У стані суперника. Трилер для «Фенербахче»: дев’ять голів за гру та переможний м’яч на п’ятій компенсованій хвилині

Теми:
Фенербахче, Лига Европы

Новини із табору суперника київського «Динамо» по групі «В» Ліги Європи. Турецький «Фенербахче» вчора провів черговий матч національного чемпіонату сезону-2022/23.

"Фенербахче" - "Фатіх Карагумрук" - 5:4

Поєдинок «орлів» із «Фатіх Карагумруком» став справжнім трилером. По ходу гри обидві команди виходили вперед, в результаті основний час зустрічі завершився з рахунком 4:4. Але на п’ятій (!) компенсованій хвилині другого тайму «Фенербахче» все ж зумів вирвати перемогу.

Чемпіонат Туреччини, 9-й тур

«Фенербахче» — «Фатіх Карагумрук» — 5:4 (2:2)
Голи:
Креспо (9), Валенсія (28, 61 пін., 73 пін.), Батчуайї (90+5) — Боріні (16, 66 пен.), Куассі (24), Кападжак (83)

«Фенербахче»: Байиндир, Вернес, Лінкольн (Аліоски, 76), Осайї-Семюел, Салаї, Кахведжі (Дурсун, 88), Креспо, Юксек, Мор (Россі, 76), Валенсія (Азіз, 90), Педро (Батчу) 88).

Після зіграних матчів «Фенербахче» посідає 4-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини (5 перемог, 2 нічиї, 1 поразка), відстаючи від лідерів «Адани Демірспор», «Бешикташа» і «Коньяспора», але гру в запасі.

Нагадаємо, «Динамо» вже провело один матч із «Фенербахче» в груповому турнірі Ліги Європи, поступившись турецькій команді в рамках першого туру з рахунком 1:2. Вдруге суперники зіграють між собою у заключному, 6-му турі, 3 листопада.