У Михайла Мудрика більше втрат м’яча у матчі зі збірною Англії, ніж у всіх футболістів суперника разом узятих

Теми:
Евро-2024, Сборная Англии, Сборная Украины, Михайло Мудрік
Евро-2024 Англия   Украина   26 марта 2023 в 19:00 на Megogo, Суспільне 337

Півзахисник збірної України Михайло Мудрик у матчі відбіркового циклу Євро-2024 проти команди Англії відзначився негативним досягненням.

Михайло Мудрик і Кайл Вокер. Фото: gettyimages.com

Згідно данних аналітичного порталу WhoScored, у Михайла Мудрика більше втрат м’яча у матчі з Англією — 5, ніж у всіх футболістів суперника разом узятих — лише 3.

Нагадаємо, у цьому поєдинку Мудрик відіграв на полі 61 хвилину і був замінений на Віктора Циганкова.