Гвардіола: «Манчестер Сіті» добре захищався весь матч, крім одного моменту»

Теми:
Хосеп Гвардіола, Чемпионат Англии, Манчестер Сити, Астон Вилла

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував підсумок поєдинку 6-го туру АПЛ проти «Астон Вілли» (1:1).

Хосеп Гвардіола, Getty Images

— У першому таймі ми старалися створювати моменти, особливо після того, як Кайл Уокер вривався у третю зону, декілька спроб ми зробили через фланг Фодена. Проте наші удари були недостатньо влучними. Ми пропустили лише раз за 90 хвилин, але все ж таки пропустили — помилилися в обороні, а суперник забив хороший гол. Загалом весь матч ми захищалися добре, але в одному епізоді слабко.

Ми контролювали гру, виграли багато м’ячів у Воткінса, від якого страждали у минулих сезонах. Крім голу Голанда, ми могли забивати більше, моменти були у Де Брюйне і Фодена. Але так буває. Не завжди нам вдається досягати необхідного результату, — сказав Хосеп Гвардіола.