У стані суперника. Трилер для «Фенербахче»: дев’ять голів за гру та переможний м’яч на п’ятій компенсованій хвилині

2022-10-10 08:30 Новини із табору суперника київського «Динамо» по групі «В» Ліги Європи. Турецький «Фенербахче» вчора провів черговий ... У стані суперника. Трилер для «Фенербахче»: дев’ять голів за гру та переможний м’яч на п’ятій компенсованій хвилині

Новини із табору суперника київського «Динамо» по групі «В» Ліги Європи. Турецький «Фенербахче» вчора провів черговий матч національного чемпіонату сезону-2022/23.

"Фенербахче" - "Фатіх Карагумрук" - 5:4

Поєдинок «орлів» із «Фатіх Карагумруком» став справжнім трилером. По ходу гри обидві команди виходили вперед, в результаті основний час зустрічі завершився з рахунком 4:4. Але на п’ятій (!) компенсованій хвилині другого тайму «Фенербахче» все ж зумів вирвати перемогу.

Чемпіонат Туреччини, 9-й тур

«Фенербахче» — «Фатіх Карагумрук» — 5:4 (2:2)
Голи:
Креспо (9), Валенсія (28, 61 пін., 73 пін.), Батчуайї (90+5) — Боріні (16, 66 пен.), Куассі (24), Кападжак (83)

«Фенербахче»: Байиндир, Вернес, Лінкольн (Аліоски, 76), Осайї-Семюел, Салаї, Кахведжі (Дурсун, 88), Креспо, Юксек, Мор (Россі, 76), Валенсія (Азіз, 90), Педро (Батчу) 88).

Після зіграних матчів «Фенербахче» посідає 4-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Туреччини (5 перемог, 2 нічиї, 1 поразка), відстаючи від лідерів «Адани Демірспор», «Бешикташа» і «Коньяспора», але гру в запасі.

Нагадаємо, «Динамо» вже провело один матч із «Фенербахче» в груповому турнірі Ліги Європи, поступившись турецькій команді в рамках першого туру з рахунком 1:2. Вдруге суперники зіграють між собою у заключному, 6-му турі, 3 листопада.