прощається з Динамо,але він є в списку Нікого не очікуйте,з тими що є і будемо грати,яке підсилення без грошей,але це не значить що ми не можемо вигравати,можемо і будемо
- 2
-
Розумник
- Опытный писатель
15.06.2026 05:15
Всі хто за кордоном - під"їдуть в Австрію самостійно.
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
14.06.2026 19:34
Подивимось на склад на самих зборах.
- 0
-
Олег
- Начинающий писатель
14.06.2026 19:00
Як мінімум необхідні нападник центральний захисник. Якщо про Кендзьору правда, то ще один ЦЗ.
- -4
-
Черкаський вареник
- Наставник
14.06.2026 20:54
Що значить не чешуться,дуже наавіть чешуться,продають Яцика щоб прогодквати тих зто в списку вище,а він не маленький Думаю нікого брати не будуть,на які гроші?
- -1
-
Олег
- Начинающий писатель
14.06.2026 18:56
Підсилення, канєшна, потужне)))
- 1
-
Розумник
- Опытный писатель
15.06.2026 05:10
Да ладно вам, склад норм, ну може в ЛЄ не пройдуть, а в ЛК - повинні. Зібрані всі найкращі в Україні!
- -1
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
14.06.2026 17:41
А де Кензьора?
- 0
-
Розумник
- Опытный писатель
15.06.2026 05:08
Заспокойтесь: буде вам Кенжора. Ще встигнете наїстись цього безтолковки.
- 0
-
С. Каменяр(AHATOM)
- Эксперт
14.06.2026 17:40
а де Лобко? Йому вже 20, для U-19 вже не підходить, і турніра дублерів ще не зробили...
- -1
-
Александр mikasa(mikasa)
- Старожил
14.06.2026 18:44
Після операції навряд чи він зараз допоможе
- 1
-
Bobr Бобер
- Начинающий писатель
14.06.2026 17:35
З настільки "омолодженим і підсиленим" складом Динамо буде мати очевидні проблеми із збереженням 4 місця наступної весни... Так сторіччя клубу і святкувати будемо на чолі з ІМСом!
- 0
-
Розумник
- Опытный писатель
15.06.2026 05:05
Успагойтеся: к нам едет Кенжора!
- 0
-
Ucr Bras
- Опытный писатель
14.06.2026 17:05
А куда дели вечно подающего надежды Супрягу, вроде он собирался стать лидером атак Динамо в новом сезоне.
- 2
-
Александр mikasa(mikasa)
- Старожил
14.06.2026 15:42
Яцика значить точно продали в метал. І немає Ігнатенка, мабуть слідом за Моргуном пішов
- 1