Raport z działań humanitarnych Fundacji Braci Surkis i FC Dynamo w ostatnich tygodniach

2024-05-22 17:28 Nasz klub, wraz z Fundacją Braci Surkis, nadal pomaga ukraińskiej armii, dzieciom, różnym fundacjom i organizacjom ...  Raport z działań humanitarnych Fundacji Braci Surkis i FC Dynamo w ostatnich tygodniach
22.05.2024, 17:28

Nasz klub, wraz z Fundacją Braci Surkis, nadal pomaga ukraińskiej armii, dzieciom, różnym fundacjom i organizacjom w tym trudnym dla naszego kraju czasie.

Zdjęcie: fcdynamo.com

Co tydzień przetwarzamy i spełniamy prośby wojska, straży granicznej i organizacji wspierających uchodźców wewnętrznych, wysyłając pomoc do wszystkich części naszego kraju. Kolejna partia gaśnic trafiła do Państwowej Służby Granicznej Ukrainy Niedawno ze Szwecji przyjechała załadowana ciężarówka.