Півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков прокоментував початок роботи з Русланом Ротанем у національній збірній України.
— А хто, якщо не він? Він домігся результату з молодіжною збірною України. Він показав хороший футбол із цією збірною. Він зробив те, що не вдавалося нікому 10 років. Так, звісно, можна виділити внесок нашої команди, але, тим не менш, усього цього домоглися під його керівництвом. Плюс він зараз єдиний тренер в Україні, який бачить цей сучасний футбол, розуміє футболістів. Знову ж таки — це закономірність. Його не просто так взяли, так і мало статися. Я альтернативи на його місце не бачу. Так, чекають Реброва, але з його призначенням поки нічого не зрозуміло.
З Русланом Петровичем ми завжди на зв’язку. Коли приїжджаєш у збірну, завжди дуже гарне ставлення. Я, Бондаренко, Криськів — ми в команді зіграли найбільше ігор, навіть, можна сказати, були в ролі помічників головного тренера, тому що він хотів будувати гру, як у «Шахтарі» за Де Дзербі. А атмосфера в команді в нас завжди чудова, раді приїжджати до «молодіжки», — сказав донеччанин.
-
Shapych
- Эксперт
21.03.2023 12:48
Можливо ми чогось не знаємо...
- -1
-
Shapych
- Эксперт
21.03.2023 12:36
он сейчас единственный тренер в Украине, который видит этот современный футбол (с)
- -1
-
Сергій Авдєєнко(ASSA-D56)
- Эксперт
21.03.2023 11:03
Невже ще один "найвеличніший"?
- 1
-
s2r Дед
- Эксперт
21.03.2023 10:19
Забыл мальчик, кто тренер "шахтера" ...
- 3
-
Дмитро DK(pdi)
- Старожил
21.03.2023 09:39
Я б хотів би хоть тезісно почути що вкладають в термім сучасний футбол. Що таке тотальний футбол - можете почитати в книжках Базилечича, Лобановського. Зараз всі говорять про сучасний футбол але не пояснюють що це. Для мене залишилось загадкою що таке "іскрєнній футбол" зараз не можу зрозуміти що вкладають в термін сучасний. Ротань щось намагався пояснити але крім слова структура і гра в недодачу нічого не зміг описати. Хотілось би почути більш детально.
- 2
-
петр иванченко(ykcyc)
- Эксперт
21.03.2023 08:56
- 2
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
21.03.2023 08:41
Еще ребенок .. .. сказал бы - один из немногих .....
- 0
-
alex1964B
- Наставник
21.03.2023 07:30
Думаю,останнє звільнення Ротаня буде з "Олександрії".А спочатку доведеться розпрощатись зі збірними.Така вже доля ранньоспілих тренерів.
- 0
-
Eugene61 Dynamo(Eugene61)
- Наставник
21.03.2023 02:32
Чего не нужно делать Жоре, это открывать рот...
- 1
-
uri rozenberg(uwara)
- Наставник
21.03.2023 01:06
Лизнул, так Лизнул...
- 0
-
Черкаський вареник
- Наставник
21.03.2023 00:34
А судьї хто?
- -1
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
20.03.2023 23:27
Приберіть фото з лого ліквідованих в Україні футбол123
- 2
-
Юра .(Dynamo_s_Dnepra)
- Эксперт
20.03.2023 23:16
Нормально так лизнув #паданєцкі.... Йововіч буде заздрити
- 2
-
Ігор Равлінко
- Наставник
20.03.2023 22:53
Ну і для чого був потрібний Георгію , цей вибачте за слово , висер ? Єдиний тренер в Україні - нічого крім посмішки не викликає .
- 1
-
Your Face
- Наставник
20.03.2023 22:45
Лол. Чего добился Ротань тренер?))
- 1