Теми:
Чемпионат Англии, Саутгемптон, Сборная Англии, Манчестер Сити, Ерлінг Бреут Холанд

Колишній нападник збірної Англії Пол Мерсон поділився своїми думками щодо залежності «Манчестер Сіті» від гри Ерлінга Голанда.

Ерлінг Голанд

«Ерлінг Голанд є нападником до самих кісток. За перші 20 хвилин матчу з „Челсі“ він жодного разу не був з м’ячем. Гравцям „Сіті“ наголошують, щоб вони шукали Голанда у карному майданчику.

Якщо Ерлінг не забиває, це стає проблемою для команди. Раніше голи „містян“ були розподілені між всіма гравцями, і це було неймовірно. Суперники швидко проаналізують це і почнуть грати з Голандом щільніше», — цитує Мерсона Sportskeeda.

У матчі Кубку англійської ліги підопічні Хосепа Гвардіоли програли «Саутгемптону» (0:2). Голанд вийшов на заміну на 56-й хвилині гри.