"Szachtar planuje pozwać Tottenham: szczegóły

2023-06-09 12:33 Dyrektor generalny Szachtara Sergei Palkin wyraził swoją opinię na temat możliwego transferu pomocnika Manora Salomona do ... "Szachtar planuje pozwać Tottenham: szczegóły
09.06.2023, 12:33

Dyrektor generalny Szachtara Sergei Palkin wyraził swoją opinię na temat możliwego transferu pomocnika Manora Salomona do Tottenhamu.

Sergei Palkin

"Skontaktowałem się z Salomonem i jego agentem i zaprosiłem go z powrotem do naszego klubu. Powiedziałem: "Możesz grać we wszystkich meczach Ligi Mistrzów, będziesz w wyjściowym składzie". Ale on nie chce transferu i myślę, że Salomon zostanie w Anglii. Nie wiem, gdzie się przeniesie. Jeśli przeniesie się do Tottenhamu, będziemy mieli do czynienia ze Spurs w sądzie w tej sprawie.

Czy można sobie wyobrazić, że płacimy za niego duże pieniądze, a Tottenham dostaje go za darmo? To niesprawiedliwe dla naszego klubu. Na pewno pójdziemy do sądu i będziemy się bronić" - powiedział Palkin w komentarzu dla ESPN.

Przypomnijmy, że po szeroko zakrojonej inwazji Rosji na Ukrainę, Salomon przeniósł się na wypożyczenie do Fulham na mocy nowych przepisów FIFA. Jego umowa z londyńskim klubem wygaśnie latem, ale zawodnik nie chce wracać do klubu z Doniecka. Salomon zamierza ponownie zawiesić umowę z doniecką drużyną. Jego kontrakt z Szachtarem wygasa 31 grudnia 2023 roku, co oznacza, że zawodnik może opuścić klub jako wolny agent.

RSS
Aktualności
Loading...
Hiszpania doradza Gironie sprzedaż Tsygankova
Dynamo.kiev.ua
04.10.2023, 21:53
Otwarty trening Dynamo: FOTO, WIDEO
Dynamo.kiev.ua
04.10.2023, 19:52
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci więcej opcji podczas korzystania ze strony Ok