Президент «Динамо» Ігор Суркіс висловився про можливий відхід Мірчі Луческу в «Ніццу», куди його активно сватає румунська преса.
Учора в румунському виданні Prosport з’явилася інформація, що Мірча Луческу в Польщі провів переговори з керівництвом «Ніцци», яка виступає в Лізі 1. За інформацією джерела, 77-річний румунський фахівець не проти очолити французький клуб, однак попросив почекати до літа, оскільки не хоче кидати «Динамо» в складній ситуації.
Коментар президента киян був стислий, але гранично ясний: «Немає сенсу коментувати цю маячню», — заявив Ігор Михайлович Суркіс.
Стає зрозуміло, що інформація про переговори Луческу з «Ніццою» не відповідає дійсності. Зазначимо, що його угода з Динамо закінчується 30 червня 2024 року.
Завдяки Суркісу і Луческу у Динамо є майбутнє! Дякую Вам, Ігоре Михайлович, просто за те, що Ви є!!!
-
Den Den(den.zaporozhye)
- Наставник
23.03.2023 09:32
Непереймайтеся, там Сидорчук на підході!
- -2
-
Вячеслав Марченко(slaventiy_m)
- Наставник
22.03.2023 22:50
Маяня, шановний президенте, це те, шо відбувається у організації під назвою ФК Динамо Київ. Мені реально вже соромно за майже кожну фразу, сказану цією людиною, не кажучі вже про його дії. Це якесь посміховисько, вибачте, а не флагман українського футболу...
- 1
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
22.03.2023 20:19
Сам придумав, сам спростував.
- 1
-
Динамо Легенда(lvv2001)
- Наставник
22.03.2023 19:59
Мірча добрий тренер але здаєьбся Суркіси не його підопічні. в Динами треба робити повний ресет.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
22.03.2023 19:38
Полагаю, что после окончания сезона Луческу уйдёт. Скорее всего просто на пенсию. И вот тогда Динамо всем покажет. Причем практически сразу. Побежит Сидорчук, станет точно отдавать передачи Тымчик, затмит Бэкхема своими навесами Караваев и т.д. Надо немного подождать.
- 0
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
22.03.2023 20:24
Зміни тренера дають позитивний результат. В більшості випадків. Часто короткостроковий , але дають. Доведено Сабо. Дайч в Евертоні - свіжий приклад.
- 0
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
23.03.2023 11:20
Ситуация в каждой команде индивидуальная. Например приход Шевченко в Дженоа ничего не изменил. И не мог изменить. После его прихода я стал смотреть игры Дженоа. И после 3-4 игр предположил, что Дженоа вылетит. Хоть с Шевченко, хоть без него. Слишком слабый состав там был. Динамо даже для борьбы за чемпионство не хватает хороших футболистов в каждой линии. Может за исключением вратарской. Особенно острая проблема с нападающим. Которая не решается уже очень долго.
- 1
-
- Phoenix
- Наставник
23.03.2023 10:02
Подождём. Нам не привыкать. За последние 6 лет будет 5-й тренер. Может он научит чему-то наших футболтусов ? ) Хотя, сомневаюсь - наши не поддаются обучению .).
- -1
-
Карл Фернандович Мицельмахер
- Эксперт
23.03.2023 11:31
Проблема Динамо в том, что в команде слишком много футболистов которые уже ничего нового Динамо не дадут. А то, что могут дать, уже недостаточно для решения привычных задач. Таких футболистов надо менять на более перспективных. Вне зависимости от возраста. Два, максимум 3 года и нужна свежая кровь. А в Динамо до сих пор выходит на поле реликтовая троица Сидорчук-Буяльский-Гармаш, при поддержке таких же "перспективных" Андриевского и Шепелева. Из этих 5 футболистов только Буяльский и где-то Сидорчук приносят реальную пользу. Но о прогрессе речи быть не может.
- 0
-
Ihor pashik#73
- Наставник
22.03.2023 19:30
Маячню не хоче коментувати. А щодо сьогоднішніх справ в клубі? Все нормально. Падаєм...
- 0
-
Your Face
- Наставник
22.03.2023 18:13
Это он про игру Динамо?
- -1
-
alex1964B
- Наставник
22.03.2023 16:37
А тримати діда-тренера далі це не бред?
- 1
-
Oleg_Mongol Драконорожденный
- Наставник
22.03.2023 16:15
Какая Ницца? Дедушки 77 лет, он уже просто физически не вывозит, всему есть предел, сейчас футбол крайне динамичен, очень плотные графики в топ-чемпионатах, тренер должен контролировать все, от школы до скаутов, а в 77 лет сложно даже контролировать себя
- 9
-
Феномен Фаната(mc_moder)
- Эксперт
22.03.2023 16:06
Дуже радий, що в Динамо такий президент. Дуже справедлива, людяна, прогресивна людина. Зібрав команду справжніх професіоналів по всій вертикалі Динамо (від скаута до тренера). Має сучасний погляд на розвиток футболу, з ним ти завжди впевнений за результат. Все вірно, Луческу - це найкраще, що траплялось з Динамо і продовжує траплятись, адже команда показує швидкісний футбол, команда має свіжі ноги, думає на полі. Сподіваюсь, що наш геніальний президент пролонгує контракт з Луческу, як мінімум до 2026 року. А ще краще до його смерті. Сподіваюсь Луческу ще 20-30 років проживе і буде у керма Динамо.
- 12
-
Nazar Nazaricov
- Эксперт
22.03.2023 16:10
Так , так ! Хай славиться Президент Суркіс !
- 2
-
Феномен Фаната(mc_moder)
- Эксперт
22.03.2023 16:23
God bless Surkis!
- 0
-
Major Just
- Наставник
22.03.2023 17:42
Якщо перед кожним дієсловом і прикметником поставити "не", то буде саме те)))
- 0
-
мнац щи
- Старожил
22.03.2023 16:05
сдается мне что проблема Динамо это сам Суркис.
- 3
-
Никита Иванов(saburi)
- Наставник
22.03.2023 15:59
Бред не бред но дыма без огня не бывает.....
- 0
-
Док .
- Наставник
22.03.2023 15:53
Казав сліпий - побачим.
- -2
-
Ярослав(YARY)
- Эксперт
22.03.2023 15:36
Скорій за все, після "Динамо" Луческу вже не буде нікого тренувати,
- 2
-
Evil Person
- Начинающий писатель