Известный менеджер Вячеслав Заховайло рассказал, что он думает о поражении киевского «Динамо» от греческого ПАОКа (2:3) в первом матче 2-го квалификационного раунда Лиги Европы, который состоялся вчера в Люблине.
«Системное поражение. Я не думаю что в этом виноват главный тренер. Почему я называю это системным поражением? Стилю игры Игоря Костюка многие футболисты не соответствуют параметрами и техническим оснащением.
Системные ошибки в игре центральных защитников продолжаются уже не первый сезон. К этому добавилась проблема в центральном треугольнике полузащиты. Если наша полузащита развёрнута лицом к своим воротам во время атаки соперника (!), то о какой организации игры в обороне может идти речь? Любой, кто разбирается в футболе, подтвердит мои слова.
Про то, что привезли сами себе? Это было ожидаемо. Даже великий Пеп Гвардиола не смог бы наладить нашу линию обороны. Создается впечатление, что игроки просто не обучаемы. Наступать на те же грабли для них не проблема.
Хочу задать вопрос про наших лидеров. Подскажите, пожалуйста, Шапаренко был в составе?
Хорошо, что не „сложились“ после третьего пропущенного мяча. Обнадёживает.
Молодой Пономаренко не забил. Не будем его ругать, я уверен что успех к нему придёт в следующей игре.
Мне жаль всех наших болельщиков, да и тренерский штаб. Игроки по своему уровню мастерства не соответствуют киевскому „Динамо“.
Я извиняюсь за очень критические слова. Но надо что-то делать.
Всем добра. Слава Украине!», — написал Заховайло на своей странице в социальной сети Facebook.
-
Роллан Вентура(FanDin)
- Эксперт
24.07.2026 14:17
Всё правильно.
- 0
-
Arte-2112. Arte-2112.(Arte-2112)
- Эксперт
24.07.2026 12:30
Костюк это не тренер для Динамо Киев!
- 0
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
24.07.2026 12:40
Якась утопія)
- 0
-
Name Surname(stas.317)
- Эксперт
24.07.2026 12:08
Так Гвардіола ніколи гру в захисті і не ставив. Він ставить гру команди загалом так, щоб якнайменше грати в захисті
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
24.07.2026 11:47
Тут питання до ТШ. Чому деякі футболісти регресують?
- 0
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
24.07.2026 12:00
Це відбувається в Динамо при всіх останніх ТШ, це питання треба задавати не ТШ, а системі управління клубу.
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
24.07.2026 12:12
Системне управління не відповідає за підготовку команди до сезону. Управління повинно спитати з ТШ чому провалена підготовка і зробити оргвисновки.
- 1
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
24.07.2026 12:39
Системне управління відповідає за підготовку команди до сезону, тому, що вони призначають тренерський штаб, який цим займається і надають їм відповідних гравців
- 0
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
24.07.2026 13:02
Системне управління відповідає за призначення ГТ і штабу. Тільки коли немає контролю і хто за що відповідає ми бачимо наслідки. І це вже не перший сезон коли команда виявляється непідготовленою.
- 0
-
Vitalik
- Старожил
24.07.2026 12:11
тому що вони не можуть прогресувати,це їх максимум
- 1
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
24.07.2026 13:14
Це їхній максимум в Динамо. Коли переходять в другі команди там трішки другий максимум. Той же Бущан або Андрієвський.
- 0
-
Борис
- Наставник
24.07.2026 11:43
Опять тренер хороший, только игроки не дотягивают под его, известный ему одному стиль, Делить команду на линии - это подход 60х годов прошлого века. Играть в защите должна быть обучена вся команда, а эту функцию сбрасывают сугубо на номинальных защитников. Отсюда и постоянные обрезки в каждой игре, кто бы не играл на этой позиции.. Нет в мире таких защитников, которые бы изолированно от всей команды, в одиночку обеспечивали бы надёжную безошибочную защиту. Сильная команда - это обученная команда, на подсознании знающая что делать в той или иной ситуации на поле.Только тогда , когда это есть, можно видеть кто не тянет.
- 3
-
Andrewuus_1978
- Наставник
24.07.2026 11:10
Просто убрать Біловара все!!!
- -2
-
Михайло Фішер(Mishikibachi)
- Наставник
24.07.2026 11:09
Ігор Костюк майже 9-ть місяців головний тренер. Ми виграли Кубок на андреаліні мало завдячуючи йому. Він провів з командою два збори. Який у нього стиль, які ідеї? Згадайте Луческу ( липень 2020 - листопад 2023). Він прийшов і з тих, що були в команді (Гармаш грав нападника, бо нападника не було взагалі), виграв чемпіонат, непогано ми грали при ньому останній раз в Європі. Почалася війна і усі іноземці виїхали. У нього був свій стиль, ідеї, стратегія і тактика. Нам потрібен європейський тренер, навіть без гучного прізвища, який поставить гру в команді. Якого поважатимуть футболісти. Не думаю, що для більшості футболістів Динамо Костюк є авторитетом!
- 4
-
Олег Бойко(Oleg-)
- Эксперт
24.07.2026 11:45
Ніякий хороший водій не зможе добре їхати на старих поломаних жигулях.
- 0
-
зубренок
- Старожил
24.07.2026 10:56
Конкретно і по грі, якої на жаль не було; системні помилки?!- не піддаються навчанню?! - вихід простий вказати таким гравцям на двері; Кендзьора?!-для чого його взяли в команду (він інтелігент за натурою, в атаку не підключається, рівень фізики низький, в стики не йде)?!; про Пономаренка на даний момент зрозуміло: одружився, вхопив маленьку "зірочку" добре, якщо вийти із піке буде менше півроку; Шапаренко- де я і що роблю на полі?!; Піхальонок - старі рани, низька фізика, тягар капітанської пов"язки; Волошин - прямолінійно, без видумки на "авось"; Бражко - бикує, пасу немає, неправильно грає позиційно; два центральні - це щось і дес, доречі вони в одній команді грають?!; Нещерет - воротар мрії, то бере неберучки, а то пускає неначе засинає на воротах; що робить у команді Кендзьорик?! - в рази "покращилися" стандарти і елементи гри команди; можна було б і ще розказати, але це все в пустоту; на носі 100-річний ювілей ДК - надія вмирає останньою;
- 1
-
Аристарх Павлопольский
- Наставник
24.07.2026 10:54
Результативные ошибки Биловара и Бражко не столько системные, сколько следствие низкого индивидуального мастерства. Биловар не смог нормально принять мяч на грудь, мяч от его богатырской груди отскочил, потеря и пошла голевая атака на ворота Динамо. Бражко в том единоборстве не хватило резкости и ловкости, поэтому и ткнул мяч как смог, отдав голевой пас сопернику.
- 0
-
Pike
- Старожил
24.07.2026 10:47
Робити шось треба. А хто буде робити?
- 2