Юрген Клопп: «Ліверпуль» не бере участі у чемпіонських перегонах»

Теми:
Юрген Клопп, Чемпионат Англии, Ливерпуль, Арсенал
Чемпионат Англии Арсенал Лондон Ливерпуль Англия 9 октября 2022 в 18:30

Наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп виключив свою команду з-поміж претендентів на титул Прем’єр-Ліги після поразки 3:2 від «Арсеналу».

Юрген Клопп, Getty Images

— Ми не беремо участі в чемпіонських перегонах. На даний момент у нас є проблеми, але нам не можна опускати руки. У такій ситуації, як наша, потрібно виходити і боротися. Ми тут не для того, щоб бути задоволеними своєю ситуацією і згадувати про минулі роки.

Ми дуже засмучені. У випадку з усіма трьома голами ми припускалися помилок у вирішальні моменти. Пропустити на першій хвилині — це не те, що тобі потрібно. Поганий старт.

Ми почали контролювати гру проти дуже агресивного та повністю впевненого в собі «Арсенала». Ми показали свій клас і зрівняли рахунок завдяки чудовому голу. Далі пішла відкрита гра, і нам це було на руку.

Але перед перервою ми припустилися грубої помилки. У такий момент ти думаєш: «Що ми творимо?» Найгірший старт, що тільки можливий. Найгірший кінець, що тільки можливий, — сказав Юрген Клопп