Відомий журналіст Ігор Лінник переконаний, що результат боротьби за золоті медалі в нинішньому чемпіонаті України вже вирішено: за будь-якого сценарію турніру його переможцем стане донецький «Шахтар».
«Навіть якщо ФК „Шахтар“ втрачатиме очки в кожному турі УПЛ, чемпіоном все одно стане „Шахтар“. Це вже вирішено. За це вже запла...
Тож, любителі футболу, палите бамбук. Бамбук-1, бамбук-04 чи навіть бамбук-1925. Головне — куріть!
Приємного відпочинку!
Особисто я дивлюся тільки на пірод, тільки на мудрика. Все інше особисто мені не цікаве.
З часу Шеви в Україні не було другого Мудрика. А тепер він є! Так шо мацайте Михайла, поки він доступний! І так буде вам надією ще один „Золотий м’яч“. Четвертий, здається. Якщо не замацаєте Мудрика до рівня УПЛ, якщо не відпустіть на вільні хліби...
Ну, а шо ви мали на увазі на рахунок запла...? вирішуйте самі!
Шо мав на увазі особисто? — Хто в Україні потягне нову зарплату Мудрика? — особисто я не потягну!!! Чесне комсомольське! Чесне, б*я, піонерське!
За „Шахтар“ теж особисто я не відповідаю!..», — написав Лінник на свою сторінку в соціальній Facebook.
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
02.11.2022 13:37
Напевно стєкломой був справжній по ГОСТу зроблений
- 1
-
СЕРГЕЙ ЗУЕВ(AKKOR)
- Наставник
01.11.2022 14:49
Очень своеобразный текст! А если называть вещи своими именами: просто бредятина!!
- 0
-
Raphael Lantsman(raf1952)
- Эксперт
31.10.2022 22:32
Этот набор слов(если их можно так назвать) называется профессиональным журналистским комментарием? Судя по всему произошло не только падение уровня футбола, но и футбольной журналистики. В свое время(уже дале-
- 0
-
Fan Dynamo
- Наставник
31.10.2022 15:47
И на фига єтот пьяній бред постить?
- 0
-
Vasiliyi вася(Vasiliyi)
- Эксперт
30.10.2022 16:38
И снова бла-бла-бла.
- 1
-
Андрій Федорович(andrey02)
- Эксперт
30.10.2022 16:27
Лінник, напевно, трішки пересвяткував День автомобіліста, бо нагородив різної фігні. По перше, якщо шахтар і втрачатиме очки, то дуууже велике питання чи ЗМОЖЕ ці очки набрати Динамо. А по-друге, Мудрик вирізняється лише швидкістю, а в грі олин в один він посередній. Дай Бог, щоб і Мудрик і будь хто з наших гравуів отримали Золотий м'яч, але забагато більш сильніших конкурентів. Да і Мудрик тільки починає грати
- 2
-
Жозе Галицький(zoze)
- Наставник
30.10.2022 16:08
А що до Мудрика,щось дуже зарано почали роздавати компліменти.Без сумніву є певний талант,є певні здібності,но вже так порівнювати з Шевченко і тим паче згадувати про „Золотий м’яч“,то смішно.
- 2
-
Shapych
- Эксперт
30.10.2022 15:58
Схоже, неслабо пИхнув...
- 2
-
Болельщик Динамо(ankar56)
- Эксперт
30.10.2022 15:45
Франков укусил?
- 2
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
30.10.2022 15:24
Є неписане правило: не заходь в супермаркет голодним і пяним в інтернет!
- 5
-
Виталик Я(Chernuha)
- Наставник
30.10.2022 15:20
То есть если у Шахтера даже если от Динамо будет минус два очка и Динамо будет на первом, то Шахтер все равно чемпион я правильно понял?
- 3
-
Leon17 17
- Наставник
30.10.2022 14:38
Кто платит, тот и заказывает музыку.
- 0
-
Джимі ВинищувачЗелені
- Старожил
30.10.2022 14:08
Можна легко під цією новиною вичислити ахметівських лугандонів які кричали "путєн ввєді", знайти їх та отп#здити до полусмерті. Що ви собі дозволяєте мерзота не мита?
- -1
-
Здесь Динамо! Здесь!
- Наставник
30.10.2022 14:05
Як швидко вітер типу наближених до тіла динамівських типу журналістів-прихвоснів розвернув флюгер від "після втечі легіонерів шахтарю торба, Динамо чемпіон на ізі, бо в шахти школи нема, а у нас школа огого" до ось таких ганебних заяв. І це ж люди, які самі себе вважають стовпами української футбольної журналістики. І до речі, як на думку цього прафффєсіанала у нас міг бути вже другий Мудрик, якщо цей перший?
- 4
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
30.10.2022 13:24
Блин , я себе никогда не позволяю подобную форму писания , даже находясь в разных состояниях ....
- 5
Ще коментарікое) "лучшие перья" не позволяли себе таких "комментариев", а "нелучших" просто не печатали, если не было дру- гих причин. А по существу темы:что,Линник знает какую-то другую команду, которая по игре заслуживает быть чем- пионом страны?