Олександр Пихальонок: «З кожним матчем суперники налаштовуються на «Дніпро-1» все сильніше»

Теми:
Рух, Чемпионат Украины, Днепр-1, Олександр Пихаленок
Чемпионат Украины Рух Львов Днепр-1 Днипро 16 октября 2022

Півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Піхальонок прокоментував підсумки переможного матчу проти львівського «Руху» (3:2).

Олександр Пихальонок (фото: scdnipro1.com.ua)

Олександре, ти став не тільки учасником цього матчу, а і був безпосередньо причетний до вирішальної заміни у грі, коли залишив поле Сергію Логінову. Здивувався, коли замість тебе Сергія випускали?

— Можливо, трошки, але то була правильна заміна, оскільки було багато передач з флангів і нам не вистачало людей у карному майданчику. І, як бачите, це принесло нам перемогу, а значить усе було зроблено вірно.

Сьогодні матч вийшов дуже емоційним, прямо з перших хвилин. Очікували такого накалу?

— Так, очікували, адже із «Рухом» завжди такі матчі виходять. З першої хвилини ми усі знали, що буде дуже тяжкий матч.

Два останніх матчі команда проводить нехай і проти несхожих суперників, але змушена долати дуже насичену оборону. Які у зв’язку з цим виникають складнощі, і за рахунок чого вдалося таки вирвати перемоги в обох іграх на останніх хвилинах?

— З «Вадуцом» гра була трошки іншою — там у них було багато моментів, а ми використали свої. Сьогодні було десь навпаки — моменти створювали ми, не забивали, а от суперник використовував свої шанси. Але ми билися до останньої хвилини і, Слава Богу, виграли цю гру і здобули три очки.

Найближчого тижня можна сконцентруватися на чемпіонаті, адже в євробкубках настала пауза. Як почуваєтесь на першому місці?

— Почуваємося дуже гарно (посміхається), але вже через два дні гра з «Інгульцем», і треба нам відновитися та знову грати на перемогу. Хоча, знову таки, очікуємо на дуже тяжку гру.

Відчуваєте, що на «Дніпро-1» зараз суперники вже по-іншому налаштовуються, ніж на початку чемпіонату?

— Так, звісно. Можна сказати, що з кожним туром суперники нас все більше і більше розбирають і налаштовуються вже інакше. Нам же хочеться, у свою чергу, подякувати ЗСУ за все, що вони роблять. За те, що вони визволяють нашу країну від цих орків, які тероризують Україну, так що дуже дякуємо ЗСУ.